Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #31
Re: Reakcja otoczenia na United?
Rudii napisał(a):jutro słyszałam

Sorry za czepialstwo... Big Grin

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
02-06-2008 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Reakcja otoczenia na United?
U mnie jest tak: W chacie nikt piłki nie kocha tak jak ja wiec tym bardziej nie wiem skąd to się u mnie wzięło i to w takim stopniu...Ojciec i brat oglądają ze mną mecze jak są w tv. Brat lubi United ale on woli koszykówkę od piłki... <świr> . Ojciec podobnie jak u kogoś wczesniej nie pamiętam u kogo jest zawsze anty, zeby mnie wkurzyć. Matka jest neutralna, chociaż zdązyła się juz przyzwyczaić do moich reakcji, podobnie zresztą jak wszyscy więc jak United przegra to nikt nie wchodzi mi w drogę :mrgreen: .Mecze na Sopcascie oglądam sama. W klasie mam fana chelsea, który przez 2 tyg powtarzał mi jak to nas rozniosą w finale LM... Wyśmiewanie się z niego po fakcie było bezcenne Big Grin Wśród znajomych trudno szukać fanów United niestety... Wogóle prawie nikt tak sie nie fascynuje piłka jak ja...Nienormalni Wink

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
26-06-2008 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #33
Re: Reakcja otoczenia na United?
marrta25 napisał(a):U mnie jest tak: W chacie nikt piłki nie kocha tak jak ja wiec tym bardziej nie wiem skąd to się u mnie wzięło i to w takim stopniu...
U mnie dokładnie tak samo, ale zaraz przejdę do różnic Wink

Więc tak, brat to niby fan Barcy, ale nigdy chyba nie obejrzał ich całego meczu, ale bliżej mu do neosa niż do fana piłki z prawdziwego zdarzenia.

Tata, ogląda ze mną mecze i jest tak jak ja za MU i jest bardziej obiektywny niż ja co do graczy i spięć, ale to dobrze Wink

Mama też ogląda mecze!! Tylko w tv(tata też, Sopcast jest tylko mój Wink ) i zna większość piłkarzy i podstawy, czyli kogo nie lubimy w domu, a kto wymiata Big Grin

Wśród znajomych to za dużo fanów MU nie mam, głównie to są za katalońcami, no a po 1/2 finale LM dostałem tylko 1 smsa: "Nie lubię Cię już i nigdy nie zagrasz już z nami w piłkę", słodko Tongue
26-06-2008 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Reakcja otoczenia na United?
Cytat:Wśród znajomych to za dużo fanów MU nie mam, głównie to są za katalońcami, no a po 1/2 finale LM dostałem tylko 1 smsa: "Nie lubię Cię już i nigdy nie zagrasz już z nami w piłkę", słodko Tongue
Ja po finale dostałem kilka smsow z gratulacjami wygranej MU Big Grin W tym jeden od fana Barcy Smile

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
26-06-2008 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Reakcja otoczenia na United?
Mi wogóle się nie podobało ze do tego meczu doszło bo Barce tez mam w sercu...No ale 3/4 zajmuje Manchester United więc itak byłam za Diabłami Wink

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
26-06-2008 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
woozi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Reakcja otoczenia na United?
Ja jestem jedynak, więc nie mam z kim sie kłócić. Mój tata nie jest kibicem żadnej drużyny, ale uwielbia oglądać DOBRĄ piłkę więc polskiej ligi nie ogląda. Big Grin Zawsze czeka jak ma lecieć jakiś hit. Mama hmm... zagadka, jak mam oglądać mecz to zawsze gada "znowu te mecze, nie mozesz odpuscić" a jak teraz jest Euro to sama się zaciekawiła... bo nie ma co oglądać i muszę jej cały czas tłumaczyć zasady Big Grin
Jeśli chodzi o towarzystwo na zewnątrz... Znam jednego kibica United a reszta zazwyczaj to Barca, Real, Chelsea, ale nie ma żadnych docinek. Wolimy jednak pogadać jakbyśmy byli neutralnymi kibicami, znawcami piłki. Nie znam za to żadnego kibica liverpoolu czy arsenalu.
26-06-2008 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
marrta25 Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Reakcja otoczenia na United?
Aha zapomniałam napisać że mój najlepszy przyjaciel (od przedszkola) jest fanem...Arsenalu :/ No cóż ale znaleźliśmy kompromis. Jeśli gadamy o naszych klubach to jak neutralni kibice bo tak jest najlepiej. Negatywne emocje zostawiamy dla siebie.

Manchester is not ordinary club..
This is belief...
This is hope...
This is love...
THIS IS MY HOME...
THIS IS MY LIFE...
THIS IS MY WORLD...

------
Only one say... Only one thing... FOOTBALL - THIS IS MY LIFE
26-06-2008 14:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #38
Re: Reakcja otoczenia na United?
U mnie w domu wszyscy interesują się piłką i oglądają mecze Smile pisząc wszyscy mam na mysli mnie tate i mame Smile

Mama z tatą interesują sie najbardziej niemiecką ligą. Mama kibicuje Werderowi Brema a tata Bayernowi Monachium ponieważ tam gra jego ulubienieć Miro Klose. Kibicują równiez dryżynie która w tym sezonie spadła do II ligi mianowicie FC Norymberga. Kibicują temu klubowi głównie z tego powodu że mamy tam rodzine i dwa razy biliśmy na ich meczu.

Jeśli chodzi o mnie to nie muszę tłumaczyć komu kibicuje. Wiadomo Big Grin

Mam to szęście że trzech moich przyjaciół również kibicuje Czerwonym Diabło, oczywiście wszystkie mecze oglądamy razem (no chyba ze nie da rady ale to sie rzadko zdarzało), tak samo było z finałem LM, tylko że wtedy ten mecz oglądali z nami jeszcze nasz inny kolega i jego dziewczyna (siostra mojego przyjaciela) którzy byli za Chelsea. Po finale byłem dumny jak paw poniewaz w klasie byłem jedyną osobą która kibicuje United (wszyscy mówili że nie lubia RED DEVILS ponieważ gra tam, tu cytuję : "ten pedał Ronaldo"
Oczywiscie zaraz po meczu dostałem kilka sms'ów z gratulacjami Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
26-06-2008 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
W.Ł.O.D. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Reakcja otoczenia na United?
A mój brat ma 10 lat, koszulkę z "Rooney'em" na plecach, Solskjaera na tapecie i denerwuje się, kiedy widzi imię Ronaldo napisane przez "Ch". Wink Będą z niego ludzie. I do tego w PESa zawsze gra MU i cieszy się, kiedy ogrywa CFC.

A mój Tata, choć nie kibicuje żadnej drużynie, ma już tak sprany mózg, że kiedy był w Chorwacji i kupował bratu koszulkę 'Modrić', dawał sobie później rękę uciąć, że to był 'Vidić'. 8-)

Moja Mama czyta każdy news odnośnie przyszłości Ronaldo w United.

Moi kumple, chcąc, nie chcąc, przyznali mi się, że, choć mają swoich faworytów (Barca, Real, Juve), przez mój wpływ na nich, w finale LM kibicowali United.
04-07-2008 11:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Reakcja otoczenia na United?
Cytat:Moi kumple, chcąc, nie chcąc, przyznali mi się, że, choć mają swoich faworytów (Barca, Real, Juve), przez mój wpływ na nich, w finale LM kibicowali United.

Hehe, u mnie tak samo.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
09-07-2008 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #41
Re: Reakcja otoczenia na United?
A u mnie tak

Rodzina:
Mama: wie komu kibicuje ale ogladac ze mna meczy nie moze bo praca:DChociaz final LM ogladalaBig Grin
Dziadek:Lubie z nim ogladac mecze:"Ach!!!!Nie wiele mu brakowalo.Big Grin.O a ten latino to kto???
Ktory??No ten o...(wskazuje na ekran po ktorym przewija sie Cristiano R.)-Ronaldo dziadku.Big Grin
I jak w wiekszosci przypadkow pytanie czy on nie jest czasem ten tego.Big Grin
Babcia:Tylko nie przezywaj za bardzo jak ci twoi wygraja bo lozko rozwalisz.Big Grin :twisted:

Dalsza rodzina nastawiona jest glownie na docinanie mi ze kibicuje tak wiernie MU.


Szkola:
W mojej klasie tylko dwie osoby kibicuja Red Devils( w tym jaBig Grin)reszta jest podzielona.Jedni kibicuja odkad przyszedl Romek Chelsea inni Arsenalowi ,a jeszcze inni AC MilanSad.Z tymi ostatnimi czesto sie klocimi.Big Grin :twisted: Jak twierdza ze MU jest do bani to im odpowiadam ze AC Milan to dom starcow i ciszaBig Grin.I cale szczescie ze nikt nie kibicuje de redsBig Grin

PZDR

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-07-2008 01:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #42
Re: Reakcja otoczenia na United?
Cytat:Jak twierdza ze MU jest do bani to im odpowiadam ze AC Milan to dom starcow i ciszaBig Grin.I cale szczescie ze nikt nie kibicuje de redsBig Grin
Możesz im powiedzieć że szanujesz ten wielki klub i wierzysz że zdobędą Puchar UEFA

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
10-07-2008 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #43
Re: Reakcja otoczenia na United?
pan_opticum napisał(a):Możesz im powiedzieć że szanujesz ten wielki klub i wierzysz że zdobędą Puchar UEFA

Juz wiem co im bede mowil:DPowiem im ze bardzo wierze w ich sukces w Serie A :twisted:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
10-07-2008 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Reakcja otoczenia na United?
Rodzina: Tata oglada ze mna mecze, czasem razem ze mna kibicuje, czasem po prostu chce mnie podirytowac. Podejrzewam, ze zalezy od nastroju. Mama umie nazwac druzyne bez popelnienia bledu w wymowie, zna paru pilkarzy, czasem oglada mecze i doskonale wie, ze jak Bartek oglada mecz to nie wolno mu przeszkadzac. Zero obiadkow. Brat kibicowal United jeszcze przede mna, teraz kibicuje juz troche mniej (podejrzewam, ze mu sie fascynacja skonczyla). Szczerze to nie chce mi sie o tym wiecej pisac, bo i tak zaraz 10 osob napisze dokladnie to samo, a przede mna tez pewnie z 10 osob napisalo dokladnie to samo.

Otoczenie: W szkole w sumie znany jestem, bylem jako pan Manchester United. Wynika to glownie z dosc glupiej tradycji chodzenia do szkoly w koszulkach United jeszcze za czasow gimnazjum. Wystarczylo sobie kupic 3 czy 4 koszulki, chodzic w nich na zmiane, co drugi dzien (czasem trzeba bylo zalozyc cos normalnego przeciez) i po paru tygodniach juz kazdy widzi w tobie maniaka. Generalnie to jeszcze za czasow gimnazjum kumple lubili mnie wkurzac i kibicowac odwrotnie, ale po jakims czasie doszli do wniosku, ze jestem na tyle spoko koles, ze beda dopingowali moj klub. Wystarczy byc trendi i cool, i wszyscy pojda za twoim glosem.

Nauczyciele: Moj ksiadz z gimnazjum tez kibicowal United, tzn kibicowal United dopoki nie dowiedzial sie, ze ja tez kibicuje United (czyli na drugiej lekcji). Pozniej udawal, ze nie kibicuje United. Ja i tak wiem, ze kibicuje United. Moj matematyk z 1 liceum tez lubil pilke, ale juz nie kibicowal United. Podejrzewam, ze nikomu nie kibicowal, bo to wymagaloby lubienia kogos. On nikogo nie lubil, ani nikogo nie nienawidzil. Najbardziej obojetna osoba na swiecie. Krowa ma bardziej stronnicze poglady, bo przynajmniej tak zbalamucila Hindusow, ze jej nie zjedza. Ani nie kopna.

Zwierzeta: Moj pies jak byl mlodszy to sie wkurzal, jak krzyczalem. Juz sie nie wkurza. Podejrzewam, ze nie ma sily.

Ojciec mojej bylej byl zapalonym fanem United, co bylo dosc fajne. Nie no, nawet bardzo fajne. Fajniejsze niz dziewczyna, ktora w sumie tez byla fajna. Cetnie wrocilbym. Dla ojca. Jej ojca znaczy sie. Ale nie do ojca, tylko dla ojca. Wiecie, o co chodzi?

jestem barmanem na tym dancingu
11-07-2008 07:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
CyberMU Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 258
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 1
Post: #45
Re: Reakcja otoczenia na United?
Sarni napisał(a):Cetnie wrocilbym. Dla ojca. Jej ojca znaczy sie. Ale nie do ojca, tylko dla ojca. Wiecie, o co chodzi?
Nie nie wiemyBig Grin Bynajmnej ja nie wiem :oops:

http://www.futbolbladihel.blogspot.com

Własne zdanie na różne tematy. Nie tylko piłkarskie. Blush
11-07-2008 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości