Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Jesse Lingard
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
14. JESSE LINGARD

Data urodzenia: 15 grudnia 1992
Miejsce urodzenia: Warrington, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 168 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 16 sierpnia 2014 v Swansea (H)
Wiadomo na ile poważna jest kontuzja Jessego?

Co prawda na początku meczu cała drużyna wyglądała jeszcze całkiem dobrze, ale widać było, że nasz wychowanek lepiej odnajduje się w swojej roli na boisku od Adnana. Dobrze byłoby zobaczyć go jeszcze w meczach ze słabszymi drużynami.
[Obrazek: BvUSy8wCAAEOvKX.jpg]
Wreszcie sensowny wychowanek się pojawił, to szansę debiutu dostał w wieku 22 lat i od razu kontuzja :/
bo Welbz, Clev, Januzaj to były stare czasy xd

Cieżko było dać mu wczesniej szanse gdy on w wieku 20 lat ciągle rósł a gdy miał 18 przypominał karła a nie wkraczajacegow dorosłość mężczyznę.
Januzaj... to efekt bardziej skautingu niż akademii. Welbeck jest solidny a Cleverley to poziom niżej od Darrona Gibsona, więc kolejny z armii naszych przeciętnych wychowanków na poziomie Fraizera Campbella, czy innego Chestera.

Lennon jest bardzo niski i drobny a w Premier League biegał już jako chłopak sporo młodszy od Lingarda.
Ale wiesz, Under, że wiatr gdy mocniej powiał, to Lingard latał, jak miał 18 lat? Tongue
Nigdy wielkim talentem nie był, nigdy nie grał pierwszych skrzypiec w drużynach młodzieżowych. Ot taki Cleverley i spodziewam się, że Jeese co najwyżej osiągnie właśnie poziom Toma. A to by znaczyło kolejnego reprezentanta kraju wyprodukowanego przez nasza akademię i tego Lingardowi życzę Smile
Reprezentantami Anglii są też F. Campbell, Lee Bowyer, David Bentley, Martin Kelly, Andy Johnson, Zat Knight czy David Nugent. Mam nadzieję, że jednak Lingard okaże się lepszym piłkarzem niż Cleverley i reszta wyżej wymienionych reprezentantów-ogórków.
Szkoda, że Jesse wypadł na tak długo... teraz kiedy LVG chce grać skrzydłami, Lingard mógłby otrzymać swoją szansę. Gorzej od Di Marii na skrzydle z całą pewnością by nie zagrał i wydaje się być lepszą alternatywą niż Young czy Valencia.

W ogóle to wie ktoś co z nim? Nie mamy żadnych informacji na jego temat od dłuższego czasu...
https://old.reddit.com/r/reddevils/comme...h=41c2c3d0


Doskonały post pojawił się dziś na reddicie dotyczący naszej wczorajszej dyskusji na temat Lingarda i niesprawiedliwego go oceniania na podstawie statystyk gdy rzeczywiście miał bardzo duży wkład w gole/był kontuzjowany i nie mógł zdobywać cyferek.
Myślałem, że my tu w Polsce sobie śmieszkujemy z Lingarda, ale to co sie dzieje na fejsie United albo na streamach to jest istne szaleństwo Big Grin

[Obrazek: 2509626594460.png.html]
Beka z Lingarda

Nie ważne jaki mecz, beka z Lingarda wraca średnio co 15 minut Big Grin
Sory, ale dla mnie ta dyskusja na reddicie to pierdolenie. Takie rzeczy to możnaby kminic jakby jego brak cyfr dotyczył miesiąca, może dwóch. Ale kurwa rok?!

Choćby skały srały, on biegał bez jednej nogi i mózgu, to na tym poziomie gość grający tuż za napastnikiem nie może mieć zero goli i zero asyst! Przecież to jest kurwa niepojęte. Ile razy o tym nie myślę, to nadal nie mogę do końca uwierzyć że to prawda.
To z wrzesnia 2019 roku dyskusja.
Przekierowanie