Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #16
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Były rezerwowy bramkarz United, a obecnie grający w Barnsley- Luke Steele, wczoraj bardzo mocno się przyczynił do wyeliminowania Liverpoolu z Pucharu Anglii :twisted:


Fan United od 1992 roku
17-02-2008 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #17
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat: Były napastnik piłkarskiej reprezentacji Anglii Teddy Sheringham po 26 latach gry podjął decyzję o zakończeniu kariery sportowej.
Kiedyś musiało to nastąpić. Zdobywał gole nawet w wieku 41 lat. Fantastyczny piłkarz bez którego nie byłoby Pucharu Mistrzów w 1999 roku.


Fan United od 1992 roku
01-03-2008 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #18
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk napisał(a):Były rezerwowy bramkarz United, a obecnie grający w Barnsley- Luke Steele, wczoraj bardzo mocno się przyczynił do wyeliminowania Liverpoolu z Pucharu Anglii :twisted:
teraz również przyczynił się do wielkiego czynu- wywalenia z Pucharu Chelsea- dobry z niego chłopak Big Grin

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-03-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Kieran Richardson czasem zawodzi, a czasem spisuje się na prawdę dobrze w drużynie Keanea, zdobył 3 bramki, ale spodziewano się po nim trochę więcej. Wierzę jednak, że dalej stać go na to by wrócić do reprezentacji i trafić do lepszego klubu.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
12-04-2008 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
OneUnited.pl napisał(a):Roy Keane, szkoleniowiec Sunderlandu uważa, że jego zawodnik i były kolega z Manchesteru United - Dwight Yorke ma zadatki na managera piłkarskiego.

Kontrakt 36 letniego Dwighta Yorke'a z Sunderlandem wygasa tego lata, a szkoleniowiec "Czarnych Kotów", Roy Keane twierdzi, że były reprezentant TiT może w przyszłości zostać managerem.

"Widziałbym Dwighta w roli szkoleniowca. Sądzę, że sprawdziłby się znakomicie, biorąc pod uwagę jego sporą wiedzą o futbolu i miłość do tej dyscypliny".

"Jest wielu managerów, którzy wcześniej byli wspaniałymi piłkarzami, według mnie Dwight może być jednym z nich" - twierdzi Roy Keane.

Sunderland prowadzony przez 'Keano' utrzymał się w lidze, po dramatycznym zwycięstwie 3-2 z Middlesbrough.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
04-05-2008 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #21
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Warto wspomnieć o zakończeniu kariery przez byłego napastnika United Diona Dublina. Co jak co, ale chyba nie przypominam sobie piłkarza lepiej grającego głową, a przynajmniej wykorzystującego ją do strzelania bramek.


Fan United od 1992 roku
09-05-2008 07:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Trochę z innej beczki:
Cytat:Peter Schmeichel (45l.) jest sportowcem, wieloletnim zawodnikiem Manchesteru United. Został uznany za najlepszego bramkarza w historii klubu. Tym razem Peter wystąpi w roli prowadzącego trzecią edycję programu z serii "Brudna robota". Schmeichel odkryje tajemnice dziwnych i brudnych profesji. Częśc odcinków była realizowana w Polsce i przedstawia nasze rodzime "brudne profesje". Ekipa filmowa spędziła tydzień w naszym kraju, aby nakręcic w trzech województwach ludzi wykonujących "brudne" zawody. Schmeichel, który z pochodzenia jest Polakiem (!), wcielił się w rolę kominiarza, górnika i preparatora skór zwierzęcych.

:shock: Dla chętnych w czwartek o 22.00 na Discovery Channel.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
09-05-2008 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
sebos_krk napisał(a):Warto wspomnieć o zakończeniu kariery przez byłego napastnika United Diona Dublina. Co jak co, ale chyba nie przypominam sobie piłkarza lepiej grającego głową, a przynajmniej wykorzystującego ją do strzelania bramek.

Miaro Jardel, Oliver Bierhoff, David Trezeguet, Ruud van Nistelrooy, Andy Cole.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-05-2008 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Każdy ma swoje zdanie. Mi w pamięci właśnie dobra kontrola piłki przy uderzeniach głową została.


Fan United od 1992 roku
09-05-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
A wie ktoś z was co się dzieje z takimi zawodnikami jak Hening Berg, Rony Johnsen, Bosnisch, Taibi, Kleberson. Nic o nich nie słyszę, a jestem ciekawy w jakich klubach teraz grają i jak się tam sprawują?
15-05-2008 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #26
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Rudii napisał(a):Taibi

O tym to chyba wszyscy chcą jak najszybciej zapomnieć...

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
15-05-2008 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #27
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Wszystko masz pięknie napisane w Wikipedii wystarczy poszukać kto gdzie gra/ skończył karierę i czym się zajmuje, kogo trenuje Wink


Fan United od 1992 roku
16-05-2008 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ten to się k*** spisał:

Cytat:Ruud van Nistelrooy w mocnych słowach wypowiedział się o menadżerze Manchesteru United sir Alexie Fergusonie. Holenderski napastnik Realu Madryt obwinia Szkota za swój słaby występ na MŚ 2006 twierdząc, że jego ostatnie dni na Old Trafford był "g.....ne".

Niedługo przed mundialem w 2006 roku van Nistelrooy pokłócił się z Cristiano Ronaldo, a Ferguson nie wystawiał go do składu i w końcu sprzedał do Realu. Brak gry w klubie spowodował, że na MŚ "van Gol" był w fatalnej formie i przesiadywał mecze na ławce rezerwowych. Na dodatek popadł w konflikt z trenerem "Oranje" Marco van Basten.

Finały Euro 2008 zapowiadają się dla holenderskiego snajpera już o wiele bardziej optymistycznie. - Teraz jestem spokojniejszy niż dwa lata temu. Wówczas moje końcowe stadium pobytu w Manchesterze United było "g.....ne" - mówi.

- Wtedy wielki turniej nie był czymś, czego potrzebowałem. Próbowałem odrzucić wszystko inne i skupić się na grze, ale to nie działało. Na dodatek pojawił się jeszcze konflikt z Marco van Bastenem. Teraz czuję się o wiele lepiej i wierzę w nasz sukces.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
05-06-2008 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #29
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Andy Cole dołaczył do Nottingham Forest. Podpisał roczny kontrakt. Link.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
05-07-2008 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #30
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Były napastnik Czerwonych Diabłów, Urugwajczyk Diego Forlan strzelił dwie bramki w I kolejce hiszpańskiej Primera Division. Jego Atletico Madryt pokonało u siebie 4:0 Malage.

Forlan pokazuje jak dobrym jest napastnikiem. W pierwszym sezonie w Villarreal został królem strzelców, w zeszłym sezonie już w Atletico również nastrzelał sporo bramek, a ten sezon zaczyna od dwóch trafień w pierwszej kolejce.
Szkoda że nie było dla niego miejsca w pierwszym składzie... przez to nie mógł pokazać tego co teraz pokazuje w Hiszpanii :/



Mój Blog: Pod presją czasu
31-08-2008 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości