Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Guillermo Varela
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 300varela.jpg]

30. GUILLERMO VARELA

Data urodzenia: 26 marca 1993
Miejsce urodzenia: Montevideo, Urugwaj
Narodowość: Urugwajczyk
Pozycja: obrońca
Wzrost: 178 cm

Poprzedni klub: Penarol
Debiut w MU: 5 grudnia 2015 vs West Ham (H)
Dla mnie anonim. Mam jednak nadzieję, że skończy to eskapady Jonesa na prawą stronę Smile
Jak tak czytasz newsy i widzisz tam, że "20-latek" to jakoś to tak nie dociera do człowieka, jak popatrzy na rok urodzenia.

Prawdę mówiąc też nie znam gościa
Urodzony w Urugwaju Argentyńczyk, nieźle. Big Grin

E: Foster, czy on serio może być Argentyńczykiem grając w reprezentacji U-20 Urugwaju?

Chyba nikt nie zna gościa, ale był na testach jeszcze za Fergusona, więc pisanie, że to pierwszy transfer Moyesa to wyolbrzymienie. Na pewno się przyda, żeby odciążyć Rafaela. Naturalny boczny obrońca a nie wstawiane tam Smallinga czy Valencii. Cena z typu tych, które się nie zdarzają we współczesnym futbolu - milion euro to w zasadzie darmo.

Zobaczymy jak będzie się prezentował mam nadzieję już niedługo - w tournee przedsezonowym.
Dobry rocznik, to pewne Big Grin
Szkoda, myślałem że ktoś z naszych wychowanków dostanie szanse, bo jakoś nie sądze aby był w stanie zagrać w razie braku Rafaela.
Skoro nie on to nikt z obecnych wychowanków w rezerwach czy U-ileśtam również nie będzie sensownym zastępcą, w razie braku Rafaela (tfutfu, jeszcze zapeszymy) pewnie będziemy cisnąć Jonesem/Smallingiem/Valencią na boku.
W sumie nie wiem na chuj ten transfer, wolałbym żeby dać szansę Michael'owi Keane'owi. No chyba, że to mega talent, a ja się nie znam.
Pewnie przyszedł jako zmiennik Rafaela, aby nie grali na tej pozycji Jones/Valencia/Smalling. Szans zapewne nie będzie miał za wiele, pewnie tyle co Buttner w tym sezonie, ale ja jestem jakoś pozytywnie nastawiony. Moyes ma reke do szlifowania zawodników, np. Coleman przyszedł za niecałe 60 tysięcy funtów. Poza tym - to tylko zmiennik. Wink
Przekierowanie