Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry FPP
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #16
Re: Gry FPP
Hehe, a to odkopaliście grę legendę Smile Grałem w ET z 5-6 lat temu. Długo mi się nie nudziła. Dzięki dużej ilości godzin spędzonych przed monitorem dostałem się nawet do jakiegoś klanu i grałem w jakiejś lidze, zabawa przy małej adrenalinie wyśmienita. W końcu zrezygnowałem, sam nie wiem czemu. Może z powodu, że na publicznych serwerach pojawiało się coraz więcej cheaterów i gra powoli traciła sens. Ogólnie gra bardzo realistyczna. Są profesje, każdy wykonuje swoje zadania. Nie jest to strzelanina na ślepo i bez sensu, byle zabić. Dużo logiki, dużo myślenia, Ogólnie rzecz biorąc polecam. Nie wiem jak teraz gra stoi na polskim rynku, ale jeżeli są dobre, polskie serwery to chętnie bym do tego wrócił. Wakacje w tym tygodniu ruszą pełną parą, będzie trochę wolnego czasu to można czasami wieczorami popykać. Jednak do powrotu może mnie skusić tylko duża liczba graczy z tego forum. Z typami "no name" jakoś nie chce mi się grać.
20-06-2011 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #17
Re: Gry FPP
W grę nie grałem, ale jeśli by się zebrało paru ludzi, to chętnie bym się przyłączyć i skorzystał z doświadczenia innych Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
20-06-2011 13:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #18
Re: Gry FPP
Nie chce Was straszyć , ale złoje Wam dupy 8-) . A tak na serio to pamiętam , że jakiś tam poziom prezentowałem , nawet dobry , teraz pewnie będzie gorzej , ale szybko sięprzywróci forma : biegać w boki i celować w głowę :-D .

To już mamy 4 osoby . Nie jest źle , żeby pograć jakieś spary wystarczająco , dobrze by było by jeszcze jeden był bo 4 v 4 to mało co ludzi gra , 3v3 , 5v5, 6v6 takie najczęstsze z tego co pamiętam co było grane .

Nie wiem jeszcze teraz jak z tym moim netem , ale coś się wykombinuje.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #19
Re: Gry FPP
Polecam serwer:

193.33.176.232:27960

Mój nick: Larry

:*

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-06-2011 16:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #20
Re: Gry FPP
Ja pamiętam grałem na Et. Games. net czy jakoś tak ściągne ET , ale to może później .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 16:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #21
Re: Gry FPP
No to jako pro uber koks, rodem z Bad Company 2 i ja z chęcią zagram z wami. Może doświadczenie z innych fps'ów się przyda. Kojot szykuj się na porażkę <3 :-D
20-06-2011 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #22
Re: Gry FPP
Niedoczekanie :*. ET jest o wiele , wiele bardziej dynamiczne niz np. BC2, jak I wiekszosc fpsow , po prostu jest wyjatkowe , jutro sciagam ^^

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
20-06-2011 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #23
Re: Gry FPP
Się kiedyś grało w ET, dawne czasy... Nie wiem jak z czasem, nie chcę obiecywać, ale może by się udało parę razy pyknąć. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
20-06-2011 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #24
Re: Gry FPP
Ja już ściągam :twisted:

Ściągnijcie tutaj :
http://www.enemy-territory.pl/downloads_gra,8.htm
Możecie wszystko ściągnąć , ale jak ściągałem to instalka gry mi się coś pojebała , na pewno 2 patche działają , można ściągać.
Jak nie chcecie ryzykować to stąd grę : http://www.instalki.pl/gry/download/str ... itory.html

Instalujemy grę
Instalujemy patcha 2.60
Podmieniamy patchem 2.60b
Jakiś config poszukać po necie

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
21-06-2011 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #25
Re: Gry FPP
[Obrazek: 2qsuwwz.png]
Trochę pograłem na publikach i z formą nie jest tak najgorzej, można grać. :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
27-06-2011 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #26
Re: Gry FPP
To Ty chyba na jakims no quarter or joymod biijesz , lub grales z poczatkujacymi , zeby sie dowartosciowac Big Grin. Na et pro raczej takich rzeczy nie ma , no chyba ze pfem lub mortarem Tongue. Adis wejdz na wolfteam.pl po prawo masz ip do servera skopiuj go , w grze otworz konsole , wpisz /connect i za pomoca ctrl plus v wklej ip. Tam jest w miare poziom, a i objectiv sie gra , wiec jakbys nie umial to sie nauczysz Wink. Pisane z telefonu.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
27-06-2011 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #27
Re: Gry FPP
Jakieś lipne mapy tam mają, nie ogarniam. Ja grałem w zasadzie tylko na 6 podstawowych. Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-06-2011 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #28
Re: Gry FPP
Nie lipne, tylko podstawowe na których gra się sparingi / mecze etc. ^^ . Pograj tam trochę , a pogramy jakieś mecze , sparingi , przydałby się jeszcze jeden , rav czasem pogrywa , ale nie wiem jak to u niego jest Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
28-06-2011 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
Re: Gry FPP
Ja wczoraj zainstalowałem wszystko. Dajcie dwa trzy dni na ogarnięcie i możemy coś spróbować.



Mój Blog: Pod presją czasu
28-06-2011 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #30
Re: Gry FPP
Ja też mogę pograć, swego czasu sporo się napatrzyłem jak mój wujek grał :mrgreen: .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
28-06-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości