Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poznań
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Poznań
W tym temacie będziemy się umawiać na mecze!!! Jesteśmy w trakcie zbierania zbierania ekipy która będzie wspólnie dopingować United. W Poznaniu większości meczy oglądamy BSA Sport Pub ale zdarza się również że w innych, o czym będziemy zawsze informować.

O informacje można pytać na gg:1574139 czy email: <!-- e -->[email protected]<!-- e -->
24-09-2009 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Valentine83 Offline
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Poznań
Tak jak Imol2 napisal spotykamy sie wlasciwie odpoczatku sezonu w Sport pubie. Przyspiewki o united piwo i wspolne rozmow yto norma wiec zapraszamy Tongue

Poznańska Wiara MU
<!-- m -->http://www.poznanskawiaramu.bnx.pl<!-- m -->
24-09-2009 19:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Poznań
Poznań

30.09 Spotykamy się w BSA Sport Pub na ul. Długiej 11 na Lidze Mistrzów na meczu Manchester United - Wolfsburg

Wszystkich chętnych na wspólne pokibicowanie proszę o kontakt na maila: <!-- e -->[email protected]<!-- e --> lub gg: 1574139

P.S. Po rozmowach z managerem BSA udało mi się załatwić żeby nam puścił United, ale obiecałem mu że będzie nas przynajmniej 10 więc nie nawalmy!!!

United!!!
27-09-2009 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Valentine83 Offline
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Poznań
Tak jak imol napisal pokarzmy ze stac nas na wieksza grupe :x

Poznańska Wiara MU
<!-- m -->http://www.poznanskawiaramu.bnx.pl<!-- m -->
27-09-2009 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Valentine83 Offline
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Poznań
I po meczu ;] Wygralismy ;] Za nami koniec spotkania kibicow United. Bylo naprawde rewelacyjnie jak na pierwszy taki wielki zlot. Powiem szczezeze ze sam sie zdziwilem tak duza iloscia osob ktora przybyla na ten mecz . Bardzo mile mnie zaskoczyliscie ;] I mam nadzieje ze mnie jeszcze zaskoczycie ;] Bylo nas jak sie nie myle 12 osob to naprawde duzo jak na Poznan. To dzieki wam stworzylismy naprawde fajna atmosfere tylko szkoda ze mecz trwa tylko 90 minut bo cos uważam ze dopiero sie wszyscy rozkreccalismy. Byl dopning co prawda pierwsza polowe przespalismy chyba tak jak cala ekipa UNited ale w drugiej polowie juz sie zaczelo Big Grin. Jeszcze raz dziekuje. Moze Imol2 wypisze osoby ktore byly on mi zawsze pisze kto co i jak bo ja sie gubie Big Grin ktorym warto podziekowac za to wspolne kibicowanie :piwo:
Prosze fotki:
http://picasaweb.google.pl/83valentine/ ... olsburgLM#

Poznańska Wiara MU
<!-- m -->http://www.poznanskawiaramu.bnx.pl<!-- m -->
30-09-2009 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Poznań
No wreszcie się dostałem do komputera Big Grin. Więc tak wreszcie spotkanie w większym gronie, ekipa nam się powoli powiększa, robimy duże postępy z meczu na mecz Big Grin. Mam nadzieje że Valentine nie straciłeś zapału do organizowania spotkań, bo przed meczem byłeś pesymistycznie nastawiony, ale po pierwszym gwizdku sędziego zmieniłeś chyba zdanie Big Grin. Większości na mecz dotarła, poznaliśmy nawet 2 osoby chyba. Atmosfera ta jak pisał kolega, bardzo fajnie. Pierwsza połowa to trochę przespaliśmy, ale bramka giggsa nas obudziła. Big Grin

Kto był hmmmm niestety mogę wszystkich nie wymienić ale nie pamiętam po prostu:
ja, valentine, fosforus, żona kolegi fosforusa, księciunio, kolega księciunia (sorry ale zapomniałem iminnia), Kuba, Stawik, Michał, Andrzej, pedro, kolega pedro (też nie pamiętam imieninia)
Dziękujemy za wspólne kibicowanie Big Grin
01-10-2009 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Poznań
Poznań

3.10 Spotykamy się w BSA Sport Pub na ul. Długiej 11 na meczu Premiership Manchester United - Sunderland o godz 18:30

Wszystkich chętnych na wspólne pokibicowanie proszę o kontakt na maila: <!-- e -->[email protected]<!-- e --> lub gg: 1574139 (pisać nawet jak niewidoczny)

United!!!
01-10-2009 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Poznań
Po meczu, niestety wynik nie dopisał na, remis ze słabym sunderlandem niestety Big Grin. Więc o samym meczu nie będę opowiadał bo raczej wszyscy wiedzą co się działo. No więc mecz obejrzeliśmy w BSA Sport Pub, na początku były małe problemy bo siatkówka leciała i musieliśmy na jednym małym telewizorze oglądać, ale daliśmy radę te 15 minut. Frekwencja znów dopisała na meczu, było chyba ok. 12 osób. Poznaliśmy znów 3 nowe osoby. Na pierwszej połowie było podobnie jak z wolfsburgiem, niezadowoleni wynikiem siedzieliśmy i czekaliśmy na bramkę wyrównującą. Chwilami tylko pośpiewaliśmy. W drugiej połowie jak przenieśliśmy się do drugiego pomieszczenia to już był prawdziwy popis co umiemy, ciągle jakaś przyśpiewka i radości po golach strzelonych dla United Big Grin (szkoda że tylko 2). Ekipa w poznaniu z meczu na mecz powiększa się Big Grin. Następne spotkanie najwcześniej będzie dopiero za 2 tygodnie, choć z tym też nic pewnego, bo nie wiadomo czy będzie puszczać mecz canal +.
Dzięki wszystkim za wspólne kibicowanie Big Grin
03-10-2009 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
barti89 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Oct 2009
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Poznań
Witam czy zbiera się może ekipa na mecz LM w środe 21.10 o 18:30 chyba się zaczyna?
12-10-2009 21:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Poznań
barti89 napisał(a):Witam czy zbiera się może ekipa na mecz LM w środe 21.10 o 18:30 chyba się zaczyna?
Na LM zbieramy się oczywiście, narazie nie wiemy gdzie dokładnie. Chcemy przejść się do estadio na ten mecz, ale oficjalnie napiszemy po meczu z boltonem. Wpadaj na najbliższy mecz Big Grin Zaraz dam info
13-10-2009 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Poznań
Poznań

17.10 Spotykamy się w BSA Sport Pub na ul. Długiej 11 na meczu Premiership Manchester United - Bolton Wanderers o godz. 16:00

Wszystkich chętnych na wspólne pokibicowanie proszę o kontakt na maila: <!-- e -->[email protected]<!-- e --> lub gg: 1574139 (pisać nawet jak niewidoczny)

United!!!
13-10-2009 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Poznań
Wszystkich zapraszam, bo naprawde swietna atmosfera Smile Z meczu na mecz poszerzamy repertuar muzyczny :twisted:
Tak wiec do jutra!

LUHG
16-10-2009 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Poznań
21.10 Spotykamy się w ESTADIO SPORTS BAR na ul. Mielżyńskiego 16 (wejscie od ulicy 27 Grudnia) na meczu Ligi Mistrzów CSKA Moskwa – Manchester United o godz. 18:30 (kto może to wczesniej)

Wszystkich chętnych na wspólne pokibicowanie proszę o kontakt na maila: <!-- e -->[email protected]<!-- e --> lub gg: 1574139 (pisać nawet jak niewidoczny)

P.S. Po ostatnim moim niedotarciu na mecz teraz już oczywiście będę obecny na 100%. Ze względu na to, że idziemy pierwszy raz do tego pubu proszę pisać jeżeli kto będzie potrzebował pomocy z dotarciem . Nie wiem jeszcze czy puszczą nam w estadio, ale jeżeli nie to napiszę na forum, ale raczej będzie bo to jest jedyny mecz o 18:30. Pisać kto będzie, bo muszę wiedzieć na ilu zarezerwować.

United!!!
17-10-2009 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Poznań
Odnosnie wczoraj to bylo kameralnie, i chyba oszczedzanie gardel na liverpool Wink ale milo ze kilka osob sie zjawilo.
Ja bede na meczu z CSKA na pewno, i kolega ode mnie raczej tez. Zglosze po pomoc w dotarciu :twisted:
Wiec do srody!

LUHG
18-10-2009 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
imol2 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Poznań
Zarezerwowane na 15 osób, jak by było nas więcej to nie będzie problemu Big Grin. Spoko pedro pogadamy na gg i się umówimy.
18-10-2009 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości