Ankieta: Jakie jest Twoje ulubione anime?
Dragon Ball
Hellsing
Saint Seiya
Naruto
Bleach
Shaman King
Neon Genesis Evangelion
Fullmetal Alchemist
Sailor Moon
Inne
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime i inne kreskówki
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: Anime
Mata napisał(a):Dragon Ball wymiata po prostu świetne anime , jak zacznie się oglądać to trzeba przebić się przez wszystkie 3 serie , niezapomniane czasu RTLu a potem tvn7, eh zasiadałem do oglądania z wypiekami na policzkach
A mi mamusia nagrywała zawsze o 15, bo ze szkoły o tej godzinie wracałem. :? I zawsze po tym był seansik, ale i tak nic nie pamiętam już. Za stary.
05-07-2008 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #17
Re: Anime
Radzio wrzucił linka do najnowszej kinówki , powiem szczerze ; nic specjalnego, nie powala na kolana ale i tak się przyjemnie ogląda ;d

Bohaterowie wiodą sielankowe życie nagle przybywa kolejny saiyan ... brat Vegety ;o
Jak zwykle jest problem i trzeba go rozwiązać ;] Transformacja Goku do poziomu super saiyana może sie podobać .Rywalizacja jak zwykle jest , spora dawka humoru , specyficznego humoru Big Grin
Goku przenosi bohaterów i mamy spotkanie z wrogiem. Delikatnie wspomnienie wątku Frezera i jego sił specjalnych , ehhh DB Z rules Tongue
Myślałem , że nie będzie nic ciekawego i dzieciaki rozprawią się z wrogiem ale w końcu transformacja i mamy Gotenksa .

Nawet przyjemnie się oglądało ale zaczęło się robić ciekawie stało się po wszystkim ;/ Chodzi mi o włączenie sie do walki Goku i Vegety ,a raczej jedna fala uderzeniowa i jeden cios tego pierwszego ;/ W sumie ten film mógłby być dalszą częścią DB Z , po pokonaniu Bubu nie widać praktycznie żadnych zmian . GT ssało na maksa ,a to mogłoby być ciekawym rozpoczęciem przygód . Oczywiście nic z tego ,a szkoda wielka ;/

W SB link może zginąć więc zamieszczam go tutaj : http://www.youtube.com/watch?v=XUWiIy-WAbM

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
25-11-2008 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #18
Kreskówki, filmy i inne hity z dzieciństwa :D
Zdaję sobie sprawę, że w złym temacie napisałem, ale niestety lepszego nie znalazłem, a nie wiem czy warto zakładać specjalnie nowy temat ;-)

Więc tak moje pokolenie to pokolenie Polonii 1... za młodu oglądało się:

[list][*]Generał Daimos
[*]Sally Czarodziejka
[*]Tygrysia Maska
[*]Troskliwe misie
[*]Yattaman
[*]Gigi
[*]Kapitan Tsubasa[/list:u]

Potem pojawiła się era RTL 7, które zmieniło się w TVN 7 + Polsat + Polsat 2:
[list]
[*]Czarodziejka z księżyca
[*]Dragon Balle
[*]Wojownicy/Rycerze zodiaku
[*]Kapitan Planeta[/list:u]

No i kiedyś TVP też niezłe kreskówki puszczało:
[list]
[*]Tajemnice złote miasta - http://pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnicze ... ote_Miasta http://www.youtube.com/watch?v=1AYaVCvmkdc - polecam jedna z lepszych muzyczek do kreskówki do dzisiaj jak jej słucham to mi się miło robi Big Grin
[*]Laboratorium Dextera, Tom i Jerry (co prawda na Cartonie to leciało i dalej leci Big Grin, ale tutaj dam z lenistwa)
[*]Brygada RR
[*]Kacze opowieści[/list:u]

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-12-2008 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: Anime/seriale animowane
Wojownicy zodiaku! Jezu zapomniałam o tym całkowicie;d
No i Czarodziejka z księżyca.
Te bajki jedynie kojarzę z tej twojej kolekcji...
ponad to oczywiście były dobranocki, smerfy, gumisie, etc etc;d
no i ukochany ponadczasowy diabelski młyn na canale+ a następnie Simpsonowie;d

Były jeszcze trochę innych bajek na RTL7, ale nie pamiętam tytułów^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
21-12-2008 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #20
Re: Anime i inne kreskówki
Kisia92 napisał(a):ponad to oczywiście były dobranocki, smerfy, gumisie, etc etc;d

No to jest klasyka Big Grin

Kisia92 napisał(a):no i ukochany ponadczasowy diabelski młyn na canale+

też pamiętam Big Grin

Kisia92 napisał(a):a następnie Simpsonowie;d

Ja ich do dzisiaj oglądam tylko sobie z neta ściągam ;D

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
21-12-2008 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Anime i inne kreskówki
radzio napisał(a):
Kisia92 napisał(a):no i ukochany ponadczasowy diabelski młyn na canale+

też pamiętam Big Grin
Tyle lat leciało na canale, a teraz zabrakło tego;( Bardzo przeżyłam rozstanie z kurakiem.

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
21-12-2008 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #22
Re: Anime i inne kreskówki
Na RTL7 leciało jeszcze "Slayers!" (po polsku "Magiczni Wojownicy") oraz takie coś o czarodzieju co latał na muminku o imieniu Spuszan, czy jakoś takSmile.
I pamiętajcie o ogrodachWink. Looney tunes, to było coś: http://www.youtube.com/watch?v=GEzyNNhOeBw
Teraz nawet bardziej doceniam fantazję gości co wymyślali te wszystkie rzeczy.

Edycja
To z czarodziejem to był "Soul Hunter"

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
21-12-2008 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: Anime i inne kreskówki
To ja też się wypowiem.

Oczywiście ja byłem skazany na 2 kanały w wieku 5/6 lat, później doszedł Polsat ;*

Dobranocka o 19 to żywa legenda. Sporo było bajek, zawsze w ndz były te najlepsze, mimo wszystko dla mnie najlepsze to:

- Tabaluga
- Smerfy
- Gumisie
- Muminki
- Krecik
- Reksio

Dla mnie miażdżący był KRÓL LEW. Dostałem kasetę VHS za ponad 100 zł. Ale byłem wtedy pod jarany, mimo Simba był dla mnie istnym autorytetem, wtedy miałem z 5 lat. Oczywiście pamiętam jak popłakałem się z powodu śmierci Mufasy, IMO genialny, i jeszcze raz genialny film animowany. Pierwsza część najlepsza!

Później przyszedł czas na Pokemony, Yu-gi-oh!, Beyblade... oczywiście Beast Wars czyli Wojna Bestii, nawet oglądnąłem niedawno z 11 odcinków Big Grin a i Transformery. Jak coś sobie przypomnę to dopiszę w edicie.
22-12-2008 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #24
Re: Anime i inne kreskówki
Jak byłem mały to za każdym razem kiedy oglądałem "Króla Lwa" miałem nadzieję że Mufasa przeżyjeSmile. Fajnie sparodiowano jego pośmiertną rozmowę z Simbą w Kung Pow.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
22-12-2008 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
Re: Anime i inne kreskówki
To były czasy

Kiedyś leciały zajebiste bajki czy tam kreskówki, nie to co teraz....

Dragon Ball - przyznam się szczerze, że jakiś czas temu załatwiłem sobie wszystkie odcinki i oglądałem :oops:
Pokemony - to była baja, do dziś pamiętam jak na dworze się bawiliśmy w Pokemony, graliśmy sobie całą przygodę Wink a do tego te wszystkie gry na gamboya i kompa Big Grin
Generał Daimos - tą bajkę to zapamiętam chyba do końca życia, muszę sobie załatwić wszystkie odcinki i jeszcze raz to wszystko zobaczyć Big Grin
Yattaman
Power Rangers - to nadal leci :| lecz to już nie to samo co było kiedyś
Kapitan Planeta
Tsubasa - do dziś pamiętam to przewrotkę Tsubasy, piłka odbija się od poprzeczki wszyscy myślą że już wszystko stracone, a piłki wkręca się w ziemie i wraca do bramki Big Grin Ci co oglądali to pewnie wiedzą o czym mówię Wink
Soul Hunter - ona chyba leciała najpóźniej z tych co wymieniłem, ale również była zajebista, na wakacjach zobaczyłem sobie parę odcinków

Kurcze chciałoby się to przeżyć jeszcze raz :roll:

Nie wymian tu bajek typu smerfy, czy Reksio, które oglądali wszyscy Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
22-12-2008 08:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #26
Re: Anime i inne kreskówki
Miko napisał(a):Oczywiście ja byłem skazany na 2 kanały w wieku 5/6 lat

To też jest ważna kwestia. Kiedyś chyba większość z nas miała 2-4 kanały telewizyjne, a i tak było co oglądać, natomiast dzisiaj? Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-12-2008 09:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
Re: Anime i inne kreskówki
Foster26 napisał(a):Power Rangers - to nadal leci :| lecz to już nie to samo co było kiedyś

Rangersi rządzili Big Grin Jeszcze kiedyś to było fajne, ciekawe. Teraz wymyślają co tyko mogą.

Foster26 napisał(a):Pokemony

Pierwsze co robiłem po powrocie ze szkoły, to siadałem przed telewizorem i oglądałem pokemony. Nikt mnie wtedy nie mógł ruszyć z fotela Big Grin
22-12-2008 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #28
Re: Anime i inne kreskówki
Foster26 napisał(a):Dragon Ball - przyznam się szczerze, że jakiś czas temu załatwiłem sobie wszystkie odcinki i oglądałem :oops:

Nie jesteś sam :oops:

Foster26 napisał(a):Pokemony - to była baja, do dziś pamiętam jak na dworze się bawiliśmy w Pokemony, graliśmy sobie całą przygodę Wink a do tego te wszystkie gry na gamboya i kompa Big Grin

To jednak było największych hitem ale i tak się umywa przy DB. Jednak wielka popularność przerodziła się w jeszcze większy sukces. Gry, naklejki, kapsle, oj było tego było :roll:


PS: Jakby ktoś chciał pogadać o Dragon Ballu to zapraszam serdecznie na PW ew. gg Smile

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-12-2008 11:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #29
Re: Anime i inne kreskówki
Tak odnośnie Anime to teraz oglądam to:
http://www.hyper.pl/onair?27724
http://en.wikipedia.org/wiki/Y%C5%8Dkai_Ningen_Bem

Muszę Wam powiedzieć, że bardzo fajne to to ;-) i takie cholera... prawdziwe. Przesłanie rządzi! Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
25-12-2008 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
Re: Anime i inne kreskówki
Cholera. A myslalem, ze tylko ja jestem dziwny i w tym wieku ogladam anime. Akutalnie mecze Naruto.Na tej stronie: http://www.naruto.wbijam.pl/ są wszystkie odcinki Smile 220 pierwszej serii i prawie 100 drugiej. Przewaznie co tydzien wychodzi nowy odcinek Smile

amor patriae nostra lex
26-12-2008 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości