Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy transferowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Newsy transferowe (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Newsy transferowe - mucha - 10-07-2008 10:52

Oskar napisał(a):A Sidwell to kolejny niewypał Chelsea, Mourinho zacierał ręcę, że będzie miał taki talent rok temu, a widać jak się skończyło <rotfl>
Gdzie ci zacierał ręce? Przecież oni go wzięli za darmo i tylko po to, żeby zapełnić lukę po Essienie i Mikelu, którzy jechali na Puchar Narodów Afryki. Podobnie było zresztą z Pizarro.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 10:55

No o to mi chodzi, że gadał coś Mou jakie to utalentowanego piłkarza ma za darmo i przydatnego.


Re: Newsy transferowe - maju - 10-07-2008 10:56

Po części zacierał ręce. Pamiętacie jego wypowiedzi? Mówił, że nie ma zamiaru wydać ani centa na transfery, a brać piłkarzy za darmo i to oni pozwolą mu zdobyć mistrza.


Re: Newsy transferowe - mucha - 10-07-2008 11:05

A co miał powiedzieć? Że w niego nie wierzy i nie wie po co go kupił? Sidwell prawie w ogóle nie grał, a jak grał to wchodził z ławki albo grywał ze średniakami. Czy Mourinho lansował go na wielki talent? Nie. Więc mowa o niewypale, biorąc pod uwagę, że Chelsea nie zapłaciła za niego ani grosza jest nie na miejscu. A jeśli kogoś bawi to, że taki Mourinho się o kimś słabym pochlebnie wypowiada to może niech zacznie śmiać się z Sir Alexa, który wierzył w umiejętności Donga Fangzhuo.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 11:11

Mnie śmieszyło to, że takimi wzmocnieniami jak Sidwell czy Ben-Haim chciał odzyskać mistrzostwo.


Re: Newsy transferowe - sebos_krk - 10-07-2008 11:30

Oskar napisał(a):Mnie śmieszyło to, że takimi wzmocnieniami jak Sidwell czy Ben-Haim chciał odzyskać mistrzostwo.
Różne są powody takich transferów. My kupowaliśmy takich piłkarzy jak Carroll czy Djemba-Djemba. Podobno byli potrzebni.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 11:45

No ja rozumiem błędy transferowe, ale do tego doszła jeszcze ta ogromna pewność siebie Mourinho z czego jest znany.


Re: Newsy transferowe - Rafcio - 10-07-2008 11:52

Ty byś nie był pewny siebie mając taką kadrę jak Mourinho?


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 11:56

Raczej nie byłbym pewny siebie mówiąc, że po takich wzmocnieniach (Pizarro, Ben Haim, Sidwell za darmo) Chelsea odzyska tytuł i znowu położy wszystkich na łopatki jak w sezonie 2005/2006.


Re: Newsy transferowe - mucha - 10-07-2008 12:40

Mógłbyś podać dokładny cytat, w którym Mourinho mówi, że dzięki tym trzem piłkarzom odzyska tytuł Premier League? O niczym takim nie słyszałem, a jestem ciekawy.


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 13:45

Nie zamierzam teraz szukać i udowadniać, sorry. Po prostu pamiętam jak to czytałem i on wypowiadał się o swojej nowej polityce transferowej, która właśnie polega na ściąganiu dobrych graczy za darmo i ma dzięki niej odzyskać tytuł, gadał też coś o nawiązaniu do sezonu 05/06, który Chelsea w lidze angielskiej zdominowała.


Re: Newsy transferowe - Sarni - 10-07-2008 16:50

Kazdy trener z czolowej czworki na rozpoczecie sezonu mowi, ze ci pilkarze, ktorych sprowadzil w polaczeniu z tymi, ktorych juz wczesniej byli w klubie pozwola mu na wywalczenie mistrzostwa. Chyba tylko ty Oskar potrafilbys powiedziec "mysle, ze moi pilkarze sa za slabi".


Re: Newsy transferowe - Oskar - 10-07-2008 16:51

Czyli nawet jeśli Mourinho sprowadziłby Żurawskiego, Jopa i Donga a potem powiedział, że oni zapewnią mu mistrzostwo to wszystko byłoby w porządku?


Re: Newsy transferowe - Sarni - 10-07-2008 17:03

Oskar napisał(a):Czyli nawet jeśli Mourinho sprowadziłby Żurawskiego, Jopa i Donga a potem powiedział, że oni zapewnią mu mistrzostwo to wszystko byłoby w porządku?

Sluchaj. Dam ci przyklad. Jesli na poczatku sezonu Man United przegra 0:3 u siebie z Newcastle, tydzien pozniej dostanie 7:1 z Portsmouth, pozniej przegra z Fulham 2:6 u siebie a Ferguson sprzeda Ronaldo za 4 miliony funtow do Boltonu, Rooneya do Aston Villia za 3.2 miliony funtow plus Zat Knight, pozniej obleje wszystkich kibicow kwasem siarkowym i rzuci cztery smierdzace bomby na srodek boiska, nastepnie wjedzie na koniu na stadion i zacznie strzelac do pilkarzy, a ponad wszystko rozbierze sie na dachu stadionu i skoczy prosto do dmuchanego zamku dla dzieci postawionego nieopodal, to wszystko bedzie w porzadku?


Re: Newsy transferowe - Rafcio - 10-07-2008 17:14

Przecież skład Mourinho miał świetny. Pizarro, Ben Haim, Sidwell byli uzupełnieniami składu właściwie tylko na wypadek plagi kontuzji i PNA. Zresztą każdy z nich jest solidnym zawodnikiem.

Ja naprawdę nie wiem o co Ty się czepiasz. Chelsea była obok nas stawiana jako faworyt do zwycięstwa przez wszystkich fachowców. I słusznie bo skład mieli rewelacyjny. każdy trener z takim teamem byłby pewny siebie :]