Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi/opinie na temat strony - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi/opinie na temat strony (/showthread.php?tid=397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


- spalacz - 08-03-2008 20:49

Mam pewną małą sugestię, a mianowicie... Poszerzenie działu 'Download'. Przydałby się w takiej wersji w jakiej był przed zmianą wyglądu strony. Wtedy byłby łatwiejszy dostęp do bramek, np. z początku sezonu lub wcześniejszych lat...


- WoLaK - 20-03-2008 19:38

Świat się wali !
Kod:
0.03.2008, 19:27
Iv |
Jakikolwiek laser puszczany prosto w oczy moze spowodowac powazne zmiany w galce ocznej. Uzywanie tzw."zajaczka" ( puszczanie odbitego swiatla z lusterka) to nie to samo co uzywanie lasera.

W "zajaczku" swiatlo jest rozproszone, przy kaserze wiazka promieni jest skupiona i przenosi bardzo silna energie.
To komentarz do newsa na stronie.Oczywiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczony Wink


- Kuba_^^ - 20-03-2008 20:26

Fajnie, ale wiesz, można sięgnąć zawsze po książkę od fizy i sobie ładnie wszystko spisać, albo poszperać trochę w necie Wink Fajnie, że ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat, jednak to strona o UNITED -> piłka nożna itd. więc na pewno każdy z nas woli komentarze stojące na lepszym poziomie, ale z dziedziny sportu Smile


- Ciampel - 20-03-2008 20:35

Iv to dziewczyna, ma coś koło 20-tki, jeśli się nie mylę - wiedza licealna, więc nie powinno dziwić, choć zatrważającą większość stanowią komentarze na poziomie spod sklepu monopolowego Wink


- Wojtek3 - 21-03-2008 16:49

Iv to najwiekszy fanatol FCUM jakiego znam obok Erica, Pejter mialby przejeban** na forum jakby wrocila :lol:


- pawlo - 22-03-2008 01:34

btw te 20 trzeba przemnozyc jeszcze chyba zeby wiek sie zgadzal Tongue


- marcelo - 03-04-2008 08:19

Taka mała uwaga- na stronie w polu "Następny mecz" nie zmieniliście nazwy stadionu, a z tego co kojarzę, to mecz z Middlesbrough nie odbędzie się przecież na Stadio Olimpico :wink:


- mashutd - 03-04-2008 11:12

spalacz napisał(a):Mam pewną małą sugestię, a mianowicie... Poszerzenie działu 'Download'. Przydałby się w takiej wersji w jakiej był przed zmianą wyglądu strony. Wtedy byłby łatwiejszy dostęp do bramek, np. z początku sezonu lub wcześniejszych lat...
wzupełności się zgadzam
poprzedni wygląd stronki bardziej mi sie podobał
pozatym pełen szacun Smile

I może jakaś nowa sonda :?:
ta jest juz dość długo chętnie poznam jej wynik :shock: Smile


- Ciampel - 03-04-2008 14:14

marcelo napisał(a):Taka mała uwaga- na stronie w polu "Następny mecz" nie zmieniliście nazwy stadionu, a z tego co kojarzę, to mecz z Middlesbrough nie odbędzie się przecież na Stadio Olimpico Wink

Dzięki, zmienione Wink

mashutd napisał(a):wzupełności się zgadzam
poprzedni wygląd stronki bardziej mi sie podobał
pozatym pełen szacun Smile

I może jakaś nowa sonda Question
ta jest juz dość długo chętnie poznam jej wynik Shocked Smile

Niedługo (mam nadzieję) kilka niespodzianek. Co do sondy, może jakieś propozycje? ;>


- mashutd - 03-04-2008 19:43

może pytanie Kto wygra puchar uefa?
bo Lige mistrzów wiemy kto Big Grin


- Ciampel - 03-04-2008 19:49

Jedno pytanie, jaki to ma związek z UNITED? Tongue


- Skull - 03-04-2008 20:24

Ciampel napisał(a):Co do sondy, może jakieś propozycje? ;>

Ile urazów jeszcze w tym sezonie złapie Luis Saha?

a) 4
b) 7
c) bedzie zdrowy :roll:
d) nie zdoła sie wyleczyc

:twisted: :twisted: :twisted:

A może jakies pytanko kogo najchetniej widzielibysmy w srodku pola? bo jak wiemy rywalizacja jest wielka i kazdy ma inne zdanie 8)


- mashutd - 04-04-2008 09:35

Ciampel napisał(a):Jedno pytanie, jaki to ma związek z UNITED?
teraz to mi głupio :oops:


- marcelo - 04-04-2008 18:09

Skull napisał(a):A może jakies pytanko kogo najchetniej widzielibysmy w srodku pola? bo jak wiemy rywalizacja jest wielka i kazdy ma inne zdanie Cool

Miałem taka sama propozycję. w końcu co do obstawy środka pola to zdania sa podzielone i z pewnościa zaznaczane byłyby różne odpowiedzi. Podpisuje się pod propozycją Skulla obiema rękami.


- ziomo - 04-04-2008 18:46

A może pytanie kto następcą SAF-a?