Redcafe.pl - Manchester United Forum
Młode Diabły - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Młode Diabły (/showthread.php?tid=270)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


- Danny93 - 04-06-2008 20:38

No i proszę,już cieszyliśmy się że mamy nowego piłkarza tymczasem transfer Ramseya stanął pod znakiem zapytania,z walki o zawodnika Cardiff wciąż nie rezygnuje Arsenal a teraz jeszcze do wyścigu włączył się Everton.Wszystkie trzy kluby walczące o Ramseya oferują za niego podobne kwoty,i wygląda na to że sam zawodnik zadecyduje gdzie będzie grać.Póki co my jesteśmy najbliżsi realizacji celu jednak do póki umowa nie zostanie sfinalizowana niczego nie można przesądzać.


- Skull - 05-06-2008 12:13

Wojtek3 napisał(a):Ale masz racje, poczkejamy, moze jego talent eksploduje bardziej niz talent Hargreaves'a, Carricka, Andersona

No gdy Anderson i Nani do nas przechodzili tez nikt nie sądzil że bedą tak dużo grac,to jest jakis przyklad że jesli ma sie talent to wiek sie nie liczy,może z nim bedzie podobnie?

Red napisał(a):kilka razy były informacje o tym, że jakiś super-młodzian przychodzi do United, ale narazie o nich ani widu ani słychu

Ronaldo,Anderson,Nani 8)

Zresztą on chyba grywa na lewym skrzydle? tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...


- Danny93 - 05-06-2008 12:57

Skull napisał(a):tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...

Prędzej następcą Tongue Jeśli Nani będzie nadal robił postępy to za jakieś 2,3 góra 4 sezony odejdzie do Realu ewentualnie Barcelony.No cóż, niestety ale musimy się z tym pogodzić.


- El'Toro - 05-06-2008 18:40

Danny93 napisał(a):
Skull napisał(a):tak więc może byc dobrą alternatywą dla Naniego w przyszlosci...

Prędzej następcą Tongue Jeśli Nani będzie nadal robił postępy to za jakieś 2,3 góra 4 sezony odejdzie do Realu ewentualnie Barcelony.No cóż, niestety ale musimy się z tym pogodzić.
Wiesz, za 4 sezony może jakoś wszystko się ułoży i Nani okaże się drugim Giggsem? Skłonnym spędzić całą karierę w klubie?
Dla mnie Nani wygląda na trochę inteligentniejszego od Ronaldo.


- Zashi - 14-06-2008 22:25

"Młodym Diabłem" stal się 16-letni David Petrucci
ściągnięty z AS Romy za 200tys funtów. Strzelił 14 bramek w 19 meczach młodziezówki Rzymian. Dodatkowo na Old Trafford trafi nowy ... ogronik. Taka prace zaoferowano ojcu Davida Big Grin


- Wojtek3 - 14-06-2008 22:34

W wieku 20 lat bedzie mial na koncie 3 wystepy w seniorskiej ekipie UNITED ( wszystko w CC ). Strzeli ok 100 bramek dla rezerw i akademii i bedzie kosztowal Juventus albo Barcelone 5 mln funtow. Juz mamy Machede, Brandao i Welbecka, przyszlosciowych pupilkow 8) Jakie te dzieci glupie.


- Maciek - 14-06-2008 22:36

Może też być tak, że niczym Jami Puustinen tylko będzie dobrze się zapowiadał, a 5 mln Funtów nawet 1 kwietnia nam nikt za niego nie zaproponuje...Chociaz co do tego Włocha mam jakieś lepsze przeczucie Wink
Za fajną kasę jeszcze Rincona sprzedaliśmy, który u nas nawet chyba nie zagrał jednego meczu


- Wojtek3 - 14-06-2008 22:40

Marcus Neumayer tez mial byc nastepna Keane'a i Scholes'a, a jedyny zaszczyt jaki mial w UNITED to opaska kapitanska po Jonsie i Rossim. 3 lata w rezerwach jak nie wiecej. Teraz chyba w Frankfurt sobie pogrywa. Szkoda bylo Ferguson chyba tych lotow do Niemiec i rozmow z rodzicami.

Ten Rincon to ten z Schalke ? Bo jakis niedoinformowany jestem :lol:

Zobaczymy jeszcze jak tam Possebon sobie poradzi, moze jakies CC w tym roku.


- Maciek - 14-06-2008 22:43

Nie, ten z Empoli. A ta kasa wcale taka super nie była, niecałe 2 mln Euro, a chłopak naprawdę jeszcze może kariere zrobić także...


- Kuba_^^ - 14-06-2008 23:00

Życzę mu jak najlepiej, ale z pewnością skończy jak Pique, Rossi i wielu innych świetnie zapowiadających się młodzianów.


- Aquarius - 27-06-2008 19:23

Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford


- Skull - 27-06-2008 19:40

Aquarius napisał(a):Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford

Hones? a nie Jones? :roll: Ostatnio coraz częsciej żegnamy zawodników ,ktorzy mieli byc przyszloscia United :wink:
Bo np Lee był bardzo chwalony,moglismy przynajmniej na nim cos zarobic,no ale widocznie ja czegos nie wiem.


- Danny93 - 27-06-2008 22:39

Cytat:Kieran Lee, Sean Evans, Conor McCormack, Chris Fagan, Michael Lea, Ritchie Hones oraz Michael Barnes - to zawodnicy, którzy pożegnali się z Old Trafford

Ci zawodnicy,nie wiem czy wszyscy ale na pewno większość z nich była w drużynie która przed rokiem wygrała,rozgrywany w Malezji prestiżowy turniej Youth Cup a Kieran Lee i Michael Barnes wraz z Dannym Welbeckiem tworzyli kręgosłup tamtej drużyny,skoro okazali się lepsi od juniorów Barcelony,Juventusu,Boca Juniors,Interu czy Arsenalu to znaczy że coś tam potrafią...,dalej nie będę już pisał bo nie chcę krytykować człowieka któremu zawdzięczamy 10 tytułów mistrzowskich,5 Pucharów Anglii, 2 Puchary Ligi Angielskiej i Ligi Mistrzów itd. :roll:


- Wojtek3 - 29-06-2008 22:49

Tez mi cos nowego, kogo ostatnio Ferguson wprowadzil na stale z druzyny rezerw ? O'Shea ? Fletcher ? Richardson ?


- Pejter - 30-06-2008 13:16

Oj, Wojtek, już przestań Tongue O ile co do Rossiego czy Pique mogę się jeszcze z tobą połowicznie zgodzić (jeśli chodzi o winę Fergusona) to tutaj nie ma na to szans. Ci zawodnicy, oprócz Lee, nie pokazywali aż takich wielkich umiejętności, żeby ich wprowadzić do drużyny. Kuleje nam system szkolenia po prostu i nie mamy aż takich talentów.