Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję kibica z krwi i kości, w miarę zorientowanego na polskim, kibicowskim podwórku (nawet nie na równi ze mną, ale po prostu zorientowanego :-) ). Bardzo proszę o priv, jeśli ktoś taki się znajdzie.
Tylko Mata, większego eksperta od polskiej kopanej nie znam.
Ale mi robisz reklamę :oops:
Teraz tak zobaczyłem, że jest ankieta, w której jeszcze nie oddawałem głosu. Bez cienia wątpliwości mówię "tak", takim powrotom. Patrząc na tę bandę przeciętniaków, aż się odechciewa siąść do tak zajebistego programu, jak Liga+ i obejrzeć choćby skróty meczów. A tak, fajnie się patrzy na gości, którzy kiedyś wiele dobrego zrobili dla tej ligi i tego kraju, a teraz tu wracają i nadal wciągają tą ligę nosem, co akurat jest nieco upokarzające dla tej ligi.
Ale też te powracające gwiazdy trzeba podzielić na dwie grupy. Tych, którzy nadal świetnie u nas grają( Niedzielan, Frankowski) oraz na te, które się tylko ośmieszają( Żurawski). Jednak jak się przyjrzeć to bilans wychodzi na plus. Jednak dla mnie sięganie po takich piłkarzy to duże ryzyko. Takiemu piłkarzowi trzeba dużo płacić, a nie wiadomo co będzie prezentował sobą.
JW rzekł iż Artur Sobiech nie zagra w następnym sezonie w pierwszym sezonie w ekipie Czarnych Koszul. Poszło o 20% zamrożonej wypłaty i możliwość odzyskania jej za zajęcie minimum 3-ego miejsca w lidze, a do tego podwojenia za wicemistrza i trzykrotne zwiększenie za mistrzostwo. Dzieje się.

Żewłakow podobno dogadany i wędruje na Ł3.

Nawiązując jeszcze do wrzut od matysa z podsumowaniem sezonu i Orescie Lenczyku - geniusz, cudotwórca - jeden z najlepszych trenerów pracujących nad Wisłą w historii! Nie jest straszne mu żadne wyzwanie. Nestor polskich trenerów.
Ja tam za Lenczykiem nie przepadam, nie umiem dokładnie określić co, ale "coś" mi w nim nie pasuje. Żewłakow faktycznie trafił na Łazienkowską, fajnie, że piłkarz z takim doświadczeniem będzie biegać po boiskach naszej ekstraklasy. Z kolei Mateusz Klich jest o krok od VFL Wolfsburg, podobno zostały tylko testy medyczny, które powinny być formalnością.
Żewłak jak się skurwił. Do Legii iść... :roll:
Viking napisał(a):Żewłak jak się skurwił. Do Legii iść... :roll:

Coś nie tak? :/
ŁKS świętuje awans do Ekstraklasy

[flash=425,344]http://www.youtube.com/v/RpUebmyWYT0&feature=player_embedded[/flash]
Mata napisał(a):Coś nie tak?

Jakaś za klubem z Łazienkowskiej nie przepadam. Tongue Do tego Żewłakow grał kiedyś w Polonii, a teraz Legia. :|

A ta moda na hard bass skąd się wzięła?
Viking napisał(a):A ta moda na hard bass skąd się wzięła?

This so called Hardbass is a funny dance done by a group of young people in the middle of some public place. The movement started in Ukraine and Russia, but is already spreed to other countries like Hungary, Serbia, Czech, Slovakia and many more.

za ultras-tifo.net
Orest to jest facet za którym większość podopiecznych wskoczyłaby w ogień. I to wystarczy jako podsumowanie. I ma coś, co dla mnie jest najważniejszą cechą u drugiego człowieka - swoje zasady.
sebos_krk napisał(a):Orest to jest facet za którym każdy podopieczny wskoczyłby w ogień.
Taki Sotirovic czy Kelemen, albo większość obcokrajowców też? Wink
Nie wiem. Ale też nie każdy swoją robotę traktuje w ten sam sposób, więc nawet jeśli ktoś chciałby się wypiąć na trenera to jego święte prawo.
Zmieniłem jedno słowo w poprzednim poście, żebyś mi tu się nie czepiał. ;]
[Obrazek: 54d66f700fb667aaa183ab4d921ee1c6.jpg]

Nazwisko obyte w Europie. No cóż, zobaczymy jak to będzie. Jak na razie zakontraktowany na rok Smile
Przekierowanie