Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Wayne Rooney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No przecież nie będzie wydawał oświadczenia, czy się z kurewką spotykał czy nie.
Pewnie, że nie. Jeśli to nieprawda, to idzie do sądu i puszcza pismaków w skarpetkach. Jeśli prawda, nic nie zrobi.
Otóż właśnie to.
danieltwi napisał(a):Zresztą podobno seks podczas ciąży nie jest niczym złym ani dla partnerki ani dla dziecka, więc czemu miałby przeszkadzać partnerowi.

Niezła rozkmina :shock:

RedLucas napisał(a):Aczkolwiek jeśli to nie odbiję się na formie, jaką będzie prezentował na boisku, to kibice United długo mu tego wypominać nie będą, wówczas raczej pozostanie to głęboko w ich, a także mojej świadomości.

Jeżeli już to się na nim nie odbiło ... Coś może w tym jest, że Rooney za dużo myślał podczas MŚ, gra nie sprawiała mu radości itd. Zresztą nie raz czytałem wypowiedź jakiegoś znanego byłego piłkarza United, że Rooney czymś się przejmował.

sebos_krk napisał(a):Otwieracie forum plotkarskie?

Tak Smile Jeszcze coś dorzucę od siebie Smile Pewnie płacił tej "pani" ogromne pieniądze, ale ona zwąchała jeszcze większe wydając go prasie Tongue


Jeżeli to okaże się prawdą Rooney może i będzie dobrym piłkarzem, ale na pewno straci w oczach milionów np. w moich będzie po prostu debilem.
Naprawdę ktoś się łudził, że u nas nie ma piłkarzy, którzy skaczą na bok? Jestem pewien, że takimi praktykami poszczycić się może nie tylko Roo, a jeszcze co najmniej kilku innych zawodników United i cała masa piłkarzy w PL. To ludzi, którzy nie wiedzą co robić z kasą. Zepsute środowisko, niezbyt rozgarniętych zresztą jegomości. A kasa psuje. Pewnie wie to każdy kto bywał na imprezach firmowych i widział co się tam nieraz dzieje Smile
Ta cała sprawa właśnie przypomniała mi, że pewnie w jakiś 50 % nasi bohaterowie z Manchesteru to osoby o nie zbyt wysoki IQ. Do tego jak dorzuci się właśnie takie nieodpowiedzialne zachowanie to ręce opadają ... Na pewno cała sprawa jest rozdmuchiwana i pojawiło się już dużo nieprawdziwych informacji i pewnie jeszcze trochę się pojawi. Tak czy inaczej, jeżeli jest to prawda to na pewno sprawa wyjdzie na jaw, tak jak to miało miejsce z Terrym.
michal85 napisał(a):Naprawdę ktoś się łudził, że u nas nie ma piłkarzy, którzy skaczą na bok?
No ja sobie nie przypominam takiego skoku w bok piłkarza United, więc nawet nigdy nad tym nie rozmyślałem czy nasi kopacze są wierni. Były akcje z dziwkami u Ronaldo, był Evans gwałciciel i jakoś innych sex skandali w wykonaniu naszych nie pamiętam. No chyba, żeby się cofnąć aż do czasów Besty'ego, to pewnie by się coś znalazło.
A co myślisz, że wszystko wychodzi na jaw? Pewnie z 10 % tak. Młodzi ludzie zarabiający miliony, mnie to jakoś kompletnie nie dziwi, bo różne pokusy wtedy czyhają, a możliwości mają nieograniczone.
Jedyne czym się martwię to formą Wayne'a.
Młody człowiek, który ma "tylko" dziewczynę, zarabiając miliony może sobie zrobić skok w bok. Chociaż i w tym przypadku nie wypada. Mowa tutaj o człowieku, zawodniku Manchesteru United oraz reprezentacji Anglii, który dla milionów jest autorytetem, a już w szczególności dla tych z wysp. Więc jeżeli taki Rooney ma świadomość tego kim jest dla innych, a na pewno ma, to powinien trzymać pałę w spodniach. Tym bardziej, że niby jego związek z prostytutką był długo trwały, a on sam miał już żonę i dziecko w drodze. Dziwka to raczej nie była, a raczej ekskluzywna pani do towarzystwa (w sumie też dziwka, ale taka lepsza - co nie podciera się przy drodze krajowej Smile ).
Takie zgadywanie, też mogę powiedzieć, że moim zdaniem 90% wychodzi na jaw.

Mnie to strasznie dziwi, że żona z brzuchem pewnie w domu siedzi, a ten pomyka z dziwką na numerek.
Tak to bywa jak ma się zamiast mózgu, gówno. Ale spokojnie, nie ma co rozkminiać. Zobaczymy co czas pokaże. Jak będą jakieś oficjalne stanowiska to będziemy wiedzieć coś więcej.
[Obrazek: 20100906.jpg]
:-D Komiks świetny.

A tak a propos przypomniało mi się, że jakiś socjolog lub psycholog dowodził kiedyś bardzo przekonująco, że monogamia w wykonaniu mężczyzn jest czystą fikcją. Kolejny dowód?
http://www.sabotagetimes.com/football-s ... otballers/

Taka pouczająca lektura odnośnie skandalu
Podobno Coleen wybaczyła Wayne'owi i powiedziała, że nie może bez niego żyć.

Chyba piszą o tym na News of the world.
Przekierowanie