Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania i odpowiedzi
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Pytania i odpowiedzi
Dzięki, szukałem trochę na stronie worldcup, ale nie udało mi się znaleźć, dzięki jeszcze raz :mrgreen:

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
21-06-2008 10:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: Pytania i odpowiedzi
Czy kara za czerwoną kartkę (np.: Naniego) obejmuje także Tarczę wspólnoty?

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
29-07-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #18
Re: Pytania i odpowiedzi
No ale przecież kartka z tamtego sezonu nie może się liczyć na sezon kolejny. A jeśli tak, to w meczu o tarcze nie zagra.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2008 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #19
Re: Pytania i odpowiedzi
Dlaczego nie? Tak się liczą kartki chociażby w LM Tongue

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
29-07-2008 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #20
Re: Pytania i odpowiedzi
Podręcznik Premier League na sezon 2007/2008 :arrow: W środku jest zakładka 'rules'. Tylko że te 'rules' mają kurwa ponad 300 stron :/ Poszperam, może co znajdę na temat kartek...

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-07-2008 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamil_utd Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Pytania i odpowiedzi
ja mam pytanie odnosnie układów i zgód Manchester United. Widziałem mecz LFC - Crewe i kibice Crewe mieli szaliki United. Ktoś coś wie na ten temat ?


Po pierwsze nie używaj zwrotu "Man.U" po drugie przed napisaniem posta zastanów się, gdzie go piszesz.- sebos
Wydzielono z <!-- l -->we-are-united/posmiejmy-sie-z-przeciwnikow-t179.html<!-- l -->
24-09-2008 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #22
Re: Pytania i odpowiedzi
kamil_utd napisał(a):ja mam pytanie odnosnie układów i zgód Manchester United. Widziałem mecz LFC - Crewe i kibice Crewe mieli szaliki United. Ktoś coś wie na ten temat ?

Zgody w Anglii nie istnieją, gdzieś to już ktoś pisał w We are United!.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
24-09-2008 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Pytania i odpowiedzi
Ja tam akurat widziałem co innego. Kiedyś czytałem na przykład o Blue Brothers ( czy tam Blue coś innego )

Chelsea, Rangers i chyba Millwall.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
24-09-2008 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
Re: Pytania i odpowiedzi
Chelsea i Rangersi faktycznie cos maja ze sobą. Choc to jest takie dziwne troche. Bo wszyscy fani rangersow trzymaja kciuki za chelsea w meczach, przynajmniej ci szkoci ktorych mialem okazje poznac. Ale jednoczesnie kazdy z nich mowi: pierdolic anglie, chelsea i caly swiat - liczy sie tylko rangers Wink

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
25-09-2008 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: Pytania i odpowiedzi
Blues Brothers

Rangers - Chelsea - Linfield Belfast

Korzeni tej przyjaźni należy szukać w latach 60-tych kiedy to na Stamford Bridge pojawiły się pierwsze oznaki sympatii dla The Gers. Chelsea jako klub była ostoją brytyjskiego patriotyzmu, na jej mecze uczęszczało sporo żołnierzy i weteranów. Ze względu na dużą liczbę domów dla kombatantów w okolicy stadionu The Blues byli nazywani także The Pensioners, a odznaczony medalami żołnierz znajdował się nawet w klubowym herbie. W następnej dekadzie probrytyjskie i unionistyczne akcenty uległy radykalizacji ze względu na popularność National Front, dla którego trybuny Stamford Bridge były wówczas znanym miejscem werbunku działaczy i sympatyków. W latach 70-tych sympatia dla Rangers znacznie wzrosła po serii zamachów bombowych IRA w Londynie i North Surrey, skąd wywodziła się znaczna liczba kibiców Chelsea. Działania irlandzkich terrorystów zapoczątkowały nienawiść do wszystkiego co związane z irlandzkimi republikanami, a więc także to Celticu. Naturalnie więc sympatyzowano z Rangers, choćby dlatego by pokazać fanom The Bhoys, że organizacja, którą wielbią w swoich piosenkach nie jest delikatnie mówiąc mile widziana w Anglii.Lata 70-te i 80-te to także czasy rozwoju chuligaństwa na brytyjskich stadionach. W tej dziedzinie kibicowskiego rzemiosła Chelsea Headhunters należeli do ścisłej czołówki. Wielu fanatyków The Blues odbywało wówczas służbę wojskową w Ulsterze. Po jej zakończeniu walczyli na trybunach i ulicach, nawiązując kontakty i współpracę z lojalistycznymi organizacjami z Ulsteru. Kontakty kibiców Chelsea i Rangers z czasów armii przerodziły się w dobra komitywę i wzajemne wizyty na meczach obu klubów, a przyczyny tych wizyt były rózne. Jedni chcieli po prostu wspólnie wypić piwko i pośpiewać, inni jechali razem dołożyć Aberdeen Soccer Casuals. Potem, gdy angielskie kluby zostały odsunięte od europejskich pucharów więcej fanów The Blues zaczęło jeździć na mecze do Glasgow oraz na mecze Rangers w Europie, zarówno dla mocniejszych wrażeń jak i koleżeńsko-alkoholowych, w czasach gdy sztama coraz lepiej się rozwijała. Za przełomowy uznaje się mecz towarzyski pomiędzy Chelsea a Rangers w 1985 roku w Londynie. Miejscowi przywitali kibiców The Gers wiązanką skierowaną w stronę Celticu. Fanatycy ze Szkocji zrewanżowali się bluzgami na Tottenham. Potem tysiące fanów wspólnie biesiadowały, także przed i po rewanżowym spotkaniu towarzyskim, które odbyło się 9 miesięcy później na Ibrox. Czasy się zmieniły, brytyjskie stadiony uspokoiły się ale dobre kontakty kibiców obu drużyn utrzymały się. Podtrzymywane są najczęściej przy okazji częstych meczów towarzyskich Linfield - Rangers na Windsor Park w Belfaście, gdzie docierają także fani Chelsea. Dobrą liczbą The Blues wspomagali ostatnio Szkotów także w 2004 na meczu Fulham - Rangers. W 2006 roku kibice Rangers i Chelsea opanowali Barcelonę przy okazji meczów obu drużyn w Hiszpanii.

[Obrazek: bluesb2.bmp]

Źródło: http://www.chelsealondyn.pl/blues_brothers.php
Autor: Red Hand Poland (rangerspoland.home.pl).

Pele good, Maradona better, George Best
25-09-2008 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: Pytania i odpowiedzi
ciekawe, ciekawe...

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
25-09-2008 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Pytania i odpowiedzi
Człowiek uczy się przez całe życie Smile

Dzięki za info nt. tekstu. //paolo
25-09-2008 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gandalfblu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #28
Re: Pytania i odpowiedzi
Tomassen napisał(a):No to ja mam pytanie, którym zagiął mnie dziś kumpel: z kim United ma/miało zgody?

Ja w pół żartem pół serio:
jest taka piosenka: United Rule więc tam są wymienieni ludzie i kluby Smile

Tu masz tylko kawałek :
Fuck Barcelona and fuck Real Madrid
I've loved United since I was a kid
Fuck Bayern Munich and AC Milan
Fuck Deportivo and Vasco De Gam

Fuck Kevin Keegan and fuck Brandon Lee
Fuck Steve McClaren and fuck Man City
Fuck Everton and fuck you Liverpool

Mam nadzieje że małe dzieci nieznają ang Smile
31-01-2009 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #29
Re: Pytania i odpowiedzi
gandalfblu napisał(a):Fuck Steve McClaren and fuck Man City

Steve McManaman ;] Wiesz kim jest Steve McClaren?

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-01-2009 20:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gandalfblu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Pytania i odpowiedzi
Wiem Wink

Trochę długo kibicuje MU były asystent SAFy, szkolenioweiec min. Middlesbrough FC i reprezentacji Anglii. Ale wiesz nie ja tą piosenkę układałem Wink
31-01-2009 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości