Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Wayne Rooney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na co Wy liczycie? Że jutro Rooney powie nagle że kocha United i zostaje?
No niestety teraz już po ptokach. Nawet jak jednak zostanie to już szacunku szybko nie odzyska. Ja też do wczoraj broniłem Rooneya ale wypowiedź SAFa chyba nie pozostawia żadnych wątpliwości co do jego intencji. Także bye-bye Rooney
Na to nie liczę, ale chce jego jakieś oficjalne oświadczenie co do tej sprawy.
Ale, że liczycie, że Roo powie iż Fergie to kłamca czy co?
Nie ale nie będę bluzgał na oślep na chłopak, którego wszyscy na rękach jeszcze niespełna pół roku temu nosili. Niech wyda jakieś oświadczenie, powie ocb i zasugeruje kibicom co dalej. Jeżeli rozchodzi się o hajs lub inną bzdurę będa powody do rzucania mięsem.
Foster napisał(a):Na co Wy liczycie? Że jutro Rooney powie nagle że kocha United i zostaje?

Otóz to kolego ... otóż to.

Czary napisał(a):Na to nie liczę, ale chce jego jakieś oficjalne oświadczenie co do tej sprawy.

Jeszcze zależy Ci na zdaniu takiego człowieka Jak Wayne Rooney? Co raz bardziej jestem przekonany, że jego rozumek jest zbliżony do Tevezowego, a może nawet i bardziej w dół.

W sumie można poczekać, ale nie wydaje mi się żeby to coś zmieniło. Po prostu najebało prądu w kitę dla chłopaka i już Smile
To co jutro 'Temat: Wayne Rooney został przeniesiony do Archiwum'? ;]
Chce po prostu zobaczyć jak się zachowa. Nie wiem o co wielkie "halo"...
So i asked who is he...
Zobaczymy co Roo powie ale serce sie kraja
Zostanie. Musi zostać. To jest Wayne Ronney, Wazza, White Pele, to jest Manchester United.

Kurwa, szok :|
Może się okazać niedługo, że Manchester United więcej skorzysta, niżeli straci. Jeśli Man City wyłoży 100 mln funtów za niego, to będziemy mogli sobie sprowadzić młodych, bardzo dobrych, i świetnie zapowiadających się zawodników. Nie oszukujmy się, Roo jest ostatnio w trochę kiepskiej formie, nic nie zapowiada nagłego wzrostu umiejętności. Jest wiele scenariuszy, mogą się wydarzyć jeszcze różne cuda..
Ja podobnie jak Mata nadal po cichu liczę, że jeszcze jest szansa na to iż Rooney zostanie, że ktoś jeszcze go przekona. Kurwa, nie wiem- przecież to jakiś koszmar jest.
Chuj mu w dupę! Nikt nie jest większy od United, a już na pewno nie on.

Damy se rade bez niego, zobaczycie.
Peneros napisał(a):Może się okazać niedługo, że Manchester United więcej skorzysta, niżeli straci. Jeśli Man City wyłoży 100 mln funtów
100 mln funtów? Nie wiem gdzie wyczytałeś Tongue Przeglądałem różne strony internetowe i owszem była taka kwota, ale wystarczyło doczytać, że ew. 50 mln bierze United, a drugie 50 mln bierze Rooney za 5 lat gry.

Cytat: będziemy mogli sobie sprowadzić młodych, bardzo dobrych, i świetnie zapowiadających się zawodników.
Subiektywnie odpowiem, że najprawdopobniej ponad połowę weźmie Glazer na spłatę długi, a Fergie będzie wciąż stawiał na młodzież i będzie kupował "Smallingów, Groszków i innych Bebków"

Sytuacja nieciekawa ale głęboko wierzę w to, że sie Wazza opamięta i zostanie. Musi.
Peneros napisał(a):Jeśli Man City wyłoży 100 mln funtów za niego, to będziemy mogli sobie sprowadzić młodych, bardzo dobrych, i świetnie zapowiadających się zawodników.

Takich jak za Ronaldo? Tongue Nie żebym miał coś do Valencii bo zajebiście gra ale reszta kasy gdzieś wsiąknęła albo została wydana na graczy typu Chicarito czy Smalling. Żeby nie było posądzeń o hipokryzję - tak, broniłem teorii o tym, że nie potrzebujemy wielkich nazwisk "na teraz" - może poza porządnym rozgrywającym. Ale jeśli odejdzie Roo to już trzeba będzie wzmocnień na teraz i mam nadzieje, że SAF nie będzie szukał wymówek. Bo może się okazać, ze obudzimy sie ze składem porównywalnym do Aston Villi sprzed 1-2 sezonów. Pełnym dobrych graczy ale bez błysku decydującego o miejscu w top3
Przekierowanie