Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo (/showthread.php?tid=92)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Hubson - 22-04-2012 21:07

Anton - Antonio Valencia??


Re: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - branka - 22-04-2012 21:12

No na redcafe.net też tak mówią. Chyba to rzeczywiscie on.


Re: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - czesio119 - 16-07-2012 22:53

Witam, mam na zbyciu koszutkę MU z autografami zawodników sezonu 2011/2012 z certyfikatem ze to orginały...... ktoś zainteresowany??


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - maciex1995 - 20-02-2013 17:36

Zbiera ktoś takie figurki?
[Obrazek: soccerstarz-SOC117.jpg] [Obrazek: soccerstarz-SOC084.jpg]
Obecnie są do kupienia w niektórych sklepach tesco.
Ja mam na sprzedaż kilku graczy United, dlatego chciałbym spytać, czy ktoś byłby zainteresowany. Mam Ferdinanda, Parka, Browna, Bartheza, Van Nistelrooya. Barthez i Brown są z serii Prostars, to trochę większe figurki - mniejsze to 5 cm, a większe 7,5 cm. Microstars i SoccerStarz, czyli te małe, różnią się kolorami podstawek. Mój Ferdinand jest na czarnej, czyli najcenniejszej, a Park na złotej, prawie najlepszej.
Mam też 2 "Diabłów" w barwach narodowych - Rooney(Prostars) i Beckham(Microstars).
Na koniec bomba... Chciałbym też sprzedać figurkę ProStars Owena Hargreavesa wydanego w tzw platynowej edycji - to jedna z 360 sztuk na świecie, jest w pudełku razem z certyfikatem.
Ceny od 5 do 15 zł. Informacji udzielę na GG - 4876721.
Mam też kilku graczy Manchesteru w innych koszulkach, np. Van Persie Arsenal, Owen Liverpool, Veron Argentyna.
W sumie mam w kolekcji ponad 1000 figurek, tutaj sprzedaję nadwyżki kolekcji.


autografy - jamajka1945 - 05-03-2013 21:43

hej, piszę tu bo przeszukałam już cały internet i moje informacje są niewielkie na temat, który mnie interesuje.
tzn. - autografy.
czy pisaliście kiedyś może do klubu z prośbą o wysłanie autografów?
chciałabym zrobić prezent chłopakowi, tylko nie wiem czy to wypali, czy odpiszą, czy się 'przejmą'.
mam nadzieję, że ktoś jest w stanie mi pomóc Big Grin
M.


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Tomassen - 09-09-2013 16:29

Chyba ten temat pasuje najlepiej. W Empiku w Galerii Krakowskiej pojawiły się kubki z różnymi klubami, m.in. MU. Kubek 30 srebrników, kubek termiczny 400 ml srebrników 45. Wink


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - kaka - 09-09-2013 19:01

Tomassen, masz jakieś zdjęcia?


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Tomassen - 10-09-2013 11:09

Taki jest termiczny http://allegro.pl/manchester-united-400ml-kubek-termiczny-termos-i3515751573.html (w środku aluminiowy), a taki ten zwykły http://allegro.pl/75001-kubki-kubek-manchester-united-licencja-320ml-i3479146577.html


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Kosma - 10-09-2013 11:16

Nie wiem jaki jest przelicznik srebrników na złotniki, ale z tego wynika, że na Allegro lepiej ;]


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Lasq - 10-09-2013 17:35

Dolicz przesyłkę i już nie będzie tak wesoło Wink A do tego dołóż możliwość zniszczenia kubka w transporcie i problemy z tym związane (można reklamować jak się sprawdzi towar przed podpisaniem odbioru paczki, ale to znów formalności) i osobiście wolę dopłacić te parę złotych i kupić kubek w Empiku (jakbym był zainteresowany).

To ma przełożenie nie tylko na kubki, ale na wiele rzeczy kupowanych w necie, oczywiście nie twierdzę, że nic się nie opłaca kupować na Allegro bo trafiają się okazje, ale generalnie czasem warto się 2x zastanowić.


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Kosma - 10-09-2013 17:42

Jak kto woli Smile Ja wolę za za zaoszczędzone 20% ceny przeznaczyć na inne przyjemności, zwłaszcza, że do paczkomatu mam bliżej niż Empiku Tongue A co do neta - nie pamiętam, kiedy wtopiłem (czy wtopiliśmy z rodzinką) tak kupując, a takich zakupów robimy naprawdę duży procent.


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - sebos_krk - 11-09-2013 07:15

Ja to dzięki netowi prawie przestałem robić zakupy w normalnych sklepach, także nie ma co się aż tak obawiać. Na drobnostkach aż takich wielkich różnic nie ma, ale np na dużym agd czy droższej elektronice można oszczędzić nawet i 300-400zł względem takiego media markt.


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - Under - 11-09-2013 13:55

Cytat:Ja to dzięki netowi prawie przestałem robić zakupy w normalnych sklepach, także nie ma co się aż tak obawiać.
Ja tak samo, nawet zakupy spożywcze już robię przez internet zazwyczaj, bo taniej i szybciej.
A tak tylko dopytam - temat dotyczy pamiątek United czy ogólnie piłkarskich?


RE: Pamiątki piłkarskie, kolekcjonerstwo - sebos_krk - 11-09-2013 14:17

Ogólnie piłkarskich.