Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wracając do Dmudy, myślę, że to ogromna strata dla Lecha. Smuda jest według mnie najlepszym trenerem w Polsce, a Lech jest z całą pewnością klubem najlepiej rozwiniętym klubem marketingowo. Lech się rozwija i jeśli znajdą godnego następce Smudy mają szansę wygrac ligę, ale chyba jednak za dwa - trzy lata. Polonia ostatnio pokazuje, że ma mocną drużyne i w niedługim czasie może walczyc o wyższe cele w lidze.
Cytat:Komisja Odwoławcza ds. Licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej nie przyznała Łódzkiemu Klubowi Sportowemu licencji na grę w ekstraklasie w sezonie 2009/2010

Decyzja ta oznacza spadek ŁKS-u z ekstraklasy. Łodzianie zostali przesunięci na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Degradacja łódzkiego klubu spowodowała, że w ekstraklasie na pewno nadal występować będzie Arka Gdynia, a w barażu o pozostanie w lidze wystąpią piłkarze Cracovii.
Bagna w polskiej piłce ciąg dalszy. <świr>
dobrze że nie ma mnie teraz na Prokocimiu, jeszcze bym w ramach okazywania radości dostał wpierdol od kibiców Cracovii
Cytat:- Projekt z trenerem Smudą uważam za nieudany. W tamtym czasie to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć, ale jestem rozczarowany. Uważam Smudę za jednego z najlepszych trenerów w Polsce, ale musi istnieć pewna chemia, musi istnieć wspólne spojrzenie na klub - powiedział kilka dni po rozstaniu z "Franzem" właściciel poznańskiej drużyny.

link link
I tak wiem, że najbardziej poszło o niedawanie szans młodym piłkarzom z ME. Wiadomo, że Lech ma spore zaplecze. Smuda nie dał im żadnej szansy.
No ja tam nie wiem czy ma spore zaplecze. Słyszałem że raczej krótką ławkę.
Ma krótką ławkę, bo nie chciał dać szansy młodym Lechitom z ME. Przecież te puste miejsca w protokole meczowym można było zapełnić chłopakami z ME. Bronił mu ktoś? Inna sprawa, że młodzi Lechici zakończyli sezon na 10. pozycji. Coś cienko, więc to poniekąd usprawiedliwia Smudę. Jednak fakt jest taki, że często protokół meczowy Lecha miewał luki i te można było wypełnić, ale Franz nei raz pokazał, że on woli piłkarzy "gotowych"...
Lech ma utalentowana młodzież w ME? I które miejsce zajmuje ta "utalentowana" młodzież z Poznania w tabeli Młodej Ekstraklasy. Jak dla mnie, jedynym zawodnikiem, który nie dostał wystarczającej ilości szans na grę w pierwszym składzie jest Kamil Biliński z Śląska. Facet wchodzi w debiucie, wali bramę, komentatorzy osrali się na miętowo, ale w kolejnym meczu już na ławce albo poza kadrą....Dziwne...
pan_opticum napisał(a):No ja tam nie wiem czy ma spore zaplecze. Słyszałem że raczej krótką ławkę.

Słyszałeś to od Smudy?

A dostał ktoś szansę w ogóle od Smudy w Lechu? Handzić w PP - 20 minut. Zaszczyt, że chciał go wpuścić.

truered napisał(a):Lech ma utalentowana młodzież w ME? I które miejsce zajmuje ta "utalentowana" młodzież z Poznania w tabeli Młodej Ekstraklasy.

A czy od razu trzeba mieć genialne miejsce aby stwierdzić, że jest utalentowana młodzież, jest Machaj np. I tak w wielu drużynach zamiast zawodników typowo na ME pojawiają się jacyś mini weterani. Bez obrazy.
Nie, nie słyszałem tego od Smudy, nie dzwoni nie pisze. Ale od nikogo nie słyszałem o utalentowanej młodzieży Lecha, np. kogoś takiego jak Borysiuk czy Rybus. No i 10 miejsce jednak coś znaczy. Niektórzy dają wychowankom +10 do skilla i szans, nie zauważając że oni po prostu się nie nadają.
Zresztą Smuda sam przyznał, że Handzic i inne stwory sie po prostu nie nadają, więc w czym rzecz. Jest w Lechu zawodnik, który jak wspomniani Rybus, Borysiuk, czy Małecki z Wisły zrobili niesamowity postęp i przeszli z rezerw do podstawowej 11ki? Nie wydaje mi się.
Przyznam sie, że mam naprawdę bdb źródło, napiszę tak: wujek mojego kolegi jest blisko związany z klubem.

truered napisał(a):Zresztą Smuda sam przyznał, że Handzic i inne stwory sie po prostu nie nadają, więc w czym rzecz.

Ale nie dał im szansy, a wiadomo jak to działa ta publikę. Pogra troszkę, powiedzą: "On się nie nadaje" i okej, Smuda miał rację, jednakże tego nie widzieliśmy więc ... jest DżejZieli.
Jak wujek kolegi jest taki spec to czemu nie prowadził Lecha?
pan_opticum napisał(a):Jak wujek kolegi jest taki spec to czemu nie prowadził Lecha?

Hmm, może wpierw wyjaśnię, on po prostu wie jakie były główne powody zwolnienia. Już 5 tyg temu jak gadałem z kolega podkreślał, że Smuda nie ma co liczyć na przedłużenie umowy.

W Polsce jest tylu speców, że każdy mogłby być trenerem.
Jakie są główne powody zwolnienia Smudy? Bo nie puszczał graczy Młodej Ekstraklasy?
Przekierowanie