Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: PL: Derby County 0-1 Manchester United (15.03.2008)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
15 marca 2008r. o godzinie 16:00 czasu polskiego "Czerwone Diabły" rozegrają spotkanie na Pride Park Stadium z ostatnią ekipą w tabeli - Derby County.
W ostatniej kolejce Manchester United pokonał pewnie Fulham 3:0, natomiast Derby zremisowało bezbramkowo z Sunderlandem.

Zapraszam do rozmowy!
Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek Big Grin, bo trzeba wykorzystać obecną formę Arsenalu i wygrywać wszystko co się da bo nigdy nie wiadomo kiedy obecnemu liderowi podwinie się noga :-)....
Strata punktów w takim meczu będzie wielką katastrofą. Arsenal złapał chyba "doła" więc trzeba zdobywać teraz w każdym meczu trzy punkty aby poczuli nasz "Diabelski oddech" na plecach.
Derby w tym sezonie już walczy co najwyżej o honor. Nie mają szans na utrzymanie. To będzie podobny mecz do tego z Fulham. Ferguson na pewno da odpocząć kilku swoim najlepszym piłkarzom. Powinniśmy bez problemu wygrać kilkoma bramkami.
Spodziewam się spacerku, jednak nadal będę powtarzał, że żadnego rywala lekceważyć nie można Big Grin Diabły mają dobrą formę, więc nie boję się o wynik. Mecz trzeba wygrać, bo jeśli nie, możemy się pożegnać z tytułem...
Prezydent napisał(a):Nie ma co się rozwodzi na meczem z Derby, zwycięstwo i tyle. Każdy iny rezultat to będzie mega sensacja, cała Europa będzie się z nas śmiała, a Londyn i głupsza cześć Manchesteru najgłośniej

8 gramy z Portshmouth w ramach FA Cup tak gwoli ścisłości, i zgadzam się - musi być zwycięstwo. Trzeba teraz drzeć punktów ile się da :-)
Beniaminek bez szans, jak się nie mylę to mają chyba 10 punktów i ani razu nie wygrali u siebie.

Robi wrażenie
pablo napisał(a):Wątpię w taki rozwój sytuacji aby śmiała się z nas cała Europą Tongue Uważam, że to będzie mecz w stylu z Nottingham kiedy Ole strzelił 4 bramki w 10 minut a United wygrało 8-1 ;D

Mi wynik 0:8 do szczęścia niepotrzebny. Kiedy już będziemy mieli bezpieczną przewagę bramkową (0:2 styka) ściągamy najlepszych playerów i dajemy zagrac rezerwowym. Skład zresztą może być podobny do tego z Fulham - Roo i Ronaldo na ławce, Saha się ogrywa po kontuzji, Tevezowi też bym dał odpocząć, a najchętniej bym w tym meczu zobaczył Welbecka Wink

A statystyki powalają
Prezydent napisał(a):Mi wynik 0:8 do szczęścia niepotrzebny. Kiedy już będziemy mieli bezpieczną przewagę bramkową (0:2 styka) ściągamy najlepszych playerów i dajemy zagrac rezerwowym.

Wbrew pozorom lepiej takiej drużynie ustrzelić tyle bramek ile się da (choć oczywiście trzeba dać odpocząć kluczowym zawodnikom, ale biorąc pod uwagę zaciekłą walkę o mistrza i to, że bilans bramek może zadecydować o mistrzostwie z takimi przeciwnikami trzeba nabić licznik :-). Ale tak czy owak najważniejsze są 3 ptk. Może być i 1:0 dla United;-) byle to wygrać ;]
Łatwy mecz się szykuje.
Barany nie prezentują w tym sezonie poziomu Premiership i zasłużenie lecą w dół. Mam nadzieję, że SAF da pograć Pique lub Simpsonowi, bo chciałbym ich zobaczyć w akcji Wink
Wiecie może, z kim gra Arsenal w nast. kolejce?
Chelsea Derby 21:00
Ten mecz musi MU wygrać nie ma innej opcji Big Grin Derby County to ostatnia ekipa w tabeli Premier League więc zwycięstwo w praktyce powinno przyjść łatwo Smile Zobaczymy 15 marca. Dobrze że Arsenal wtopił Smile Jeszcze jeden punkt i MU wraca na swój szczyt Wink[/color]

Staraj się nie robić błędów - radzio
Ten mecz to jest typowy spacerek. Gramy ze słabym zespołem, który jest typowym "chłopcem do bicia" , więc spodziewam się łatwej wygranej, niezależnie w jakim składzie zagramy ( oczywiście w miarę rozsądnym Smile ) to powinniśmy ograć "Baranów" jakieś 3-0 Wink
Odpoczynek będzie dość spory po maratonie ( mecz z Fulham około 2 dni przerwy, potem mecz z Lyonem około 3 dni przerwy i mecz z P'mouth ).