Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Wayne Rooney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Undermine napisał(a):Z czymś się nie zgadzasz?? Masz do tego prawo.
Pamiętaj jednak, że tak jak Ty jestem człowiekiem i traktuj mnie tak jak sam chcesz, żebym Cię traktował

Nie udało się w innym temacie to próbujesz dalej? Ja nie oceniam Cię jako człowieka, tylko jako marnego prowokatora który po prostu nie ma pojęcia co pisze i pisze byle co by pisać.

Co do tematu Rooneya, to wydaje mi się, że to po prostu zasłona dymna. Moyes nic konkretnego nie powiedział, z drugiej strony nawet gdyby Rooney był na sprzedaż to oficjalnie by o tym powiedział, że Rooneya chcą opchnąć gdzieś? To nie pasuje, poza tym nie wiemy sami jak Rooney się zachowuje sam z siebie. Jak trenuje na czym mu tak naprawdę zależy. Może zostać, nie powinniśmy psioczyć na to, że nie odszedł.
(06-07-2013 01:35)Hubson napisał(a): [ -> ]Co do tematu Rooneya, to wydaje mi się, że to po prostu zasłona dymna. Moyes nic konkretnego nie powiedział, z drugiej strony nawet gdyby Rooney był na sprzedaż to oficjalnie by o tym powiedział, że Rooneya chcą opchnąć gdzieś? To nie pasuje, poza tym nie wiemy sami jak Rooney się zachowuje sam z siebie. Jak trenuje na czym mu tak naprawdę zależy. Może zostać, nie powinniśmy psioczyć na to, że nie odszedł.

SAF o transferze Cristiano Ronaldo do Realu Madryt: Myślicie, że podpisałbym kontrakt z tymi gangsterami? Nie ma mowy. Nie sprzedałbym im wirusa. Nawiasem mówiąc, to oznacza, że ''nie''. Między klubami nie ma żadnej umowy.

Ja bym specjalnie nie ufał w to co mówi United w kwestii transferów. ;]
śmierdzi mi ta kontuzja Rooneya, niby przez nią opuszcza tournee... jak dla mnie znaleźli mu nowy klubTongue i dobrze
Nie chce się wierzyć w ten cudowny zbieg okoliczności, no ale zobaczymy. Z drugiej strony, czy gdyby chciał odchodzić i załatwiać sprawy w Anglii nie wymyśliłby sobie kontuzji przed wyjazdem na tournee, chciałoby mu się jechać w jedną i drugą stronę, żeby tych paru więcej kibiców uwierzyło w tą historię?
Być może poszła konkretna oferta już podczas tournee.

Ale ja tam w teorie spiskowe nie wierzę. Być może jak już w tym roku nie ma dodatkowych kilogramów, to i podatność na kontuzję bez przygotowania mu się zwiększa.
Na oficjalnej fejsbukowej Roo jest info, że odniósł kontuzję, wraca do Manchesteru żeby lekarze ją ocenili, ale wg niego to nic groźnego.
No to Rooney potrenował...

http://www1.skysports.com/football/news/...-from-tour

Wraca do Anglii z naciągniętym mięśniem(?) co wykluczy go z przygotowań na miesiąc. Ile razy oni trenowali 2, 3? Prasa będzie mieć pożywkę, że Rooney ciśnie transfer.
Nie chcę tutaj tworzyć teorii spiskowych, ale mi przez myśl przeszła myśl, że z tą kontuzją może się wiązać kwestia ewentualnego transferu.
Stwierdzenie Moyes'a że Roo nie jest na sprzedaż (a nie to że zostanie na pewno) a także brak jednoznacznej deklaracji ze strony samego zawodnika a teraz kontuzja w pierwszym dniu, stwarza atmosferę taką iż w rezultacie może skończyć się transferem.
A może to po prosty nieszczęśliwy zbieg okoliczności, tego nie wiem. Ale nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na oświadczenie Rooney'a odnośnie tego czy zostaje czy też nie.
Cytat:Jeśli będę mógł wysłać Rooneya na zgrupowanie kadry w najwyższej formie i pewnego siebie to będzie to z korzyścią dla wszystkich stron. Przez ten czas zobaczymy jak będzie wyglądała praca z Rooneyem. Może za rok będziemy musieli rozejrzeć się za innym napastnikiem. W moim pierwszym roku, chcę dać szansę piłkarzom, których obecnie mam do dyspozycji i wydobyć z nich wszystko co najlepsze. Nie możemy tylko skupiać się na Rooneyu. Manchester United to drużyna, a nie tylko Wayne Rooney.

Bardzo mi się spodobała wypowiedź naszego nowego managera. Śmiało można napisać, że Moyes w tańcu nie zamierza się pierdolić. Cieszy mnie, że w klubie dostrzegli, że Wayne jest daleko od najlepszej dyspozycji i nie zmierzają koło niego skakać.
Mam nadzieję, że wszystko sprowadzi się do tego, że Anglik z United odejdzie. Dla mnie, co zresztą już dobrze wiecie, on jest skończony.

A dzisiejsze doniesienia o tym, że Rooney jest wściekły bo nie ma zagwarantowanego miejsca w składzie i twierdzi, że nie musi niczego udowadniać są po prostu śmieszne.

Nie bez znaczenia jest też milczenie samego zainteresowanego. Skoro przez tyle czasu nie raczył zdementować informacji pojawiających się na temat jego odejścia, to znaczy, że rzeczywiście jest coś na rzeczy. I bardzo dobrze.

Złożyć Barcelonie ofertę gotówka + Rooney w pakiecie i wilk będzie syty i owca cała.
Dziwne że Skysports podaje doniesienia bez konkretów, całość wielkiego newsa na temat niezadowolenia Rooneya sprowadza się do "źródła blisko Rooneya podają" i "Reporter Kaveh Solhekol powiedział że", kto to w ogóle jest do cholery?!

Niemniej jednak coś ewidentnie jest na rzeczy, moim zdaniem to już schyłek kariery Rooneya w United i jeżeli nie odejdzie tego lata za 30 mil funtów to następnego za 20-25 mil. Zresztą skoro chce odejść, bo Moyes nie zamierza zmieniać hierarchii napastników, co powiedział jasno i wyraźnie to niech złoży pisemną prośbę o transfer, klub ją rozpatrzy wedle uznania i wszystko w tym temacie. Na razie jednak obowiązuje go kontrakt z którego ma blisko milion funtów miesięcznie.
10 mln + Luiz lub Mata. Gdyby to było 20 mln + Mata to bym się zastanowił.
Oficjalne stanowisko Chelsea jest takie, że nie bylo żadnego zawodnika. Only cash.
mat.ka napisał(a):10 mln + Luiz lub Mata. Gdyby to było 20 mln + Mata to bym się zastanowił.
Mata>rooney. Mou głupi nie jest
Nie wierze, po prostu nie wierze że gdyby była oferta z Mata to United by ją odrzucili.
Może liczą tylko na gotówkę od PSG/Monaco żeby uzbierać kasę na ... no nie wiem, Bejla choćbyTongue

Tak czy siak, Rooney już w United nie zagra, i bardzo dobrze.

Zdanie zaczynamy wielką literą / Foster
Przekierowanie