Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
mufc.pl napisał(a):Wiadomo już, z kim zagra Manchester United w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Wynikiem dzisiejszego losowania zaskoczony jest sir Alex Ferguson. Szkot przyznaje, że zamiast ponownej konfrontacji z AS Romą bardziej liczył na pojedynek z którymś z angielskich zespołów.

"To niewiarygodne. Czułem, że raczej trafimy na angielski zespół. W ciągu jednego roku zagramy sześć razy z Romą, co jest nieprawdopodobne. Dużo o nich wiemy, ale oni o nas też" - powiedział Ferguson.

"W meczach na wyjeździe najbardziej interesują mnie fani. Podczas ostatniego spotkania w Rzymie ochrona była na wyższym poziomie. Teraz jednak należy się spodziewać jeszcze większej ilości naszych kibiców. Zapowiada się kolejne fantastyczne widowisko."

No to znamy już opinię sir Alexa. Rzeczywiście zapowiada się widowisko. A jeśli przylecą/przyjadą grupki fanów to wtedy byłoby fantastyczne. Wątpię, aby wystraszyła ich ochrona, w końcu jesteśmy Czerwone Diabły!

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-03-2008 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
mufc.pl napisał(a):Carlos Queiroz jest coraz bliżej odejścia z Manchesteru United - donosi portugalska prasa. Asystent sir Alexa Fergusona miałby zostać trenerem Benfiki Lizbona, która kilka tygodni temu rozstała się z dotychczasowym szkoleniowcem, Jose Antonio Camacho.

Według gazety "Diario de Noticias", umowa pomiędzy Queirozem a władzami Benfiki została już prawie uzgodniona. Bardziej ostrożna jest "A Bola", która sugeruje, że obie strony dopiero rozpoczęły nieformalne negocjacje. Portugalczyk kilka dni temu stwierdził, że zainteresowanie ze strony Benfiki jest dla niego zaszczytem.

Queiroz w przeszłości był szkoleniowcem reprezentacji Portugalii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Republiki Południowej Afryki. W sezonie 2003/2004 prowadził Real Madryt, z którym rozstał się po roku pracy. 55-latek powrócił następnie do Anglii, gdzie ponownie został asystentem Fergusona.

Ja bym wolał, aby został jeszcze w United. Prawa ręka Fergusona jest nam obecnie potrzebna.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
29-03-2008 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #48
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
To na przeciwwagę:
Cytat:Sir Alex Ferguson jest pewny, że jego asystent Carlos Queiroz nie będzie od przyszłego sezonu trenerem Benfiki Lizbona. Portugalski klub jest zainteresowany sprowadzeniem Queiroza i ponoć już prowadzi z nim negocjacje.
"Nie mogę wypowiadać się za Carlosa, ale jestem całkowicie pewien, że w przyszłym roku nie będzie trenował Benfiki. Wiem, że wcześniej odchodził już raz z klubu, by zająć się Realem Madryt, ale to była zupełnie inna sytuacja. Wtedy nie mógł odmówić."


Fan United od 1992 roku
29-03-2008 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #49
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Cytat:Carlos Queiroz nie krył zdenerwowania po przegranym meczu z Chelsea Londyn. Asystent sir Alexa Fergusona ma pretensje do arbitra tego spotkania Alana Wileya, że ten nie podyktował rzutu karnego w sytuacji, gdy Michael Ballack faulował Cristiano Ronaldo.

"Jak arbiter mógł nie widzieć sytuacji, w której Ballack naskoczył na Ronaldo? Widocznie zawodnik musi wziąć broń i zastrzelić w polu karnym jednego z naszych zawodników, by został odgwizdany karny" - powiedział Queiroz.

Dobre Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
26-04-2008 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Duras Offline
Member
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Świetne słowa Queiroza :mrgreen:

Manchester United | Champions 1908, 1911, 1952, 1956, 1957, 1965, 1967, 1993, 1994, 1996, 1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007, 2008, 2009 & Kings of Europe 1968, 1999, 2008
27-04-2008 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #51
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Cytat:Ole Gunnar Solskjaer został wybrany nowym trenerem rezerw Manchesteru United. Norweg będzie pełnił te obowiązki już od przyszłego sezonu.

Solskjaer zakończył swoją karierę piłkarską w sierpniu poprzedniego roku, ale nie rozstał się z United. Od tamtej pory jest w sztabie szkoleniowym, głównie zajmował się napastnikami i młodzieżą. Teraz zastąpi Briana McClaira i Jima Ryana, którzy zajmowali się zapleczem United przez dwa ostatnie sezony.


Fan United od 1992 roku
20-05-2008 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
OneUnited.pl napisał(a):Sir Alex Ferguson oznajmił, że będzie prowadził Manchester United maksymalnie przez trzy lata.

Szkot zakończył ten sezon z dubletem i jego celem jest prześcignięcie w liczbie trofeów Liverpoolu, który ma o jedno mistrzostwo kraju więcej i dwa Puchary Mistrzów.

"Po 70 roku życia nie wyobrażam sobie bym dalej był szkoleniowcem".

"Maksymalnie trzy lata zostanę na Old Trafford i to nie podlega dyskusji".

"Moja żona, Cathy namawia mnie do zakończenia kariery od dłuższego czasu, ale musi poczekać jeszcze te trzy lata" - powiedział legendarny, szkocki manager.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
25-05-2008 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #53
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Możliwe, że Ferguson zmieni zdanie. Podobnie było 6 lat temu, a jednak postanowił zostać u nas dłużej. Zobaczymy co będzie. MImo wszystko 3 lata to długi okres czasu. Jakoś sobie nie wyobrażam Manchesteru bez SAF'a.
25-05-2008 10:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misteriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Jeśli sir Alex Odejdzie będzie to nie powetowana strata dla Man UTD. Jestem Fanem czerwonych diabłów od 7 roku życia. Sir Alex zaczął trenować Man Utd w tym samym roku co sie urodziłem i nie wyobrażam sobie tej wspaniałej drużyny bez niego człowieka który tyle osiągnął z zespołem na Old Trafford. Mam małą nadzieje iż jeśli będzie musiał odejść to po zdobyciu trzech koron - to by było godne odejście wielkiego trenera.
30-05-2008 22:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #55
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy- SAF ma już swoje lata i należy mu się odpoczynek po tylu wspaniałych latach spędzonych na Old Trafford. Chodzi głównie o poświęcenie więcej czasu dla rodziny. Wszyscy wiemy, że Szkot kiedyś będzie musiał odejść, ale ja nie jestem przekonany czy nastąpi to za 3 lata... Wiele zależy od tego czy uda mu się
Cytat:zdetronizować Liverpool z ich pieprzonego miejsca
8-)

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
31-05-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #56
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Jemu się to naprawdę będzie musiało znudzić lub odpukać zdrowie nie pozwolić, bo inaczej będzie to samo jak z Guy Roux- będzie ciagnęło wilka do lasu z powrotem.


Fan United od 1992 roku
31-05-2008 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #57
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
To byłby powrót Króla.

Film z ostatnim wywiadem Eryka.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/7445231.stm

Posłuchajcie jak On się wypowiada, ten błysk w oku kiedy mówi o United " We ", potem się łapie i mówi " Me as a fan ". On tego naprawdę chce. To widać. To byłby trener, za którym wszyscy poszliby do piekła. Jedyny, który charyzmą dorównuje lub nawet przewyższa SAF'a.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
10-06-2008 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #58
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Ale Cantona z tego co mi się wydaje nie trenuje drużyn piłkarskich, tylko ... piłki plażowej.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
10-06-2008 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #59
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Prawdziwy KING Widać było jak się wypowiadał, że bardzo mu zależy na klubie. Taki właśnie powinien być Ronaldo! A jeszcze ten uśmiech, błysk w oku gdy mówił o tym, że chciałby być trenem MU- coś pięknego. To się nazywa prawdziwa miłość do klubu :twisted:

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-06-2008 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
http://sport.wp.pl/wid,10125520,kat,174 ... caid=16324

Wiem, że to wp Tongue

Taka wymiana byłaby marzeniem wielu fanów United. Eric jako asystent a najpewniej za 3 lata trener Czerwonych Diabłów.

Nie powiem, ucieszyłbym sie.

Inna sprawa, że szkoda Carlosa bo wierzę, że miał niepośledni wkład w obecne triumfy drużyny.

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
06-07-2008 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości