Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: PL: Manchester United 2-0 Leicester City (26.08.2017)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 25g8bur.jpg]

Manchester United vs Leicester City
Barclays Premier League
26.08.2017, 18:30
Old Trafford, Manchester
No ciekawe jak to będzie. Zwłaszcza w perspektywie...
poprzedniego wyjazdowego meczu ze Swansea! Już go prawie nie pamiętam, ale było to spotkanie dość przeciętne. Co prawda nie pozwoliliśmy gospodarzom na stworzenie zbyt wielu okazji, ale nie kontrolowaliśmy tego meczu tak dobrze jak z West Hamem. Dało się odczuć mniejszą pewność w rozegraniu piłki i mniej zdecydowania w odbiorze. Matic po kapitalnym występie w pierwszej kolejce tym razem niemal w niczym się nie wyróżnił. Lukaku z kolei odcięty od piłek przez większość spotkania. Zakończyło się przekonująco, ale oczekiwałem więcej jakości.
Pozwolę sobie zacząć od podziękowań dla Intela za szybki post dotyczący meczu.

Coraz bardziej podoba mi się pomysł granie Matą i Mikim w podstawie. Przyznaję się do błędu, bo nie sądziłem, że Mou znajdzie miejsce dla nich obu w postawie, ale chyba jednak "efekt Matića" zmienia wszystko i z nim nawet Pogba może sobie trochę pohasać z przodu. Upewniam się też co do tego, że w tym ustawieniu boczni obrońcy zaczną podejmować większe ryzyko jedynie w sytuacji kiedy będziemy musieli gonić wynik, co w lidze jeszcze nie miało miejsca. W innych przypadkach ciśniemy środkiem, z Lukaku który ma siać postrach wśród obrońców, przynajmniej w teorii. Przy okazji, czy tylko ja się pod nosem uśmiechałem, jak Schemichel obronił karnego? Wink W każdym razie, siła składu jest niesamowita i zmiennicy robią różnicę kiedy trzeba, a Matić autentycznie wydaje się być tym brakującym ogniwem, albo jak ktoś woli kamieniem węgielnym pod przyszłe sukcesy i oby tak było. Do tego na pod choinkę szykuje się powrót Zlatana Smile dawno nie patrzyłem w przyszłość z takim optymizmem. Na koniec ta piąteczka Davida z Paulem = pure love!

EDIT: Żeby nie było za wesoło, na trybunach dzisiaj cisza jak makiem zasiał. W końcu przyjdzie moment gdzie takie wsparcie będzie bardzo potrzebne ZANIM strzeli się bramkę, ale to jest akurat problem od paru ładnych lat, trenerzy się zmieniają i dalej nie udaje się go rozwiązać.
Przekierowanie