Redcafe.pl - Manchester United Forum
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - bartez - 20-04-2008 19:16

Czaplak napisał(a):Ferguson nie może pozwalać sobie na eksperymenty w ostatnich latach, woli kupić diamenciki i ich doszlifować...Nani, Anderson, Ronaldo.

Czyli wolałbyś metode Arsena Wengera :?:
Lucas napisał(a):Nie mówię o tym. Oni grają w Anglii dopiero 4 miesiące, nie są przyzwyczajeni do takiego stylu gry. Poza tym jest o nich cicho, czyli żadną nadzwyczajną formą się nie prezentują.
Panowie w pełni Was rozumiem tylko nikt z nas tak na prawdę nie wiem jak grają bracia Santos... Poczekamy, zobaczymy. Jeśli kupimy nowego prawego obrońcę to będzie to wyglądało +/- tak: Neville, Brown, O'Shea, Simpson, któryś Santos, więc nie wiem cz zakup kolejnego prawego defensora jest dobrym rozwiązaniem, będzie to się równało ze sprzedażą/blokadą któregoś z w/w graczy United.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Oskar - 20-04-2008 19:26

IMO lepiej mieć jednego bardzo dobrego zawodnika na tę pozycję (nowy nabytek) i solidnego zmiennika (Brown lub Neville) niż 10 drewien pokroju O'Shea (z całym szacunkiem dla Irlandyczka).


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Lukas - 23-04-2008 09:25

mufc.pl napisał(a):Władze Bayernu Monachium wycofały ofertę nowego kontraktu dla Philippa Lahma. 24-latek prawdopodobnie już latem opuści Allianz Arena. Prasa na Wyspach od dłuższego czasu donosi, że zatrudnieniem niemieckiego obrońcy zainteresowany jest sir Alex Ferguson.

Na oficjalnej stronie Bayernu poinformowano, że Lahm nie zgodził się na przedłużenie obecnej umowy. W takiej sytuacji przyszłość reprezentanta Niemiec na Allianz Arena stanęła pod znakiem zapytania.

"Rozmowy pomiędzy Bayernem, a Philippem Lahmem dotyczące przedłużenia kontraktu nie zakończyły się porozumieniem. Władze klubu zdecydowały o wycofaniu pierwotnej oferty" - głosi oświadczenie niemieckiego zespołu.

Obecny kontrakt Lahma wygasa po zakończeniu następnego sezonu. Władze Bayernu prawdopodobnie latem zdecydują się na sprzedaż swojego zawodnika, by uniknąć powtórki sytuacji, kiedy to Michael Ballack opuścił szeregi niemieckiego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Sam zainteresowany przyznaje, że zamierza odejść do zagranicznego zespołu.

"Moim planem jest odejście z Bayernu. Dwa lata grałem w Stuttgarcie, a obecnie trzeci rok jestem zawodnikiem Bayernu, największego niemieckiego klubu. Teraz najbardziej logicznym krokiem jest przejście do zagranicznego zespołu." Pytany o możliwość odejścia z Allianz Arena podczas letniego okienka transferowego Lahm odpowiedział - "Jest to całkiem prawdopodobne."
No proszę. Ciekawa informacja- nie zdziwiłbym się jeżeli obrałby kierunek Anglii i właśnie Manchester United. Gra przecież u nas jego były kolega z drużyny, więc byłoby mu łatwiej. Ale czy SAF uzna go za potrzebnego?


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - bartez - 23-04-2008 10:45

Według mnie to byłby to znakomity transfer, koleś ma pojęcie o grze, jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, kolejnym atutem jest szybkość i zwinność także ja jestem jak najbardziej za jednakże bardziej prawdopodobny jest transfer do Barcelony, sam piłkarz chcę tam grać, więc może być ciężko go sprowadzić do Anglii.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 23-04-2008 11:24

No, a tu Ferguson chwali Browna i przedłuża z nim kontrakt. Jak Neville nie będzie mógł grać na najwyższym poziomie przez cały sezon to właśnie niemiec jest idealnym kandydatem na bok defensywy.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kula - 24-04-2008 15:28

Cytat:Bayern Munich president Franz Beckenbauer says talks to keep Manchester United target Philipp Lahm in Bavaria beyond 2009 have broken down.

No tak tylko nie wiem co o tym sądzić Big Grin Evra odejdzie? czy WB za 50,000 będzie grzał ławę? I Pique odejdzie....


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kamill - 26-04-2008 19:26

Mam nadzieje, że Evra zostanie Wink Pique też powinnien. Sądze, że nadszedł czasn na Garego... zbyt często jest kontuzjowany, może teraz czas na to by Anglik dołączył do sztabu szkoleniowego? A moze Lahm do nas nie dołaczy i wszystkie nasze spekulacje pójdą do kosza Big Grin Włąściwe to Ferguson wie co robi i jeśli dojdzie do tego transferu to on to wszystko jakoś poustawia Wink


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 26-04-2008 19:49

Viking napisał(a):Sądze, że nadszedł czasn na Garego... zbyt często jest kontuzjowany
Gary miał kilka problemów, które się połączyły w jedną długą pauzę i teraz wraca do gry. To raczej nie jest piłkarz, który jest jakoś szczególnie kontuzjogenny jak np Saha. Pamiętam co prawda o jego wieku, ale jeśli problemy się skończyły to będzie z niego pożytek.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Miko - 26-04-2008 20:17

sebos_krk napisał(a):Gary miał kilka problemów, które się połączyły w jedną długą pauzę i teraz wraca do gry. To raczej nie jest piłkarz, który jest jakoś szczególnie kontuzjogenny jak np Saha. Pamiętam co prawda o jego wieku, ale jeśli problemy się skończyły to będzie z niego pożytek.

Zgadzam się. Jeśli nie złapie żadnego urazu to złapie formę i znów będzie z niego duży pożytek. A jeszcze przez 2-3 lata może pograć na dobrym poziomie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Miko - 02-05-2008 09:26

Manchester United złożył ofertę o wartości 15mln funtów za Bosingwe. FC Porto żąda 22mln funtów za portugalskiego obrońcę. Być może następca Gary'ego w United? :?


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kisia92 - 02-05-2008 09:36

Modliłam się by ten dzień nie nastał, ale oczywiście jak zwykle moje obawy musiały sie sprawdzić.
Nie widzi mi sie totalnie ten transfer i ten pan. Jestem uprzedzona do latynosów których w naszych szeregach i bez niego jest sporo. Z takim zapędem w te krańce Europy to za 2-3 lata bd mieć na OT drugi Liverpool tudzież Arsenal. Karierę skończy Scholes i Neville, Ferdinand też już bd starszym piłkarzem, a u nas zamiast wychowanków, twardzieli rodem z Angli bd pogrywać technicy z Portugalii.

Większość zwolenników takich transferów twierdzi 'bo taniej'. 22mln za tego pana to jest 'lekka' przesada. On nie jest wart takiej kasy, to chore! Za tyle pieniędzy mamy Lahma z Bayernu który może grac i na prawej i na lewej stronie!

Naprawdę jak on trafi do United to zacznę sie porządnie obawiać o Fergusona i jego instynkt transferowy..


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Oskar - 02-05-2008 10:46

Również wołałbym jakiegoś twardego Wyspiarza, a najlepiej to w ogóle Lahma z Bayernu, ale jeśli miałbym wybrać: żaden transfer albo Bosingwa, to wolałbym już ściągnięcie Portugalczyka. Neville od roku wraca do gry i jeszcze nie wrócił, a Brown mimo że gra super sezon to wątpię, żeby zawsze tak było.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - paolo - 02-05-2008 11:43

Tylko przypomnę i uspokoję, że to informacja od naszego kochanego "The Sun". Większych obaw o to nie mam, a gdybym miał wybrać kupić Bosingwe albo nikogo to nie kupowałbym. Brown by zgarniał tyle kasy za siedzenie na ławie? Wierzę w niego, że za sezon będzie jeszcze lepszy.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - mucha - 02-05-2008 12:57

No tak, najlepiej wybrać twardego Angola pozbawionego techniki, ale za to grającego twardo w obronie. Takiego już mamy, a nazywa się Brown. Gówno mnie obchodzi narodowość. Mam wrażenie, że taka Kisia gdyby ujrzała w papierach Bosingwy narodowość angielską od razu chciałaby tego transferu. To że ktoś jest Portugalczykiem nie oznacza, że jest mięczakiem i boi się walczyć. Przykład - Daniel Alves albo jeszcze bliższy Anderson, którzy walecznością nie ustępują rodowitym Angolom. Chcę na prawej stronie ujrzeć zawodnika podobnego do Evry, czyli grającego ofensywnie i przede wszystkim radzącego sobie w ofensywie. Bosingwa taki jest. Poza tym Kisia, boisz się o nadmiar latynosów, a taki Lahm jest gorzej zbudowany od każdego naszego zawodnika. Poza tym nie rozśmieszaj mnie z tymi 22 milionami. Do walki o Niemca włącza się też Barca, więc cena na pewno wzrośnie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kisia92 - 02-05-2008 14:49

Taka Kisia nie chciałabym Bosingwy nawet jakby był Anglikiem. Nigdy nie wiem ''jak by było gdyby...'.
Według ciebie Bosingwa jest Evra po prawej stronie? Bo według mnie nie. Do transferu Evry też nie byłam przekonana, uwierze w niego jak już do nas przyleci i sie sprawdzi.
Alves? Ok ale za 22mln to go nie dostaniemy. To już gracz klasowy, wart swojej ceny, a cena wymagana przez Porto za Bosingwe mi wydaje się śmieszna, już nie patrząc na moje uprzedzenia do niego.

Owszem boje sie o nasz skład, bo Ferguson jak i cały sztab nie przejawia żadnej chęci kupna kogoś kto nie ma korzeni latynowskich. Ostatnie 'głośne' sprawy to Chilijczyk, Portugalczyk, no i Vucinic. Choć ten i tak już przesiąkł Italią. Mnie to nie pokoi, ale to moje subiektywne zdanie.

Barca włączy się do walki, po przegranym półfinale Barca ma takie kłopoty że ich najważniejszym celem bd znalezienie trenera, potem bd myśleć nad składem. Dużo tez zależy od samego Lahma, jak bd chciał odejść do United to to zrobi, o ile Ferguson bd go chciał. Bo jestem niemal pewna że wybierze triumfujące United niż Barcelone z problemami...