Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
samcro napisał(a):Jak znasz futbol tylko ze statystyk to takie kwiatki wychodzą.
Mój poprzedni post:
KARTONick napisał(a):Nie patrz na statystyki i to jeszcze z poprzedniego sezonu. Wink

Wyraźnie zresztą mówimy o golach, nie o grze, bo to, że skrzydła Bawarczyków są skuteczne i świetne to wiadoma sprawa.
Nie, jednak nie znasz tematu, albo nie przeczytałeś mojego posta dokładnie. Jak pisałem - dyskusji nie podejmuje, bo to bezsens. A twój post z tymi statystykami wywołał tylko uśmiech na mej twarzy, następnie facepalm, a potem wpadłem na pomysł, aby dać to do Złotych (platynowych?) Ust. Jednak tego nie zrobie. Jeżeli nie uważasz Gomeza za zawodnika z TOPu, to twój wybór (jest to istny bullshit). Jednak gdybyś siedział w temacie, napisał tak na forum Bayernu to byłbym pewien, że dali by ci % za trolling, ewentualnie wyśmiali. Mam nadzieje, ze to z okazji prima aprillis.

Cytat:03.03.2013 r.: Hoffenheim 0 - 1 Bayern Monachium(75 minut na boisku z przedostatnią drużyną tabeli i tylko jeden gol? Słabo coś. )
23.02.2013 r.: Bayern Monachium 6 - 1 Werder Brema(Pełne 90 minut i dwa gole. Niby dwa gole, ale skoro Bawarczycy rozgromili tak Werder, to mógł postarać się o hat-tricka.)
09.02.2013 r.: Bayern Monachium 4 - 0 Schalke 04(Znów 90 minut i jeden gol. Z będącym wówczas w kryzysie Schalke)
02.02.2013 r.: 1. FSV Mainz 05 0 - 3 Bayern Monachium(Około 18 minut, bez gola.)
14.12.2012 r.: Bayern Monachium 1 - 1 Borussia M'gladbach(Ponad 0,5h na boisku i bez gola.)

E: żeby żaden nadgorliwy moderator nie wyczuł tutaj obrazy uż. KARTONick. Nigdzie go nie obraziłem.
robaldo napisał(a):Jak jest taki dobry, to go do Manchesteru kupmy. Myślę, że Guardiola nie będzie miał nic przeciwko.
Aha, skoro nie gra w Manchesterze to znaczy że jest chujowy.ok.
No właśnie coś chyba niezahawałeś. Ja napisałem, że skoro Wy piszecie, że jest taki świetny, to go kupmy do Manchesteru, bo w lecie powinna być szansa Tongue
Napastnik to ostatnie czego w Manchesterze potrzebaBig Grin
Gomez>Lewandowski. Tak to jest jak ignoranci się wypowiadają.
No taki na pewno.

@down
To w ogóle nie podlega dyskusji Wink
To już lepiej Lewandowskiego.
Czyżby początek końca BVB? Odejście Gotze do Bayernu, może wywołać wywołać niemałą lawinę. Następni w kolejce Lewandowski (City, Real, Chelsea, Bayern) i Hummels (Barcelona).
zapomniałeś że Lewy idzie do United
A wcześniej odszedł Kagawa. Może by tak Gundogan, albo jakiś Bender w United. Coś teges? Smile
Cytat:#S04VfB 1:2 | #HOFHSV 1:4 | #WOBBVB 3:3 | #SGFSCF 1:2 | #B04H96 3:1 | #FCBFCA 3:0 | #F95FCN 1:2 | #BREFFM 1:1 | #M05BMG 2:4

...czyli praktycznie koniec sezonu w Bundeslidze. Sad
Bayern miało już ceremonię odebrania troferum na Allianz Arena(wspominam o tym, bo fajnie się Alaba z Riberym ganiał Big Grin ). W pierwszej połowie to Augsburg grał dużo lepiej, ale w drugiej świetnie zagrał Ribery, który wywalczył dwa gole.
Schalke niespodziewanie przegrał ze Stuttgartem i musi wygrać za tydzień, jeżeli marzy o Lidze Mistrzów. Ale łatwo nie będzie, bo zagra na Badenova-Stadion z Freibrugiem, który okupuje piąte miejsce i do S04 traci jeden punkt! Możliwe więc, że zobaczymy Freiburg w Lidze Mistrzów.
Niestety w Bundeslidze już na pewno się utrzyma w lidze, ale latem muszą dokonać drastycznych zmian w klubie.
"Lewy" chyba też nie zostanie królem strzelców - BVB zremisowało wprawdzie "Wilkami" 3-3, ale wszystkie gole dla żółto-czarnych strzelił Reus. W dodatku Kießling prowadzi w klasyfikacji, bo Bayer wygrał na BayArena 3-1, a jedną z bramek dla gospodarzy strzelił właśnie Stefan. Warto wspomnieć, że honorowego gola dla Hannoveru ustrzelił Artur Sobiech.[/quote]
(23-04-2013 10:46)samcro napisał(a): [ -> ]zapomniałeś że Lewy idzie do United

Damy radę wykupić go z Realu? Przecież jest tam tylko wypożyczony z Bayernu. Big Grin
Gundogan w United to byłoby coś pięknego.
Jaki pisałem na czacie, jeśli Pepe nie zepsuje tego co zbudował Jupp to w przyszłym sezonie i możliwe, że następnych Bayern może być poza zasięgiem.

Neuer
Lahm - van Buyten - Dante - Alaba
Schweini/ Gustavo - Martinez/Thiago
Ribery/Shaqri - Muller/Kroos - Rooben/Gotze
Mandzukic/Pizzaro

Nazwiska napastników wielkiego wrażenia może nie robią, jednak z taką ekipą za plecami piekielnie łatwo każdemu będzie się zdobywać bramki. Co więcej czuję, że Guardiola będzie próbować grać bez napastnika, jak w Barcelonie, a zawodnikiem ala Messi będzie Ribery lub Gotze.
Foster napisał(a):Nazwiska napastników wielkiego wrażenia może nie robią, j
Może nie ale Mandzukić ustępuje tylko Robinowi u nas. kapitalny zawodnik.