Redcafe.pl - Manchester United Forum
Oceń osobę powyżej - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Oceń osobę powyżej (/showthread.php?tid=52)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Re: Oceń osobę powyżej - Foster - 30-06-2008 18:43

AV - bardzo fajny, przede wszystkim orginalny Smile

Nick - mi się podoba, najwazniejsze że ma sens Smile

Podpis - cały czas ten sam Wink ale jest w porządeczku

User - znam Cię jeszcze ze starego forum. Zawsze bardzo aktywny, posiada ogromną więdzę na temat piłki i nie tylko. Zawsze się z Tobą dyskutuje na różne tematy...byłeś aktywny na starym i tu jesteś nadal aktywny. Tak dalejSmile

Edit: jeśli chodzi o mój nick to tłumacze, 26 wzięło się z .... Ben Foster grał z numerem 26 w Watford, miałem nadzieję że w United też będzie miał taki nr, ale dostał 12 Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Tomassen - 30-06-2008 19:25

Foster26

av: no rooney se jedzie na qlanach Wink Średni imo
nick: Zainspirowany Benem, ale to 26?
podpis: standard
user: z tego co wiem, to przyszedł razem z połączeniem for. Póki co jeszcze nie bardzo go znam, bo w sumie mam mniej czasu na czytanie forum, ale nie zauważyłem rażących nieprawidłowości Smile Pozdrawiam, plus


Re: Oceń osobę powyżej - maju - 01-07-2008 18:10

Tomassen

av: Mimo podpisu nie wiem, czy to Bob, bo mnie to całkiem nie kręci, ale sam w sobie av jest fajny ;]
nick: Czyżbyś miał na imę Tomek? kojarzy mi sięz jakimś piłkarzem, ale nie wiem którym. Chyba Tommasonem Wink
podpis: nie wiedziałem, że wykonawcy Reggae (dobrze napisałem Big Grin) potrafia wymyślać takie oryginalne nazwy xDD ale luks ;p
user: wali z "grubej rury". Zawsze mówi wprost co mu się (nie) podoba;] Wiedzę o piłce ma i często wyraża swoją opinię na każdy temat. Facet zna sięna językach (obcyh np. angielski, niemieckiTongue). Ogólnie na forum wprowadza wiele pozytywnego.


Re: Oceń osobę powyżej - Miko - 01-07-2008 18:35

maju1309,

av - Nasze polskie zespoły w europejskich pucharach. Oby się udało Wink
nick - Rok temu na DP skojarzyłem go z dziewczyną :? Majek, może być gdyby te cyferki odjąć.
user - Kontrowersyjny w pewnych sprawach. Uwielbia postować na forum. Zarobił dwa ostrzeżenia od ringo. Pracuje z nim w redakcji, problemów nie sprawia. Da się z nim pogadać o sprawach futbolowych Wink I jest kibicem Legii, ale co tam ma plusa Wink
podpis - 1 na tak | 2 na nie, trochę niesmaczne.


Re: Oceń osobę powyżej - maju - 02-07-2008 16:31

Miko

av: Aga Radwańska... ze względu na sukcesy, jak najbardziej na topie, ale za urodę polecałbym Domachowską Tongue
nick: od imienia;] ciekawy skrót
podpis: głęboki cytat, jednak do tej pory sięzastanawiam, z jakiego powodu wybrał akurat ten
user: już na jednym forum zdążyłem z nim pisać, a także na gg kilka razy zagadaliśmy i jest to osoba, z którą bardzo chętnie się rozmawia. Trochę szkoda, że kibucje Lechowi, ale jakoś to przeboleję. Straszny optymista, co oczywiście działa na jego korzyść Wink oczywiście plus

No tak... nie pierwsza osoba zwraca uwagęna cyferki. Nick mam taki wszędzie, a to dlatego, że jak zakładałem pocztę (moja pierwsza czynność, jak neta założyłem) jak próbowałem 'maju', było zajęte. 1309 - 13.09(.93) - moja data urodzenia ;]

//Widzę, że się poprawiłeś z polskimi znakami, ale przed wysłaniem wiadomości zawsze dawaj podgląd, aby sprawdzić ew. błędy (tu brak spacji, nie po raz pierwszy) - paolo


Re: Oceń osobę powyżej - Sarni - 02-07-2008 16:35

maju928139028391287309127480127301823918


av: nie wyswietla mi sie, ciezko ocenic
nick: za duzo cyfr, poczatek jak nazwisko mojej kolezanki z klasy
podpis: cytat malo trafny, bo Polska nie ma takiego potencjalu pilkarskiego jak Rosja i miec nie bedzie
user: pierwsze wrazenie pozytywne, w dwoch tematach poparlem go mimo ze nikt sie z nim zbytnio nie zgadzal, raz sie z nim lekko nie zgodzilem, ale jak powinniscie wiedziec, to bardzo dobry bilans. Wyrabia sobie u mnie dobra opinie


Re: Oceń osobę powyżej - matys - 02-07-2008 17:02

Sarni

af: mi sie podoba Wink
nick: no fajny jest, jakoś tak zapada w pamięć, a czemu to nie wiem, pewnie temu, że jest fajny.
user: Pierwsze starcie z nim miałem na DP, jak sie kłóciłem, ze Jol dobrym trenerem jest Smile Wiedza na wysokim poziomie, angielski zna jak mało kto(bo jak tak czytam, redcafe.net to połowy rzeczy nie rozumie, z tego co piszesz). No konkretny user, dobrze prawi i ma plusa u mnie.


Re: Oceń osobę powyżej - sebos_krk - 02-07-2008 22:34

mateksa

av: bardzo oryginalny Big Grin ukryty dla każdego użytkownika.

nick: nie wiem o co chodzi, więc proszę o wytłumaczenie. Może Matek S.A?

user: niedawno zawitał na forum. Pisze całkiem mądrze, ma swoje zdanie co ważne. Trochę za dużo indywidualnych dyskusji w przekrzykiwaniem się kto ma rację. Ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne.


Re: Oceń osobę powyżej - Kisia92 - 03-07-2008 09:41

sebos_krk
av- to już chyba znak rozpoznawczy, choć inwencja twórcza nie powala;]
nick-Sebastian, Kraków?Wink Również niezbyt skomplikowane, ale prostotę lubię.
user- Jest tu dość długo, jego wkład w prace forum jest widoczny. Dużo postów, wszystkie na poziomie, a podpis wyjaśnia chyba wszystko odnośnie tej osobyWink
Zasłużony awans a w moich oczach user na 5+Wink


Re: Oceń osobę powyżej - Miko - 03-07-2008 10:25

Kisia92,

av - To jest taka lepsza wersja Ołszeja. Defensywny pomocnik mieszający się z prawym obrońcą. Ale avek taki unikatowy Smile
nick - Wiadomo cyferki określają rok urodzenie tejże moderatorki Smile Jak dobrze pamiętam to wiem skąd się wziął ten login.
user - Na początku naszej "znajomości" występowały kłótnie na DP. Z czasem zacząłem z nią rozmawiać i raczej w niepamięć poszły nasze spory. Ma własne zdanie, zasady i się ich trzyma. I nie raz się o tym przekonałem na własnej skórze. Wartościowa userka na forum. A poza tym lubi kulki i Selby'iego Big Grin na 4 z plusem.


Re: Oceń osobę powyżej - Mata - 03-07-2008 10:33

Mikuś <niesforny>

av : jak widać wielki fan naszej nie przeciętnej tenisistki , ciekawe czy też darzył ją sympatią przed Wimbledonem ;P imo myślę że jednak tak
nick: z początku nie wiedziałem a raczej nie wpadłem skąd mógł się wziąć , jak widać skrócone o połowę imię, szybko zapada w pamięc
usero: pisze wszędzie, jak widać prawdziwy fan sportu nie tylko piłki nożnej , ma swoje zdanie którego stara się bronić , wszystko nawet cacy topórek zakopany ale ten Lech :evil:
podpis : jw wszystko cacy tylko kaleczy opinie Leszek no ale może kiedyś zmądrzejeszWink


Re: Oceń osobę powyżej - maju - 03-07-2008 13:55

Mata

av: Ronny Big Grin teżgo lubię, najlepszy ze wszystkich snookerzystów imo
nick: :?: nie wiem skąd się wziął, całkiem oryginalny
user: kilka małych dyskusji z nim miałem i cenięsobie to, bo próbował mnie przekonać do swojej racji, a to najważniejsze, aby dyskusja była udana. Ogólnie cenię go, a to, że nie kibicuje lechowi daje mu dodatkowy punkt ;] oczywiście pozytywna ocenka ;p
podpis: powiedzmy, że zapomniał go ustawić Tongue


Re: Oceń osobę powyżej - Rafcio - 03-07-2008 18:14

maju1309,

avatar - szczerze mówiąc to mocno kiepskawy Tongue
nick - liczby sa wkurzające
podpis - Legia jest beeeeeee
user- Czasami moim zdaniem pisze głupoty, no ale co do np. takiej kadry na Euro to miał niestety rację a za bzdure totalna to uważałem. Jego tekst z emo i linkimparkami przejdzie do klasyki. Ogólnie niezły Wink


Re: Oceń osobę powyżej - paolo - 15-07-2008 17:13

Rafcio

avatar - całkiem niezły Wayne w wykonaniu chyba pzydka
nick - na pewno Rafał, co więcej dodać
podpis - cała prawda (nie tylko o nim Tongue )
user- na początku nie wydawało mi się, aby miał 17 lat, jednak od pewnego czasu pisze naprawdę nieźle. W moim odczuciu poprawił się, więc na +


Re: Oceń osobę powyżej - BartiMU - 16-07-2008 10:43

paolo

Avek: Oryginalny, podoba mi się
Nick: Hmmm.. Maybe Paweł? Taki trochę włoski ten nick
Podpis: Oczywiście przyśpiewka o Andersonie, good
User: Jest tu dłużej niż ja i w ostatnim czasie bardzo aktywny, na pewno wartościowa postać forum. Powiem tak, dobry z Ciebie User Big Grin