Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak grał Lech po meczach w lidze Europejskiej???

Juventus - Lech 3-3
Legia - Lech 2-1

Lech - Salzburg 2-0
Bełchatów - Lech 1-0

Man City - Lech 3-1
Górnik - Lech 2-0

Lech - Man City 3-1
Ruch - Lech 1-0 !!!!!!!!!!!!
Jak się ma 15 zawodników w kadrze to tak bywa Tongue
Korona 1-1 Jagiellonia (Vukovic) :shock: Kto by się spodziewał, że w Ekstraklasie tak potrafią.
Jeszcze wielu rzeczy nie wiesz o tej lidze 8-)
Ale wszyscy wiemy, o tym że Wisła rozniosła Legię
Foster napisał(a):Ale wszyscy wiemy, o tym że Wisła rozniosła Legię

15.11.2010
ME: Legia 4-0 Wisła Kraków


rewanż udany
No ale Legia traktuje ME poważnie skoro wystawia tam takie tuzy jak Iwański (tak wiem, już tam nie gra) - nie da się w zwykłej trzeba odbijać w Młodej Ekstraklasie Big Grin Big Grin
Cracovia wygrała dziś 3-2 z Bełchatowem. Samo zwycięstwo piłkarzy z Krakowa jest niespodzianką, a warto dodać, że przegrywali w 87 minucie 0-2!
Dobrze, że Krzywicki nie trafił w piłkę tak jak zamierzał, bo pewnie by bramki na 3-2 nie było.
Cytat:W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, po konsultacji z klubami oraz stacjami telewizyjnymi posiadającymi prawa do transmisji meczów Ekstraklasy, Departament Logistyki Rozgrywek podjął decyzję o przełożeniu 16 kolejki Ekstraklasy na wiosnę 2011 roku.

Dokładny terminarz rundy wiosennej zostanie podany w odrębnym komunikacie.

Już w 15. kolejce problem z pogodą mieli gospodarze spotkania w Kielcach, pomiędzy Koroną i Lechem. Mecz rozgrywany był w katastrofalnych warunkach, na zaśnieżonej murawie. Piłkarze obu zespołów starali się jak mogli, ale na śniegu ciężko było o dokładność.

Obawę o stan murawy podczas meczu Ekstraklasy wyrażały też władze Polonii Warszawy "Intensywne opady śniegu sprawiły, że stadion na Konwiktorskiej jest pokryty białym puchem. Polonia liczy na przełożenie 16. kolejki" - napisał klub na swojej stronie internetowej

Ekstremalnie na Lechu

Wpływ na decyzję władz Ekstraklasy miał również wczorajszy mecz Ligi Europejskiej rozgrywany na nowoczesnym stadionie Lecha Poznań. "Boisko było zalewane prysznicem igieł" - opisuje śnieżycę na Bułgarskiej najważniejszy włoski dziennik sportowy "La Gazzetta dello Sport" podkreślając, że mecz Lecha z Juventusem rozgrywano w ekstremalnych warunkach.

sport.pl

Czyli koniec "emocji" w naszej słabej polskiej lidze na ten rok. Może to i lepiej. W końcu runda wiosenna rozpocznie się na wiosnę, a nie pod koniec jesieni.
Kto nie oglądał wczorajszego meczu Wisły, radzę się w następnym dokładnie przyjrzeć piłkarzowi z numerem 5 na czerwonej koszulce. Obowiązkowo.
Co tam jakiś krakowski GTS Tongue


Tak gra Legia w ofensywie
A tak w defensywie: 1 2 3 :-D
Sędzia chuj.
Może i chuj, ale Legia znów nie zrobi mistrza Polski.
Przekierowanie