Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy transferowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Newsy transferowe (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Newsy transferowe - Lucas - 09-07-2008 17:29

Przesadzacie, od lat z Carrington nie wyszedł żaden młodzian, który mógłby chociaż powalczyć o miejsce w pierwszej jedenastce. Akurat nikt z rezerw nie dorasta Fletcherowi do pięt. Darren to przecież podstawowy piłkarz reprezentacji Szkocji i kapitan. A tacy zawodnicy takiemu klubowi są bardzo potrzebni. Gdyby nie było Fletchera to kto by strzelił te bramki Arsenalowi? W dzisiejszych czasach jak najszersza kadra jest potrzebna do odnoszenia sukcesów. Nie masz 2 piłkarzy na tą samą pozycję i masz problem. Fletcher zostaje!


Re: Newsy transferowe - Rafcio - 09-07-2008 17:56

Cytat:Ja akurat napisałem odnośnie talentu, a nie tego kto jest lepszym piłkarzem, bo to widać gołym okiem i po co mi to tłumaczysz.

Bo bronisz kogoś kto twierdzi, że Fletcha można zastapić Chrisem.
A nie mozna. :]

Cytat:Dobra koniec off-topa, możemy sobie o nich pogadać w odpowiednich tematach.

Myslę, że nie ma potrzeby. Z pozostałej części posta jasno dla mnie wynika, że zdanie mamy w miare podobne Wink

Wracając do tematu. Ciekawe co wyniknie z transferów Barcy. Mam nadzieję, że jedno wielkie nic Wink


Re: Newsy transferowe - Lucas - 09-07-2008 17:59

Hleb w Barcelonie. Ot co.


Re: Newsy transferowe - RedLucas - 09-07-2008 18:06

No widać, że Barcelona bardzo chce w końcu coś osiągnąć w nadchodzącym sezonie. Wydali sporo kasy na transfery, no ale zobaczymy, czy te wszystkie gwiazdy będą potrafiły porozumieć się na boisku. Jeszcze kilka transferów takich 'gwiazdeczek' i z Barcelony zrobi nam się Real sprzed kilku lat.....


Re: Newsy transferowe - Oskar - 09-07-2008 18:09

Cytat:Jeszcze kilka transferów takich 'gwiazdeczek' i z Barcelony zrobi nam się Real sprzed kilku lat.....
Już się zrobił...

Ciekaw jestem co zrobią z Eto'o i Ronaldinho, którzy są bliscy odejścia.


Re: Newsy transferowe - maju - 09-07-2008 18:16

Jeszcze nie. Real wtedy kupował gwiazdy na prawdę wielkiego kalibru. Znane doskonale na całym świecie. Figo, Zidane, Ronaldo, Carlos, Beckcham, do tego ci, którzy byli w klubie: Raul, Guti, Casillas, Helguera, Makelele. Kogo takiego kupiła Barca? Alvesa (który wg mnie miał średni ost sezon) i Hleba (również). Oraz syn marnotrawny (jak to napisała jedna z gazet) Pique wraz z innymi perspektywicznymi, aczkolwiek drogimi zakupami. To, że klub wydaje dużo, nie znaczy, że robi z siebie drugi Real. Bardziej o nowym Realu można było mówićo United rok temu. Ronaldo, o którego bił się Real, Roo, Ferdinand, vdS, Giggs, Scholes, Tevez, Andy, Nani i Hargo (czterej ostatni kupieni). Co wygląda okazalej? Nasz skład czy Barca? na tej podstawie można mówić o ew. "Realu 2" sprzed kilku lat.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 09-07-2008 18:22

Chodzi mi oto, że pełno gwiazd, świetnych zawodników, którzy są w dołku, wiele się od nich oczekuje, a zawodzą.


Re: Newsy transferowe - maju - 09-07-2008 18:24

No właśnie... czy do Barcy teraz zostały sprowadzone takie wielkie gwiazdy? Powiedziałbym, że zostały sprowadzone przed trzema laty. Mówię o dniu dzisiejszym, bo ktoś na górze zauważył, że z Barcy powoli robi się Real sprzed kilku lat. Myślę, że zauważył niesłusznie...


Re: Newsy transferowe - RedLucas - 09-07-2008 18:29

Jak dla mnie Hleb ma za sobą naprawdę dobry sezon w Arsenalu. Tak się składa, że oglądałem pare meczy Arsenalu i to właśnie on był siłą napędową 'Kanonierów'. A Dani Alves to już od dłuższego czasu jest uważany za taką rozkapryszoną 'gwiazdczke'.....


Re: Newsy transferowe - sebos_krk - 09-07-2008 18:31

Rafcio napisał(a):Bo bronisz kogoś kto twierdzi, że Fletcha można zastapić Chrisem.
A nie mozna. :]
To mnie nie zrozumiałeś. W tej kwestii to było moje osobiste zdanie dot tych dwóch grajków. I w żadnym wypadku nie pomyślałem o zastąpieniu Darrena Eaglesem. Ja nawet tego postu RedLucasa nie doczytałem do końca i byłem nieświadomy, że ty tak możesz odbierać Wink


Re: Newsy transferowe - maju - 09-07-2008 18:31

Czyli przyznajesz mi rację, że Barca trzy lata temu była "Realem sprzed kilku lat", a nie dopiero się robi?


Re: Newsy transferowe - RedLucas - 09-07-2008 18:38

Po części przyznaję Ci racje. Ponieważ sądzę, że Barca trzy lata temu była i jest 'Realem sprzed kilku lat'.


Re: Newsy transferowe - Lucas - 09-07-2008 21:09

Maju, czy Ty uważasz, że MU staje się drugim Realem 'sprzed kilku lat'?

Dobra panowie. Wracamy do tematu, a nie dyskusji kto był Realem sprzed iluś tam lat, bo się robi z tego nabijanie- sebos


Re: Newsy transferowe - bartez - 10-07-2008 09:06

transfery napisał(a):Aston Villa prawdopodobnie wkrótce przeprowadzi pierwsze letnie wzmocnienie - klub z Birmingham zasili pomocnik Chelsea Londyn Steve Sidwell.

Zawodnik The Blues stanowił jeden z głównych celów transferowych Martina O'Neilla, managera Aston Villi. Kwota, jaką klub zapłaci za pozyskanie byłego reprezentanta Anglii U-21 wynosi około 5 milionów funtów.

Transfer 25-latka zależy teraz wyłącznie od testów medycznych. Jeżeli te wypadną pozytywnie, były zawodnik Reading dołączy do swojego nowego klubu przebywającego na zgrupowaniu w Szwajcarii.

Zakup Sidwella może stanowić zapowiedź odejścia z klubu kilku zawodników. Wśród wymienianych piłkarzy pojawiałą się Olof Mellberg, Gareth Barry i Thomas Sorensen.

W zamian niebiescy mogą kupić w/w Barry' ego, który był już wcześniej obiektem ich zainteresowania.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 09:11

Barry do Chelsea? Gdzie oni go tam upchają? Mają tak napakowany środek, że żadnego już chyba nie zmieszczą, chyba że chcą się kogoś pozbyć. Niestety Barry prawdopodobnie zasili loserpool, a szkoda, bo dobrze się chłopak zapowiadał :/

A Sidwell to kolejny niewypał Chelsea, Mourinho zacierał ręcę, że będzie miał taki talent rok temu, a widać jak się skończyło <rotfl>