Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #31
Re: Które seriale oglądacie?
Jak można by zapomnieć tak kultowy serial jak Nieustraszony Big Grin to było coś Kitt i jego niebanalne taksty. Kolega oglądał Vipera a ja wolałem Nieustraszonego. Choć klimat pewnie nie będzie już ten sam to postaram się obejrzeć- na pewno

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-04-2008 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Które seriale oglądacie?
Temat widze odświeżony to może ja się pochwale co oglądam :mrgreen:

Ranczo - rozwalają mnie w tym serialu przede wszystkim teksty "chłopaków" z ławeczki, ale nie tylko ich, dobry jest też policjant i ksiądz.

świat wg kiepskich - kultowy serial nie koniecznie dla przygłupów, chociaż kiepscy bez "cyca"(Waldusia) to już nie to samo co kiedyś, ale na szczęście lecą powtórki.

Prison Break - nie musze chyba pisać dlaczego...

Ogląda ktoś z Was Mode na sukces ?? :lol: jutro odcinek854216


PS. Nie oglądam seriali typu M jak miłość czy Barwy szczęścia

Pele good, Maradona better, George Best
03-04-2008 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #33
Re: Które seriale oglądacie?
dende napisał(a):Ogląda ktoś z Was Mode na sukces ?? :lol: jutro odcinek854216
Chyba o jeno zero za dużo :mrgreen:
Kiedyś specjalnie sprawdzałem jaki serial ma najwięcej odcinków i Guiding Light ma ponad 15000 :shock: . Emitowany od 56 lat. Choć podobno gdzieś latynosi mają jeszcze dłuższe seriale. Całe życie ze swoimi ulubionymi bohaterami.


Fan United od 1992 roku
04-04-2008 08:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #34
Re: Które seriale oglądacie?
Muszę się przyznać bez bicia że jak byłem mały to moja mama to (Moda na sukces) oglądała i ja przy okazji troszkę widziałem :oops:
a teraz oglądam najbardziej kultowy serial wszech czasów eg mnie- Przyjaciół Big Grin od pierwszego sezonu zaczynam. Polecam wszystkim Wink
a prison break już mnie troszkę znudził. Początkowo było suuuper, ale ten 3 sezon to już taki sobie, zaczyna się robić taka niekończąca się opowieść- jak z Lostami :/

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
04-04-2008 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Które seriale oglądacie?
sebos_krk napisał(a):Emitowany od 56 lat.

Biorąc pod uwagę także odcinki nadawane przez radio już 71 lat! Pomyśleć, że ten serial jest rówieśnikiem naszych babć. A co ciekawe początkowo był nadawany na żywo.
04-04-2008 12:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Które seriale oglądacie?
A Milionerów widzieliście ? Babka ma już 500 000 i będzie pytanie o 1 000 000 ale się wycofa. Weźmie pół na pół potem publiczność (będzie minimalna różnica) i podobno się wycofa, czytałem w necie... beznadzieja jeśli to prawda
04-04-2008 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #37
Re: Które seriale oglądacie?
Stefan1555 napisał(a):zytałem w necie... beznadzieja jeśli to prawda
No niby to prawda, ale czemu od razu beznadzieja Big Grin? Po co miała ryzykować jak nie była pewna odpowiedzi? Jednak 500 000zł a 40 000 to jest wielka przebitka..

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-04-2008 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Które seriale oglądacie?
No ale teraz nie chodzi mi o to że się wycofała tylko o sam fakt że w tamtym programie Urbański specjalnie przedłużał żeby nie zadać pytania o milion... coś w tym jest, zawsze był tydzień na przygotowanie publiczności i dobrania odpowiedniego pytania.
04-04-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #39
Re: Które seriale oglądacie?
Stefan1555 napisał(a):No ale teraz nie chodzi mi o to że się wycofała tylko o sam fakt że w tamtym programie Urbański specjalnie przedłużał żeby nie zadać pytania o milion... coś w tym jest, zawsze był tydzień na przygotowanie publiczności i dobrania odpowiedniego pytania.
Yyyy ale ten odcinek jest już nagrany :>?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
04-04-2008 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Które seriale oglądacie?
Stefan1555 napisał(a):A Milionerów widzieliście ?

Ta...Kurde babka miała takie pytania, że nawet ja przy pomocy dwóch kół bym doszedł do 500 000. Nie odpowiedziałbym jedynie na pytania dotyczące tego psa i Batmana...A w sobotę grała taka starsza Pani, wygrała chyba 250 000, kurde ta kobieta to miał wiedzę. Po ostatnim programie wkurzyłem się na Milionerów.
04-04-2008 20:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ewelinka937 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Które seriale oglądacie?
Nawet dyskusja o milionerach Wink Jeśli chodzi o seriale to jeden jedyny ukochany- oczywiście Prison Break. A poza tym to Gotowe na wszystko - typowo damski serial, ale cóż taka natura Smile Oczywiście Przyjaciele - świetny serial, każdy sezon super zabawny, Życie na fali - typowy młodzieżowy amerykański serial, ale do takich mam słabość Wink Co do Mody na sukces - przyznaję się bez bicia - czasem coś mnie natchnie żeby obejrzeć, to wbrew pozorom świetna rozrywka - obejrzeć zupełnie inny świat, w którym wszyscy byli już związani ze wszystkimi, rozstawali się i znów schodzili i tak bez końca. No więc jak zwykle wychodzi ze mnie kobieca natura - lubię sobie popatrzeć na pięknych, bogatych i zakochanych, ale to chyba nic złego i bardzo często spotykanego u przedstawicielek mojej płci Wink
04-04-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Które seriale oglądacie?
Cytat:Ta...Kurde babka miała takie pytania, że nawet ja przy pomocy dwóch kół bym doszedł do 500 000.
Tak, tylko najpierw weź się dostań do programu Wink
05-04-2008 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adisan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #43
Re: Które seriale oglądacie?
Dla ciekawych pytanie brzmiało:

Cytat:Która z bogiń ma taką samą broń jak Artemida:
A: Selene
B: Diana
C: Juwenta
D: Ops

Najprawdopodobniej, bo nigdy nie możemy być pewnymi, że to prawda. Pozostaje poczekać 3,5h.
05-04-2008 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #44
Re: Które seriale oglądacie?
Sprawę mam do was. Otóż potrzebuje jaki dobry serial. Tylko, że jest parę kryteriów:
1. Serial musi być, naprawdę dobry, czyli wysoko oceniany przez większe grono osób. Tzn nie, że komuś sie podoba, ale w powszechnej opinii jest odbierany jako szmira.
2.Żeby nie był schematyczny, więc wszystkie CSI, Bones, czy inne Dr House odpadają. House'a skończyłem na pierwsze serii, bo choć serial jest kapitalny to nuży po pewnym czasie. Podobnie z Kryminalnymi Zagadkami, wszystko opiera sie na schemacie: trup, dochodzenie i na koniec wszystko sie wyjaśnia, po znalezieniu guzika czy włosa.
3.Żadne gówna typu Magda M.
4.Produkcja czy to polska czy zagraniczna, bez znaczenia.
5.Rodzaj też dowolny, komediowy, obyczajowy, dramat itp.
6.Wszystko oprócz s-f Wink

To chyba tyle. Jak kto zna podobne cuda, jak Dexter :* , Prison czy Przyjaciele, to piszcie, bo dobre filmy się pokończyły, a średniaków nie chce mi sie na razie oglądać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
20-08-2008 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: Które seriale oglądacie?
Ja notorycznie oglądam na wakacjach 'On ona i dzieciaki' na comedy central. Taka typowo amerykańska komedia z życia amerykańskiej rodzinki murzynów. Jedna z lepszych według mnie w swoim rodzaju. Znam kilka osób, którym sie podoba, ale czy jest to hit to nie wiem :?

Poza tym jestem uzależniona od Gossip Girl (Leighton<3), ale wątpię by cię zainteresował babski serial o życiu elity Manhattanu^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
20-08-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości