Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Wielki test wiedzy o Manchesterze United!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Howard Webb i hmm, Scholes?
Nie pamiętam kto sędziował, ale strzelę Atkinson. A wszedł chyba Ronaldó i Tevez?
Tevez, sędzia nie wiem, też stawiam na Webba Big Grin

Ruuud, zadajesz.
Pierwszą bramkę Evra w barwach United strzelił przeciwko...
To pewnie ie jest ten gol z Romą, co? Smile
Nie..
Everton?

Tak, sprawdziłem, możesz zadawać. K.
(09-09-2015 23:32)Kosma napisał(a): [ -> ]W przerwie wszedł Tevez (Kryśka grał od początku) i pociągnął ten wózek przede wszystkim dynamicznie. Sedziował Webb, a jest to o tyle ciekawe, że ten karny na Carricku był dość dyskusyjny Big Grin

Był mega wydrukowany, a nie dyskusyjny #Spursy
Kto i ile bramek strzelał w pamiętnym meczu z City który zakończył sie wynikiem 4:3 dla nas w sezonie 2009/10
Rooney, Fletcher x2,Owen
Zadajesz
Utarło się, że Święta Bożego Narodzenia są dobrą okazją dla piłkarzy United do imprezy cokolwiek mało mającej wspólnego z charakterem tego święta. Po jednym z takich iwentów o gwałt oskarżono jednego z grajków, nawet go aresztowano pomimo tego, iż zarzuty okazały się dość szybko dęte. Kim jest ów pechowy sportowiec?