19-22 października
Beer Money - Cytrynówka FC
Korf Utd FC - FC Poznań United
Uberteam - Sępy
DPFI - Machinima Team
Speedway United - Pogoń Szczecin
Obrońcy Tytułu - Clevuś
Red Łódź - Antyfutbol 1908 Verein
LZS Zimna Wódka - FC Liverpool
Skład LFC wystawia kaka.
Termin podawania składów: piątek, 19 października 2012, godzina 20:00
Proszę o podawanie składów w sposób:
Nazwa klubu gracza
Imię Nazwisko (pomocnik) - Imię Nazwisko (napastnik), Imię Nazwisko (napastnik)
Antyfutbol 1908 Verein
Shinji Kagawa - Wilfried Bony, Marek Reus
Uberteam
Antonio Nocerino - Jan Huntelaar, Gonzalo Higuain.
DPFI
Younes Belhanda - Samuel Eto'o, Luc Castaignos
Cytrynówka FC
Michu - Dries Mertens, Fabrizio Miccoli
Korf Utd FC
Siem de Jong - Moussa Sow, Lisandro Lopez
Sępy
Javier Pastore - Karim Benzema, Fernando Torres
Obrońcy tytułu
Hernanes - Bafetimbi Gomis, Jose Salomon Rondon
LZS
Georginio Wijnaldum - Leo Messi, Miro Klose
RED ŁÓDŹ:
Claudio Marchisio- Robert Lewandowski, Kun Aguero.
Beer Money
Radović Miro - Cristiano Ronaldo, Hulk
FC Poznań United
Aleksandyr Tonew - Zlatan Ibrahimović, Demba Ba
Pogoń Szczecin
Eden Hazard - Radamel Falcao, James Rodríguez
WOW, przypadkowo kliknąłem, żeby wejść na forum, a tu się okazuje, że prawie zapomniałem o piłkarzykach xD
Machinima Team
Sejad Salihovic - Edison Cavani, Aleksandr Kerzakhov.
Beer Money 1:1 Cytrynówka FC
( Radović Miro - Cristiano Ronaldo, Hulk <<-->> Michu - Dries Mertens, Fabrizio Miccoli )
Korf Utd FC 1:0 FC Poznań United
( Siem de Jong - Moussa Sow, Lisandro Lopez <<-->> Aleksandyr Tonew - Zlatan Ibrahimović, Demba Ba )
Uberteam 1:0 Sępy
( Antonio Nocerino - Jan Huntelaar, Gonzalo Higuain <<-->> Javier Pastore - Karim Benzema, Fernando Torres )
DPFI 2:1 Machinima Team
( Younes Belhanda - Samuel Eto'o, Luc Castaignos <<-->> Sejad Salihovic - Edison Cavani, Aleksandr Kerzakhov )
Speedway United 2:1 Pogoń Szczecin
( Arjen Robben - Wayne Rooney x2, Diego Milito <<-->> Eden Hazard - Radamel Falcao, James Rodríguez )
Obrońcy Tytułu 2:3 Clevuś
( Hernanes - Bafetimbi Gomis, Jose Salomon Rondon <<-->> Nene - Robin Van Persie, Alvaro Negredo x2 )
Red Łódź 1:2 Antyfutbol 1908 Verein
( Claudio Marchisio - Robert Lewandowski, Kun Aguero <<-->> Shinji Kagawa - Wilfried Bony x2, Marek Reus )
LZS Zimna Wódka 4:0 FC Liverpool
( Georginio Wijnaldum - Leo Messi x3, Miro Klose <<-->> Felipe Melo - Carlos Tevez, Stevan Jovetić )