Redcafe.pl - Manchester United Forum
Oceń osobę powyżej - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Oceń osobę powyżej (/showthread.php?tid=52)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Oceń osobę powyżej - Minh - 26-01-2008 00:22

Znana chyba wszystkim zabawa. Smile

Może będziemy oceniać w 3 kategoriach:
Avatar
Nick
User
Smile


Re: Oceń osobę powyżej - Tomassen - 26-01-2008 00:54

Hihi czyli jedna z moich ulubionych zabaw Smile

Minh

avatar: dobra robota, prawdziwa legenda na nim, podoba mi się Wink
nick: często mylony z Mnihem przez literówkę Wink a tak na marginesie to jak się go czyta...? Big Grin :oops:
user: znany już, mam nadzieję, że będzie się dobrze pracować w MłotTeamie. Miałem z nim parę spięć, ale konflikty zażegnane, przyszedł czas na bruderschaf... na bliższe zapoznanie się... Big Grin pozdro Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Anirin - 26-01-2008 01:02

Tomassen

Nick - Od nazwiska, o ile się nie mylę? Wink

Avatar - Fajny, ładnie zrobiony, z super człowiekiem. Wink Ogólnie bardzo pozytywny.

User - Wariat, który nie ma co robić i w związku z tym wymyśla języki. ;o Ale i tak go lubię. ;* :oops: Bardzo miły i pomocny człek, z którym można porozmawiać praktycznie o wszystkim. Wielki fan muzyki reggae w dodatku. Fajna ta muzyka nawet, ale rock lepszy. ;* No fajny jest, no. :oops:


Re: Oceń osobę powyżej - allez - 26-01-2008 12:50

Anirin
Nick: hmm, nie znam genezy, ale fajny Wink
Avatar: metal to raczej nie moja muzyka, ale moja koleżanka ostatnio słuchała tej płyty, więc jak najbardziej na tak.
User: pamiętam z forum DP ;]


Re: Oceń osobę powyżej - McLaren - 26-01-2008 13:33

allez

Nick: Kojarzy mi się tylko i wyłącznie z "Allez les Blues"
Avatar: elegancko, najlepszy piłkarz świata, a przynajmniej napastnik.
User: Wybaczcie, nieznany mi kompletnie. Nie kojarzę z żadnej strony...


Re: Oceń osobę powyżej - Futbolowa - 26-01-2008 14:58

Laren

Nick: wiadomo Smile
Av: bardzo ładny i gustowny.
User: dobrze się dogadujemy, bo mamy sporo tematów, do obgadywania [mimo że nasz kontakt ostatnio osłabł]. Fajny, zabawny gość, twardo obstający przy swoich poglądach.


Re: Oceń osobę powyżej - MU_fan - 26-01-2008 15:21

Futbolowa

Avatar - Król Eryk, bardzo ładny, bardzo, pomysłowy, in plus
Nick - wszystko jasne, ach chyba każdy macek chciałby taką mieć Big Grin
User - znam ją przede wszystkim z innego forum, tam sprawiała wrażenie miłej i sympatycznej i mającej pojęcie o futbolu, in plus


Re: Oceń osobę powyżej - Kamill - 26-01-2008 17:46

av - koszulka United z tego sezonu, ladna oczywiscie. ale avek banalny ;P
nick - tez banal. prosty, chyba wszedzie go uzywa.
user - z FDP slabo go pamietam, a jedno co mi utkwilo w pamieci, to jego sprzeczki. na U24 tez glownie sie sprzecza, a wiec user konfliktowy, tu za malo jegopostow przeczytalem, zeby zobaczyc czy sie zmienil.

btw, dla ludzi z FDP - tu Camilo vel SpieprzajDziadu ; ]


Re: Oceń osobę powyżej - vtg87 - 26-01-2008 18:09

Viking...
Nick: oryginalny, ponieważ gdybyś był w Skandynawii, a nie na Wyspach, tobym zrozumiała Big Grin Ciekawość mnie zżera, skąd się wziął zresztą.
Avatar: tak, jak i nick, oryginalny, aczkolwiek mi Wikingowie kojarzą się inaczej niż łagodna rysunkowa postać ;-)
User: pamiętam przez mgłę z FDP, kiedy jeszcze w miarę regularnie je odwiedzałam. Ale co do wyrazistości postaci, to niestety niewiele mogę powiedzieć, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni Big Grin A dlaczego? Bo zainteresowanie Forrest Gumpem, South Parkiem, Simpsonami, HP, U2, Coldplay oraz Myslovitzem pozwala mi stwierdzić, że chyba byśmy się dogadali ;-)


Re: Oceń osobę powyżej - Wiktor - 26-01-2008 20:17

No to teraz Kasia Big Grin

Nick: VanTheGirl i wszystko jasne :lol:
Avatar: Snooker - moja druga ulubiona dyscyplina po futbolu Wink Tylko co to za zawodnik... :? jeszcze amator jestem Wink
User: Bardzo miła i uczynna studentka, którą szanuję za wkład pracy i za te wspaniałe felietony (na Redlog.pl, a wcześniej na DP). Fajnie się rozmawia z Kasią - i jako filolożka potrafi wyłapać chyba każdy błąd Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Michelle - 26-01-2008 20:37

Wiktor

Nick: No nie wiem... Taki jakiś dziwny :roll: Big Grin
Avatar: Przyjemny, nie powiem...
User: Sympatyczny i fajny chłopak. Zapewne gdyby nie on to nie byłoby mnie na Redlogu. Namówił mnie na pierwszy tekst i jakoś się potoczyło Wink. Oczywiście duży plus Smile.


Re: Oceń osobę powyżej - Prezydent - 26-01-2008 21:05

Pogromca

Nick: Nie zaznał nigdy porażki x)
Avatar: Kiedyś miałeś lepszy, ale to było na takiej dpwatej stronce x)
User: dobry kumpel, pisze świetne teksty na Redlogu, walczy z bezsennością, kiedyś jednak więcej gadaliśmy :[


Re: Oceń osobę powyżej - Anirin - 26-01-2008 21:10

Prezydent!

Nick - Aż nie wiem co powiedzieć... Big Grin

Avatar - Taki trochę przerażający ten Giggs. Big Grin Ale to może ja jestem jakiś dziwny... 8-)

User - No fajny! ;] Kiedyś sporo pisaliśmy, ale jakoś się kontakt urwał ostatnio. Przyjazny człek. Taki na +. ;]


Re: Oceń osobę powyżej - relax - 27-01-2008 10:31

Anirin

Nick - bardzo mi się podoba choć wolę takie prostsze.
Avatar - jakiś lew czy coś takiego bardzo orginalny Wink
User - Jestem na forum nowa więc nie znam go ale z tego co widzę spoko gość


Re: Oceń osobę powyżej - kingmike - 27-01-2008 12:12

relax

Nick: Szczerze... jak dla mnie to bardzo oryginalny nick. Krótki, prosty i przemawiający do człowieka. Wink
Avatar: Zwykłe zdjęcie naszego Cristiano.
User(ka): Jak sama wyżej wspomniała, jest tutaj całkowicie nowa, więc trudno mi jakiś wyczerpujący esej wystrzelić na jej temat. Patrząc na jej posty wydaje się być dobrze rokującym 'nabytkiem' naszego forum i z miłą chęcią będę obserował jej dalsze poczynania. Tongue