Pełna wersja: Champions League 2009/2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
No, Barca wywala po dwóch latach bez sukcesu.
Szkoda, że my tak nie potrafiliśmy się bronić z Bayernem w 10 jak Inter z Barceloną na ich terenie :shock: ?!
ryba napisał(a):Bardzo przyjemnie oglądało się jak Inter w piękny sposób rozbijał natarcia Barcy.

Jeżeli to jest twoja definicja przyjemności to współczuję Twojej dziewczynie.

Catenaccio, wszyscy w obronie łącznie z Eto'o. Rzygać mi się chce jak widzę tak grającą ekipę, ale to chyba jedyna broń na Barcę ( patrz: nasz mecz z nimi na Camp Nou)
A co w tym brzydkiego? Football to taktyka a nie tylko sztuczki techniczne i 1000 podań przed polem karnym.

Zresztą co się będę rozpisywał, tak jak nie lubię Steca tak podpisuję się wszystkimi kończynami pod tym wpisem:

truered napisał(a):

Tzn, że jesteś na etapie dziewczyn itd? :) Wiesz co? Udowodniłeś, że w dupie byłeś i gówno widziałeś. Oglądałem mecz przy okazji w multikinie, tak z ciekawości. I na końcu, jakiś małolat, który był za Barcą, albo za "piękną piłką" oznajmił całkowicie donośnie, że zwyciężył "ANTY FUTBOL!". Generalnie komentować tego nie będę. Ale tak na marginesie. Ty też masz 13 lat? I jesteś małą **? :) Chłopczyku ... oderwij się od cyca mamusi, dobrze Ci to zrobi :) pozdr all

Powstrzymaj się z takimi określeniami/ sebos
truered napisał(a):Jeżeli to jest twoja definicja przyjemności to współczuję Twojej dziewczynie.

W ostatnich 10 minutach to była już jednak obrona Częstochowy. Fakt, grali w dziesiątkę i to może trochę tłumaczyć, ale najlepszą grę obronną przeciwko Barcy widziałem w Kazaniu. Tam, mimo bronienia się i mniejszego posiadania piłki, Rubin kontrolował grę i nawet mógł wygrać.
El Polako napisał(a):mam nadzieję że fart ich w końcu opuści( dwie bramki Robena w okolicach 70min z Fiorentina i Manchester United dające awans)
To jak się strzela bramki w okolicach 70 minuty to ma się farta ? Myślałem, że o szczęściu pisze się w przypadku bramki w 90; 90+.
Po pierwsze mój post był w innym temacie a po drugie chodzi mi o okoliczności strzelenia tych bramek, w obu meczach przeważali odpowiednio gracze Fiorentiny i Manchester United jednak w głupi sposób odpadli a niemcy mieli szczęście.
1. Był w innym temacie, ale co to zmienia ?
2. W Manchesterze w drugiej połowie przeważał Bayern.
3. Najłatwiej powiedzieć, że Bayern wygrał, bo miał szczęście :roll: Pewnie tylko dzięki szczęściu nas ograli.
Na tym polega sport, że w wielu meczach trzeba po prostu mieć szczęście. Nie ma sensu do tego wracać, bo w ten sposób to możemy rozmawiać o połowie spotkań z ostatniego sezonu.
Kwas a jak wytłumaczysz pierwszą połowę w wykonaniu szwabków gdzie doszczętnie ich zniszczyliśmy jak żółtodziobów?wygrywaliśmy 3-0 i były okazje na 4-0, jednak w drugiej połowie zmieniła się nasza gra nie Bayernu, oni dalej nic nie grali ale my graliśmy jeszcze gorzej, więc uważam że mieli szczęście przy obu bramkach na OT i przy postawie jaką zaprezentowały Diabły po przerwie bo oni nie wpłynęli na taką grę Manchester United tylko my sami
Szczęście przy fenomenalnym golu Robbena? :lol:

Proszę nie rozmieszaj mnie. Błąd w kryciu i zawodnik tak klasowy jak Robben wykorzystuje takie okazje. Nie ma mowy o żadnym szczęściu. Gomez trafił w poprzeczkę, rozpaczliwie się broniliśmy przez prawie całą drugą połowę i kwestią czasu była strata bramki.
Vidic też trafił w poprzeczkę a my graliśmy w 10, z przebiegu obu meczy my byliśmy lepsi tylko zabrakło nam szczęście a im dopisał fart tak samo jak z fiorentina
To, że Evra i Carrick popełnili w obu meczach błędy, to jest "szczęście Bayernu"> Klasową drużynę rozpoznaje się po tym, że potrafi wykorzystywać błędy rywala i Bayern pokazał, że takową jest. Nie ma co tu mówić kto przez większą część meczu przeważał, my czy oni. Ważne, że to Bayern, a nie my jest teraz w finale CL.

Nie zajmuje się analizami w trójwymiarze, ale wiem że piłkarz z absolutnego światowego topu wykorzysta okazje, gdy dostaje piłkę na 16 metr i jest zupełnie nie kryty.
El Polako napisał(a):Na 10 takich samych wrzutek od Riberego trafił by 1 taką samą może, widziałeś analizę tej sytuacji w trójwymiarze??nie wiec nie pie*dol.

Co nie zmienia faktu, że to oni awansowali i są w finale. W 99' to nam w 90 minucie dopisało szczęście, więc nie ma co roztrząsać i gadać o trójwymiarach