Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak spisują się byłe Diabły?
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Giuseppe Rossi strzelił jedną bramkę dla zespołu Villarreal, w wygranym meczu z Athletic Bilbao 4:1.
02-11-2008 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Widzę, że już zapomniano o Ryanie Shawcrossie Wink Tymczasem nasz wychowanek był bohaterem meczu z Arsenalem. Szkoda, że Ryan natrafił na okres, kiedy w klubie mamy tylu świetnych stoperów, bo może być z niego kawał piłkarza.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
03-11-2008 08:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #48
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
michal85 napisał(a):Widzę, że już zapomniano o Ryanie Shawcrossie Wink Tymczasem nasz wychowanek był bohaterem meczu z Arsenalem

Masz na myśli kontuzję Adebayora? :lol: Bo o ile dobrze pamiętam to po starciu z Shawcrossem Adebayor zszedł z kontuzją Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
03-11-2008 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #49
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Melduje, że również inny nasz wychowanek, był bohaterem w ten weekend. Chris Eagles, zapakował dwie bramki dla Burnley w wygranym 2-0 meczu z Norwich. Ma już na koncie 4 gole w Coca-Coli. Jest drugim z kolei najlepszym strzelcem ekipy. Jak widać daje radę, jego ekipie zresztą też nie idzie źle, są na 4 miejscu w tabeli.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-11-2008 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #50
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Louis Saha zdobył dwie bramki w meczu Evertonu z WHU. Jego zespół wygrał 3 - 1. To już 3 i 4 bramka naszego byłego Diabełka w tym sezonie... kurde wiedziałem, że tak będzie. Odejdzie, będzie zdrów i zacznie strzelać bramkę za bramką Sad



Mój Blog: Pod presją czasu
08-11-2008 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #51
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Foster26 napisał(a):Louis Saha zdobył dwie bramki w meczu Evertonu z WHU. Jego zespół wygrał 3 - 1. To już 3 i 4 bramka naszego byłego Diabełka w tym sezonie... kurde wiedziałem, że tak będzie. Odejdzie, będzie zdrów i zacznie strzelać bramkę za bramką Sad
Co ciekawe obie bramki Louis strzelił prawą- swoją słabszą nogą a przy strzałach wcale nie wyglądało na to, że to jego słabsza noga- naprawdę bardzo ładne bramki. Jak dla mnie może strzelać ich ile chce- zawsze mu dobrze życzyłem, ważne aby te bramki nie przeszkodziły w jakiś sposób MU w zdobyciu mistrzostwa Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-11-2008 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Były napastnik Manchesteru United Andy Cole postanowił zakończyć karierę piłkarską w wieku 37 lat po tym, jak nie zdołał się porozumieć ze swoim dotychczasowym klubem Nottingham Forest w sprawie przedłużenia kontraktu.

Może zostanie naszym nowym skautem? Big Grin
11-11-2008 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Cytat:Napastnik Evertonu Ayegbeni Yakubu doznał w niedzielnym meczu z Tottenham Hotspur kontuzji ścięgna Achillesa, która wykluczy go z gry do końca sezonu - poinformował lekarz Evertonu.

Reprezentant Nigerii opuścił boisko Tottenhamu już w 10. minucie. Zastąpił go były reprezentant Francji Louis Saha, ale po 60 minutach także zszedł z murawy z powodu kontuzji ścięgna uda.

Szklanki nie zamienisz w metal, czy jakoś tak to szło...
30-11-2008 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Aenain Offline
Member
***

Liczba postów: 87
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Roy Keane przestał być menedżerem Sunderlandu, a szkoda dobrze ich prowadził jak na klub który przed jego przyjściem niezbyt spisywał się Championship, dostał sie z nimi do Premier league to coś znaczy. Ale jak zwykle pokazał charakter że chciałby tylko wygrywać, może asystent w MU Smile było by ciekawie Smile

Take Me Home United Road...

Maradona - good, Pele - better… GEORGE (the) BEST

Pele i Maradona mają szczęscie, że tyle chlałem, bo inaczej nikt by o nich nie słyszał" - Georg Best [*]
04-12-2008 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #55
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Ej no, Beckham ładnie się wkomponował w Milan, strzelił ostatnio piękną bramkę a tutaj cicho?Wink Chodzą ploty że chcą go sprowadzić na San Siro. To byłoby dobre dla niego, bo w LA Galaxy się męczy, poza tym, nie słyszałem żeby jakoś specjalnie udało się spopularyzować piłkę nożną w USA. Ale czego się spodziewać po hamburgejros, którzy zamiast football mówią soccerWink. Kontrakt kończy mu się bodajrze w październiku. Chociaż jego manager twierdzi że David wraca w marcu do LA. Szkoda by było.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
28-01-2009 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #56
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Tyle, że przeciwko stałej przeprowadzce do Milanu jest podobno także Victoria, która ponoć troszczy się tylko o dzieci, że będą musiały się uczyć w innym języku niż angielski, a jak dla mnie to dla niej liczy się bliski kontakt z Hollywood.

Poza tym Beckham jest już grubo po trzydziestce, więc w wieku idealnym do Milanu Wink
28-01-2009 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #57
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Nie wiem czy pamiętacie takiego grajka jak Sylvan Ebanks-Blake. Bardzo obiecujący, młody piłkarz który wraz z Rossim rządzili w rezerwach United.
Teraz obecnie gra w Wolverhampton Wanderers i w The Championship ma już na swoim koncie 21 bramek w 34 spotkaniach :shock: Teraz podobno zainteresowany jest nim Everton.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
28-02-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #58
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
No tak rządził wraz z Rossim jednak bądź co bądź obu ich dzieli przepaść . Najlepszy snajper Villareal vs najlepszy snajper Wolver , w wilkach to chyba Franek grał nawet gdy "podbijał" wyspy Tongue
A wracając do Rossiego , cały czas szkoda mi chłopaka. No ale wyszło jak wyszło .

E: Saha pojawił się na murawie w 61' a już w 70' pokonał bramkarza WBA podwyższając wynik na 2:0.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
28-02-2009 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #59
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Mata napisał(a):Saha pojawił się na murawie w 61' a już w 70' pokonał bramkarza WBA podwyższając wynik na 2:0.

Trzeba dodać,iż była to bardzo ładna bramka Wink

Louis Saha



Mój Blog: Pod presją czasu
01-03-2009 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Jak spisują się byłe Diabły?
Chciałbym żeby w końcu nie nękały go te kontuzje i zaczął grać regularnie i strzelał tak piękne gole.
W United niestety mu nie wyszło a mogło gdyby nie te kontuzje. Zawsze jak sie w końcu pojawił na murawie to podobała mi sie jego gra ale niestety nie było za dużo tych występów.
01-03-2009 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości