Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miko napisał(a):W Polsce jest tylu speców, że każdy mogłby być trenerem.

Ja bym chciał w Legii.
pan_opticum napisał(a):Jakie są główne powody zwolnienia Smudy? Bo nie puszczał graczy Młodej Ekstraklasy?

Narzekanie na wąską ławkę, a nie wykorzystywanie ze słabszymi rywalami w lidze młodych piłkarzy z ME, bądź przykładowo Handzicia. Punktem zwrotnym okazała się porażka z Udinese, wtedy pękł balon.
Głupi ten Smuda, to on nie wiedział, że głównym celem Lecha jest wprowadzanie młodych, a nie walka o mistrzostwo?
Że co? Balon to pękł jak zaczęli grać padakę w lidze. Że Włosi wygrali to było do przewidzenia jednak.
matys napisał(a):Głupi ten Smuda, to on nie wiedział, że głównym celem Lecha jest wprowadzanie młodych, a nie walka o mistrzostwo?

Celem było Mistrzostwo, ale Smuda nie stosował rotacji, bo co nam po tym, ze wpuszczał Cueto? :>

pan_opticum napisał(a):Że co? Balon to pękł jak zaczęli grać padakę w lidze. Że Włosi wygrali to było do przewidzenia jednak.

Oczywiście, jednak wielu komentatorów podkreślało, że ten 2-mecz był naprawdę do wygrania.
Bo był do wygrania. Lech miał swoje szanse (szczególnie w pierwszej połowie), ale ich nie wykorzystał, a Włosi wykorzystali swoje okazje.

Lech to zespół który w rozgrywkach ligowych skorzystał tylko z 21 piłkarzy, co jest najsłabszym wynikiem w lidze. Dla porównania lider tej statystyki grał 38 zawodnikami. Lech przegrał mistrzostwo przez zbyt wąską ławkę rezerwowych. Gracze, którzy wchodzili z niej na boisko nie dawali niczego zespołowi.
A kto jest liderem tej statystyki?
Bodajże Śląsk ?
Rozgrywek za zielonym stolikiem ciąg dalszy:

http://www.sport.pl/pilka/1,95642,67076 ... lone_.html

Polska to chyba jedyny kraj gdzie w przerwie międzysezonowej dzieją się znacznie bardziej emocjonujące rzeczy niż w sezonie. Dopiero wtedy decyduje się o awansach, spadkach, mistrzostwach itd. Sezon zasadniczy to tylko dla picu żeby ludzie mieli na co popatrzeć Big Grin
Cytat:Legia Warszawa rozwiązała kontrakt z Inakim Descargą - poinformował serwis legia.com dyrektor sportowy klubu z Łazienkowskiej, Mirosław Trzeciak.
- Rozwiązaliśmy kontrakt za porozumieniem stron. Dziękujemy Inakiemu za grę w naszym klubie i życzymy mu sukcesów w dalszej karierze – powiedział dyrektor sportowy Legii.

Pierwsza dobra wiadomość w tym okienku transferowym.
Tymczasem Trzeciak negocjuje transfer Mięciela i ponoć idzie mu to coraz lepiej. Nie ukrywam, że z tego transferu bym się ucieszył, choć oczywiście moim marzeniem był Saganowski :roll:
maju napisał(a):Tymczasem Trzeciak negocjuje transfer Mięciela i ponoć idzie mu to coraz lepiej. Nie ukrywam, że z tego transferu bym się ucieszył, choć oczywiście moim marzeniem był Saganowski :roll:

Negocjować negocjuje, a będzie pewnie tak jak ostatnio z Krzynówkiem. Obym się mylił.
Co dużo nie mówić, Mięciel byłby dobrym partnerem dla Chinyamy, chyba, że Urban grałby dalej 4-5-1, co przy dwóch klasowych napastnikach byłoby raczej kiepskim pomysłem. Ciekawe, czy informacje o Radomskim są wyssane z palca, czy faktycznie Legia jest nim poważnie zainteresowana. Legia się zbroi, a w przyszłym sezonie pewnie znowu wicemistrz. Ciekawe czy kibice zaśpiewają jeszcze "Słuchaj, Jezu, mistrza z Legii zrób" na melodię pieśni kościelnej.
No mając tylko Tejksia i świetnie obsadzoną pomoc to był najrozsądniejszy wariant.
Tak, ale z Chinyamą i z Mięcielem 4-5-1 nie byłoby już najlepszym rozwiązaniem. Nieprawdaż?
Przekierowanie