Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ta słynna zapowiadana zmiana wizerunku.
Jak dla mnie lepsze niż poprzednie. Skojarzenie z pis rzeczywiście się pojawia ale swoją drogą całkiem ładnie wkomponowali tego orła.
Przynajmniej poziom wykonania tego logo jest już coraz bliższy poziomowi pracy PZPNu... Może kiedyś będzie ono adekwatne do poczynań Grześka L. i spółki.
Jeszcze te kolory tego logo- czerwony i żółty. Jakby nie mogli zrobić go w biało-czerwonych barwach. Może na Euro 2012 wyjdziemy ubrani w żółto-czerwone barwy, gdyż musimy zmieniać wizerunek polskiej piłki :?:

P.S. Jak jebali PZPN, tak dalej będą to robić.
Cytat:Na piłkarskim boisku Polonii Warszawa mogło w trakcie meczu dojść do gwałtu. - Jeśli Kolumbijczyk Manuel Arboleda pchał Ebiemu Smolarkowi palec w pupę, z artykułu 197 paragraf 2 kodeksu karnego grozi za to osiem lat więzienia - twierdzą prawnicy i tłumaczą, że kiedy Smolarek uderzył za to rywala w twarz, działał odruchowo. - Choć piłkarskie przepisy robią z niego winnego, jest wyraźną ofiarą. Każdy mężczyzna broniłby w ten sposób swojego honoru.
:lol:
No to się zacznie.
I właśnie dlatego lubię Ekstraklasę. :lol:
[flash=640,390]http://www.youtube.com/v/iJ1e7cmtNMU&feature=player_embedded[/flash]

Nic tylko usiąść i zapłakać.
On by wolał sam sobie meczyk obejrzeć z zimnym piwkiem w ręku a nie tutaj każą mu biegać, podawać, strzelać...
Jebani polscy amatorzy. Aż rzygać się chce...

Zarabia pewnie z ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie i nawet nie chce mu się pokopać piłki przez 90 minut.
Najdłużej pracujący w Ekstraklasie trener - Michał Probierz podał się do dymisji po trzeciej porażce jego Jagielloni z rzędu, a szóstej w rundzie wiosennej. Z klubem z Białegostoku wykonał naprawdę świetną robotę, zdobył Puchar i Superpuchar Polski, próbował walczyć o mistrza, chyba nikt tego się nie spodziewał, gdy latem 2008 roku obejmował tą posadę. Pozostaje sobie zadać pytanie, jak potoczyły by się losy walki o mistrza w obecnym beznadziejnym sezonie ligowym, może Jaga miałaby szanse, gdyby Probierz miał łatwiejszy charakter i potrafił się lepiej dogadać ze swoimi najlepszymi zawodnikami- Grosickim i Frankowskim.
Canal Plus Cyfrowy wykupił prawa do transmisji meczów ekstraklasy w trzech najbliższych sezonach - poinformowała Ekstraklasa SA. Spotkania najwyższej klasy rozgrywek - na zasadzie sublicencji - będzie można obejrzeć także w Polsacie Cyfrowym i Eurosporcie 2.

- W dniu 11 maja 2011 roku Kluby Ekstraklasy jednogłośnie przyjęły ofertę Canal Plus Cyfrowy na udzielenie licencji dotyczącej praw telewizyjnych w zakresie meczów na żywo w sezonach 2011/2012, 2012/2013 i 2013/2014. Przyjęta oferta zakłada udzielenie sublicencji na rzecz Polsatu Cyfrowego i stacji Eurosport - głosi komunikat Ekstraklasy SA, dotyczący procesu oferowania praw medialnych. My ze swojej strony możemy doprecyzować, że chodzi o drugi kanał Eurosportu.

W ostatnich trzech sezonach prawa telewizyjne należały do Canal Plus i na zasadzie sublicencji do Orange Sport.
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/ora ... tory.shtml

Brzmi jak ponury żart, niestety nim nie jest...
I bardzo dobrze, może się w końcu uda zaprowadzić porządek na trybunach. Skoro debile nie potrafią normalnie się zachować to nie będą chodzili. Kluby na tym stracą kasę, ale dzięki temu może w końcu coś do nich dotrze i zaczną dbać o to co się dzieje na ich stadionach.
Szkoda mi tylko tych kibiców, którzy chodzą na mecze z miłości do klubu, a nie po to by dać jednemu czy drugiemu w pysk, bądź porzucać kamieniami.
No ale kurde, to ma być sposób na walkę z kibolami, zamykać stadion dla wszystkich??

We Wrocławiu naprawde jest bezpiecznie, nie ma tam żadnych incydentów, nie ma strachu pójść na mecz - czy ci którzy zadecydowali o zamknięciu Oporowskiej byli w ogóle w tym sezonie na jakimś meczu w Polsce? Bo wydaje mi się, że nie.

Jeszcze jakkolwiek mogłabym pojąć nie wpuszczanie kibiców na wyjazdach po konkretnych incydentach, ale u siebie w domu? Kiedy nic się nie dzieje?
Jaki to jest komunikat dla kibiców i klubów? Po tym jak naprawdę był to spokojny sezon? Owszem wyjazdy to już trochę inna bajka, ale też - dlaczego wszyscy mają płacić za zachowanie część osób, które gdzieś tam np wrzuciły 2 race na boisko?
Paranoja i tyle.
I teraz to się dopiero zacznie wojna... i słusznie, jestem w 100% po stronie kibiców!
Przekierowanie