Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Smalling
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #31
Re: Chris Smalling
Dzięki, bo ja niezbyt kumaty w tych sprawach jestem.

Żeby nie offtopować to powiem wam, że Smalling to przyszłość United.
09-07-2011 22:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #32
Re: Chris Smalling
Ja bym mu osobiście więcej sypnął, no ale może Fergie nie chce zepsuć chłopaka. :twisted: W sumie jak dalej będzie tak grał, to za jakieś 2 lata max spodziewam się dla niego znów nowej umowy.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-07-2011 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #33
Re: Chris Smalling
Pojawiło się już kilka głosów, że Chris na prawej obronie to zły pomysł i powinny tam grać bliźniaki, a Smalling miałby występować tylko tam, gdzie grał w zeszłym sezonie, czyli w środku. Czy tylko mi fakt, że jest wystawiany na prawej stronie obrony nie przeszkadza, a nawet się podoba?

Wiem, że Fabio, Rafael i Evra to inne typy bocznych obrońców niż młody Anglik, ale to nie powód, żeby tam go nie wystawiać. Fakt, w zeszłym sezonie, kiedy grywał to występował w środku, ale to nie oznacza, że na prawej sobie nie poradzi. Wiadomo, że Chris nie będzie parł do przodu jak brazylijskie bliźniaki, ale czy podobnie nie było w przypadku O'Shea? Wierzę, że SAF wystawiając Smallinga z boku obrony wie co robi i mam nadzieję, że ten pomysł wypali. Technikę Chris ma całkiem całkiem, z tego co mi się wydaję, nie wspominając już o warunkach fizycznych.
21-08-2011 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #34
Re: Chris Smalling
Nie pierwszy raz Fergie stawia na boku piłkarza lepszego w defensywie, dodatkowo wysokiego. Kosztem troszkę słabszej gry ofensywnej ma spokój jeśli chodzi o bronienie dostępu do bramki.


Fan United od 1992 roku
21-08-2011 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #35
Re: Chris Smalling
Wypowiadałem się już na temat Chrisa w innym temacie, ale napisze też tutaj. Jak dla mnie dopóki będzie grał dobrze w odbiorze to nie mam nic przeciwko niemu na prawej stronie. Jest wystarczająco szybki, sprawny więc powinno być ok. Smalling może być nawet lepszym wyborem przy silniejszym przeciwniku, kiedy będzie trzeba tą stronę zamurować żeby nie robiły się nam luki po obu stronach ofensywy.

Jednak w przypadku większości przeciwników wolałbym kogoś bardziej ofensywnego, kto będzie pomagał więcej z przodu. Chyba, że Chris poprawi ten aspekt gry.
21-08-2011 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #36
Re: Chris Smalling
Nie chciałbym, żeby na SIŁĘ coach robił nowego Browna i drugiego Johna. Niech grają tam gdzie grać mają. Chyba, że po to przyszedł Jones, żeby Smalling był alternatywą na prawą obronę. W sumie to jest to pozycja, na którą przydałby się gość ponieważ wybór jest stosunkowo mały po odejściu Browna i O'Shea. Poza Rafaelem nie ma NOMINALNEGO obrońcy prawego.
22-08-2011 01:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #37
Re: Chris Smalling
Jeśli chodzi o bocznych obrońców - mamy prawonożnych Rafaela i Fabio (który, by mógł grać w jednym składzie z bratem, został przekwalifikowany na lewego obrońcę, ale jak widzieliśmy w końcówce ubiegłego sezonu, daje radę na prawej i umie grać na obu flankach), a także lewonożnego Evrę. Do tego dochodzi Evans, który na lewej obronie także sobie nieźle radzi. Ferguson chce więc bez kupowania nowych zawodników zwiększyć głębię w zespole (jakby to powiedział człowiek piszący oficjalne poradniki do FM-a) i planuje Smallinga (bo wygląda na to, że Jones na bokach obrony nie będzie testowany, a co najwyżej na środku pomocy) nauczyć gry na prawej obronie. Tym sposobem na chwilę obecną mamy 8 obrońców - 1 typowo prawy, 1 typowo lewy, 1 umiejący grać na obu flankach; 2 typowo środkowych, 1 środkowy przesuwany czasem do pomocy, 1 środkowy przesuwany czasem na prawą flankę; 1 środkowy przesuwany czasem na lewą flankę. Ponadto, na upartego, na bokach obrony dać radę powinni też Fletcher, Park, a może nawet Valencia i Cleverley (który niegdyś był tam wystawiany). Na środku obrony, prócz wspomnianego już Fletchera, da radę zagrać też zapewne Carrick. Zdaje się więc, że kadrę mamy kompletną, a jednym z ważniejszych jej części jest nauczenie Krzysia gry na prawej obronie - by w razie draki mógł zastąpić tam Rafaela.

E: Jako odpowiedź na post Siriusa - podkreślam, na upartego, bo wcale nie jestem zdania, że taka sytuacja zdarzy się jeszcze kiedykolwiek. Jednak w razie problemów, mamy zawodników, którzy na obronie wstydu nie przyniosą i chodzi mi tylko o to.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
22-08-2011 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #38
Re: Chris Smalling
Z tym przesuwaniem Fletchera i Carricka do obrony to nie przesadzajmy. Dwa sezony temu mieliśmy prawdziwą plagę kontuzji i ci zawodnicy musieli grać na środku defensywy jednak Anglik sam przyznawał, że to sytuacja bardzo awaryjna i nie czuje się dobrze na tej pozycji.
22-08-2011 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #39
Re: Chris Smalling
No dobra ale patrząc od innej strony to jest tak.

Rafael/Fabio/Smalling - Rio, Vida, Jones, Evans, Smalling - Evra,Fabio

Jeżeli wpiszemy tylko nominalne pozycje wychodzi tak:

Rafael - Rio, Vida, Jones, Evans, Smalling - Evra, Fabio

A po odjęciu kontuzjowanych

Smalling/ Fabio - Jones Evans - Evra...

Więc nie wygląda to aż tak różowo. Tak patrząc typowo pozycjami to mamy 5 środkowych, dwóch lewych jednego prawego. Biorąc pod uwagę, że Rio ma 31 lat, Vida 29, Evra 28 *mam nadzieję, że nie pomyliłem* i są dalej niż bliżej kariery to prawy obrońca by się przydał za sezon, natomiast lewy obrońca za jakieś 3 sezony także. Bo w końcu wyjdzie sytuacja, że w środku będzie grać Vidic z Jonesem, na lewej Evans a na prawej Smalling.

Trochę pogmatwałem, ale mam nadzieję, że nie będzie problemów ze zrozumieniem co mam na myśli i obejdzie się bez rzucania mięsem ;]
22-08-2011 12:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #40
Re: Chris Smalling
Nie po to mamy w składzie trzech najbardziej utalentowanych brytyjskich defensorów, żeby teraz się martwić wiekiem Rio czy Nemanji. Zresztą i oni jeszcze parę sezonów pograją. Co to jest 30 lat dla stopera.


Fan United od 1992 roku
22-08-2011 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #41
Re: Chris Smalling
I nie podoba mi się wystawianie Smalla na prawej stronie, w chuj traci grając właśnie tam a nie na środku. Jak już to ktoś słusznie zauważył - nie róbmy z Chrisa drugiego Browna.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-12-2011 16:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #42
Re: Chris Smalling
Smalling pilnie poszukiwany przez środek obrony. To, ile razy dał się dziś objechać na prawej stronie, powinno dać do myślenia Fergowi.

Gdzie jest Groszek?
10-12-2011 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #43
Re: Chris Smalling
Po prostu jest zbyt wolny. Odbiór i włączanie się do akcji ma super, ale to zawodnik wysoki i wystarczy pokazać mu, że idzie się w jedną stronę i zwrócić się w drugą i Chris jest zgubiony, chyba, że się uczepi zawodnika. Niemniej jednak środek to jego pozycja i tam powinien grać.
10-12-2011 19:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #44
Re: Chris Smalling
Cytat:EXCLUSIVE: Smalling shock for United as fever may force defender out for three months

Manchester United fear key defender Chris Smalling could be out for three months with glandular fever.

Smalling, 22, missed the Boxing Day win over Wigan with what was thought to be a heavy cold, but the illness is more serious and he will remain on the long list of United players currently sidelined through injury or illness.

The acute stage of glandular fever — usually involving flu-like symptoms and fatigue — lasts up to two weeks, but sufferers cannot do strenuous exercise for at least two months. For a professional footballer, it will be longer.

That would be a huge setback for Smalling and United, already without Darren Fletcher, Nemanja Vidic, Ashley Young, Tom Cleverley, Anderson, Jonny Evans, Fabio Da Silva and Michael Owen.

Former Liverpool and Sunderland physio Mark Leather believes United’s £10million signing from Fulham could be out for three months if his illness is confirmed by the club.

He said: ‘You can get back into shape in two months but it might be another three to four weeks before you’re firing on all cylinders. The first time he would be able to play a full game would be nearer to three months.’

Rio Ferdinand and Phil Jones missed the win over Wigan but are expected back for Saturday’s clash with Blackburn at Old Trafford.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... fever.html

Nic mnie już nie zdziwi.
Dobrze, że Berba ćwiczy nową pozycję. W ataku lepszy niż David Luiz, w obronie porusza się z gracją Maldiniego.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-12-2011 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #45
Re: Chris Smalling
To jedynie angina. Będzie gotowy na Newcastle.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-12-2011 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości