Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła/Studia
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Szkoła/Studia
Nie każdy jest studentem :-) Temat przeznaczony dla każdego użytkownika tego forum. Jakie macie plany związane z szkołą ? Ocenki ? Średnia ?
Zapraszam do dyskusji !
26-01-2008 17:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #2
Re: Szkoła
Hah, miałem założyć ten temat jutro, żeby dzisiaj jeszcze pocieszyć się feriami Big Grin

Co do średniej i całej reszty, to rzucę za tydzień z hakiem, bo wywiadówka jest w poniedziałek, 4 lutego ;-)

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2008 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
unitedgirl Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #3
Re: Szkoła
średnia nie taka jaką mogłabym się chwalić ;P semestr z fizyki do zaliczenia 5 lutego, edukacja w toku Wink
plany.. jeszcze 1,5 roku w LO, a później studia, bardziej sprecyzowanych planów nie mam, na pewno informatyka lub coś związnego z angielskim Wink
26-01-2008 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Szkoła
Miko napisał(a):Jakie macie plany związane z szkołą ?
Fajnie by bylo ja skonczyc (technikum elektroniczne) Big Grin
Miko napisał(a):Ocenki ? Średnia ?
Takie sobie, srednia ok. 2,6. Ale zadnej laski na semestr 8-)

Generalnie lubie swoja szkole, jest to technikum i fajnie ze jest malo lekcji typu geografia, biologia. Wiekszosc nauczycieli to swietni ludzie, chociaz niestety kilku jest malo fajnych.
26-01-2008 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #5
Re: Szkoła
Moje plany ze szkoła - liceum humanistyczne, angielski jako wiodący, jako dodatkowy (no właśnie się zdecydować nie mogę...) rosyjski albo hiszpański. Potem (zakładając, że wybiorę rusacza) być może filologia słowiańska z ukierunkowaniem na język rosyjski z angielskim dodatkowym Smile Chyba jest coś takiego? ^^ Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-01-2008 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Szkoła
Średnia na semestr 4,2 mniej więcej, a od wczoraj cieszę się feriami w końcu. Za 100 nadejdzie jednak judgement day i kulminacja wszystkich wysiłków? (chyba moich nauczycieli) licealnych. Co ja bym dał, żeby być teraz rok młodszy xD

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
26-01-2008 23:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Szkoła
Średnia na semestr 4,4 więc jest nieźle. Jeszcze półtora roku w LO na profilu humanistycznym (rozszerzone historia, polak i angol) i potem prawdopodobnie na prawko na UAM i równolegle/zamiast(?) dziennikarstwo, najlepiej sportowe :mrgreen:
27-01-2008 00:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jagusia92 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Szkoła
Ostatnia gimnazjum, średnia 5,42 Big Grin , chociaż mogło być lepiej.
27-01-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smiglojr Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #9
Re: Szkoła
No to tak, II LO w Lesznie, profil językowy (angielski + hiszpański - fajny język, lepszy niż niemiecki ;p), średnia 3.8 - jak u większości mogło być lepiej Big Grin. Ale lenistwo ;]. Jak to mnie kiedyś koleżanka podsumowała:
"Ty to już chyba jako plemnik byłeś leniwy."
A później mam nadzieję, że dostanę się na UAM, filologia angielska. Ale to jeszcze 1,5 roku ;]
27-01-2008 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kingmike Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Szkoła
Po pierwszym semestrze w LO udało mi się wyciągnąć 4,6. Nie jest to średnia na pasek, ale według mnie pierwszy semestr to było dopiero "przetarcie" i poznanie wszystkich nauczycieli. U mnie jeszce był dodatkowy problem przyzwyczajenia się do dojazdów, bo codziennie wstawać muszę o 5:45 a wracam po 17...

Ogólnie to po połowie roku jestem zadwolony, bo jak wybierałem się do 18. LO w Polsce to jednak myślałem, że o dobrą średnią będzie znacznie trudniej, a i ludzie będą nieciekawi. Jednak ku mojemu zaskoczeniu poznałem tutaj wiele fantastycznych osób, a z nauką jak widać też nie jest źle. Krótko mówiąc - warto było ryzykować i próbować swoich sił tak daleko od domu. Wink
27-01-2008 11:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Basieńka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Szkoła
Jeszcze 1,5 roku LO i stuudia. Aż mi sie smutno robi bo tak szybko to wszystko zlecialo i kurde chcialabym zeby trwalo licuem 4 a nie 3 lata no ale trudno sie mowi.
Jesli chodzi o studia to planuje Fizykoterapie na AWFie w Katowicach no chyba dostane sie na Akademie Medyczną Smile
27-01-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #12
Re: Szkoła
U mnie średnia 3,5 w I klasie liceum. Profil humanistyczny z rozszerzeniem anglika. Ze średniej jestem zadowolony biorąc pod uwagę, że w ogóle się nie uczyłem w I semestrze. Mój cel to nie mieć żadnej 2 na koniec roku. A o studiach myślę, że filologia angielska, ale jeszcze nic pewnego.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-01-2008 15:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Szkoła
Prezydent napisał(a):Za 100 nadejdzie jednak judgement day i kulminacja wszystkich wysiłków? (chyba moich nauczycieli) licealnych. Co ja bym dał, żeby być teraz rok młodszy xD
Rany, ile ja bym dała, żeby być na Twoim miejscu. Tęsknię za maturą Sad Wtedy byłam wyluzowana, jak nigdy, a teraz... Styczeń to miesiąc mordęgi - same zaliczenia i egzaminy :/

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
27-01-2008 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allez Offline
Member
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Szkoła
Więc. U mnie 3. gimnazjum, średnia 5,3 ale wiadomo, gimnazjum to przedszkole Big Grin Ale i tak mogłam się bardziej postarać... :lol:

Co potem? Ogólniak, profil mat-inf czy coś w tym stylu.

Manchester, so much to answer for.

last.fm
27-01-2008 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Szkoła
Średnia 3,2 ale nie jest źle, chociaż zamierzam skończyć rok bez żadnej dwójki. Póki co I klasa LO o profilu humanistyczno-dziennikarskim. Zachowanie mam dobre Wink Już za tydzień trzeba wrócić...
05-02-2008 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości