Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: EURO: Austria - Polska (12.06.2008, 20:45)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Obydwie drużyny grają o dalszy byt w tej imprezie Wink Austria przegrała na inauguracje z Chorwatami 1-0, natomiast Polacy po słabej grze przegrali z Niemcami 2-0. Zapraszam do dyskusji.

Oto 11 na mecz z Austrią:
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger - Marek Saganowski
Dzisiaj inny wynik niż wygrana w tym meczu mnie nie interesuje Big Grin. Polacy mają dobry skład na pewno lepszy niż na WC06, więc powinni wygrać ten mecz i powalczyć z Chorwacją (o ile przegra z Niemcami) o zwycięstwo i byśmy wyszli z grupy. Wiem, że jest to prawie nie możliwe, ale trzeba wierzyć choć by nie wiem co :twisted:

Ale każdą matkę trzeba kochać
Austria szczególnie w 2 połowie pokazała się naprawdę z dobrej strony w meczu z Chorwacją. Obie drużyny walczą o byt w Euro, do tego grają przed własną publicznością co dodatkowo będzie ich motywowało- łatwa to ta przeprawa nie będzie, ale liczę na wygraną Big Grin
Sędzia ta KURWA SZMATA ZAJEBANA !!! Pizduś pierdolony. Mecz ustawiony jak nic. Wszystko chuj pod Austriaków. Nie dość, że pojeb ponownie kazał wznowić rzut wolny, to jescze jebus karnego podyktał z kosmosu. Lekko za koszulke trzymał, pojeb z Austrii sam się wypierdoczył i jebak już karnego dydkował. Szukał ten sprzedawczyk pierdolony okazji. I to kurwa Anglik, gdzie kurwa na boisku się zabija normalnie.

DO FIFA KURWA wniosek pisać i wyjebać tego sprzedawczyka !!!!!!!!!!!!!!1
No właśnie panowie z Polstatu analizują. Ja powiem tyle:
LOL, ROTFL. Takie rzeczy zabijają piłkę ;/
Niech wroci do angli, to mu pokaza... - ten komentarz dobry odnośnie sędziego
Cytat:Bilet z Anglii do Austrii : 250 euro.
Pokój w austriackim hotelu : ok 100 euro za dobę.
Spa i basen : 10 euro za godzinę.
Łapówka : Parędziesiąt tysięcy euro.

Oszukanie całej Polski : bezcenne.

Cytat: Pawlik 23:45:20
Leo do Arbitra : “Why?” , Arbiter: “For money”

ps.

Cytat: Zbignie Boniek:
- Sędzia chciał dać karnego Austrii i czekał na odpowiedni moment, by to zrobić. To nie był przypadek, ani pomyłka - powiedział po meczu Polska - Austria nasz były reprezentant, Zbigniew Boniek.
- Mariusz Lewandowski nie faulował rywala. Takie starcia na boisku mają miejsce kilka razy w meczu i nikt nie dyktuje za coś takiego karnego. Jeszcze raz mówię: nie było karnego - dodał Boniek.
Sędzia to ****. Co do meczu, 30 minut obrony przed atakami. Boruc znów pokazał klasę Wink Niewidoczny Smolarek, waleczny Saganowski, i ten Roger... co teraz powiedzą Ci niby kibice?! Uratował nam honor. Znów ta słaba gry defensywy. Dżopek to jest
Dlaczego Leo Murawskiego nie wpuszczał na końcówki w sparingach?!
wszystko to co mówicie - maie racje, jednak pamiętacie nasze zmieny? naszą grę w końcówce? LUDZIE SAMO CHCIELIŚMY STRACIĆ TĄ BRAMKĘ!!!!!!!!! przez ostatnie 10-15 minut aż sięmofliłem, żebynic się nie stało. Nie mogłem patrzeć, jak zoraz bardziej przestajemy atakować. Tak to już jest w dziesiejszym futbolu.
Nic, tylko "pogratulować" sędziemu i Leo...
Nie oszukujmy się, ale obydwie bramki były niesprawiedliwe co nie zmienia faktu że Polacy niesprawiedliwie przegrali...
Sędzia ewidentnie pomógł gospodarzom... Pan Webb już raz mi zaszedł za skórę. Pamiętam jak nie odgwizdał faulu na Sah'sie podczas meczu z Arsenalem. Wtedy Saha leżał sobie na boisku a Arsenal strzelił gola w 90 minucie. Dziady z Londynu cieszyły się jakby wygrały mistrzostwo kraju w kulki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...

Żal.pl...
Powiem teraz tak na spokojnie.

1) Nasz gol był ze spalonego
2) Boruc ratował nam tyłki, Boruc > Cech > Kuszczak (Kuszci musi baaaardzo postarać)
3) Karnego nie było
4) Mogliśmy ten mecz przegrać, ale tyłki ratował nam Boruc i zwykłe szczęście
5) Mogliśmy wygrać ten mecz nawet 2-0 czy 3-0, ale też nie wykorzystaliśmy swoich szans
6) Karny z kapelusza
7) Na szczęście inni kibice z różnych krajów także widzą tą niesprawiedliwość z karnym, dlatego teraz Polacy powinni pokazać w meczu z Chorwacją, że potrafią w piłkę grac i chociaż zremisować.
Pierwsze 30 minut to oblężenie naszej bramki, Bogu dzięki że mamy Boruca. Po strzelonym golu nasza gra nie wyglądała wcale zle, ale co z tego jak w doliczonym czasie gry sędzia wbija nam nóż w plecy. Oprócz Boruca z dobrej strony pokazali się Sagan i Roger.

lmp2 napisał(a):Pan Webb

huj a nie pan
Skończyło się jak się skończyło, kutas wyczarował karnego i trudno, kij mu w ryj. Przez pół godziny Austria nas po prostu miażdżyła, byliśmy bezradni. Dopiero po bramce Rogera ( ze spalonego ) coś tam graliśmy a tak to do dupy.
a wiecie co ja Wam powiem?
teraz dopiero wierzę, że wyjdziemy z grupy. Na serio. Nie wierzyłem przed meczem z Niemcami, nie bardzo chciało mi się wierzyć w pozytyw w meczu z Austria, ale teram mam wrażenie, że Austria wygra z Niemcami, a my 3-0 z Chorwacja. Mam jakieśtakie dziwne przeczucie. Wink