Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 11-09-2008 16:39

To proponuję wybrać te tzw żelazne czwórki i gdzieś je na forum podać, żeby wszystko było już dopięte niemal na ost guzik.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 12-09-2008 09:18

maju napisał(a):To proponuję wybrać te tzw żelazne czwórki i gdzieś je na forum podać, żeby wszystko było już dopięte niemal na ost guzik.
Po pierwsze - żelazne trójki (musi być przynajmniej jeden pomocnik w żelaznej trójce)
Po drugie - dobry pomysł
Po trzecie - składy już też sobie wybierzcie ;-) (miejcie przygotowane ;-)) (skład = 3 zawodników W TYM przynajmniej 1 pomocnik)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 12-09-2008 15:29

Jest piatek godzina. 16.28 czyli w ten weekend nie zaczniemy, bo mecze niektorych zawodników moga sie dzisiaj zaczac. Lepiej zaczac za tydzien, ale wszystko na spokojnie zrobic.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 12-09-2008 15:45

No to od Was zależy ;-) składy możecie przecież wybrać... to od Was zależy kiedy zaczniecie grę - nie ode mnie :>

Datę startu znaliście więc mogliście coś już pomyśleć, a nie czekać, czekać, czekać :>, ja się dziwie czemu NIKT jeszcze sobie nie wybrał tutaj żelaznej trójki etc :>


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 12-09-2008 15:57

Teraz to może troszkę za późno na to wybieranie "żelaznej trójki" ale kiedyś to trzeba zrobić, więc lepiej zrobić już dziś, choć moim zdaniem i tak damy rade ruszyć jeszcze w ten weekend (jak się w końcu weźmiemy do pracy) ponieważ dziś grają klubu z których zawodników raczej nie wybieraliśmy Wink

radzio - mogłeś powiedzieć że tutaj mamy takie coś zrobić.... prócz tego coś jeszcze?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 12-09-2008 18:59

Foster26 napisał(a):radzio - mogłeś powiedzieć że tutaj mamy takie coś zrobić.... prócz tego coś jeszcze?

No składy by się przydały ;D jak chcecie jutro w weekend zacząć, ale nie wiem czy kurde dzisiaj jakieś ligi nie wystartowały ;/


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 12-09-2008 19:09

dziś to tylko mecze z "naszych" lig :
Ruch - Cracovia
ŁKS Łódź - Jagiellonia

reszta jutro od 13:45

więc chyba nikt nie wziął nikogo z Jagi czy Craxy Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 12-09-2008 21:22

radzio napisał(a):No to od Was zależy ;-) składy możecie przecież wybrać... to od Was zależy kiedy zaczniecie grę - nie ode mnie :>

Datę startu znaliście więc mogliście coś już pomyśleć, a nie czekać, czekać, czekać :>, ja się dziwie czemu NIKT jeszcze sobie nie wybrał tutaj żelaznej trójki etc :>

O kurwa. :/ A kto jest organizatorem gry ?


Piłkarzyki - ważne - radzio - 13-09-2008 09:04

Wróg Arsenalu napisał(a):O kurwa. :/ A kto jest organizatorem gry ?
A co to wszystko ma być na mojej głowie :| trochę zainteresowania moi drodzy i pracy własnej. W takim zajebistym tempie to my wystartujemy dopiero w przyszły piątek xD.

Bo mamy problem... niestarczy nam kolejek realnych lig, żeby rozegrać piłkarzyki w typowym systemie ligowym. Bo jest nas ok 20 osób = 40 meczów... więc trzeba jakiś inny system wymyślić. Albo coś a'la LM - czekam na propozycje ;-)

I pamiętajcie, że pierwszy raz z tym startujemy więc Wy sami musicie też wykazać się chęcią to współtworzenia tego ja tutaj jestem tylko od spraw technicznych i pilnowania ;-)

I spokojnie moi drodzy, opóźnienie nie popsuje Wam zabawy ;-)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 13-09-2008 09:36

Liga Mistrzow to by było coś Tongue Jak najbardziej zaa , wiadomo że jakby była liga to ten grał z tym a nie grał z tama tym i dlaczego, moga być jakieś bulwersy etc.

A więc zrobić losowanie 4 grupy po 5 zespołów, najlepiej każdy z każdym mecz i rewanż dwa razy , daje to 16 spotkań . Wychodzą dwa zespoły i mamy 1/4 , mecz i rewanż , potem 1/2 i finał , w sumie 21 spotkań czyli też trochę przymało ale można pomyśleć nad dwiema fazami grupowymi etc.

Można jeszcze zagrać w coś takiego ala rozgrywki w hokeju czyli :
4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobic więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

Tak czy siak dziś nie wystartujemy , wygląda że dopiero za tydzień i warto byłoby dogadać sie tym szybciej tym lepiej , myślę że najpóźniej do środy.


Re: Piłkarzyki - ważne - Wróg Arsenalu - 13-09-2008 10:08

radzio napisał(a):
Wróg Arsenalu napisał(a):O kurwa. :/ A kto jest organizatorem gry ?
A co to wszystko ma być na mojej głowie :| trochę zainteresowania moi drodzy i pracy własnej. W takim zajebistym tempie to my wystartujemy dopiero w przyszły piątek xD.

I pamiętajcie, że pierwszy raz z tym startujemy więc Wy sami musicie też wykazać się chęcią to współtworzenia tego ja tutaj jestem tylko od spraw technicznych i pilnowania ;-)
No sory, ale winę za opóźnienia i jakiekolwiek nieścisłości w grze ponosi organizator. A jeśli myślałeś że gra sie uda jak tylko zarzucisz tematem, a użytkownicy mają sobie całą resztę wymyślić, to sie mylisz, bo już widać tego efekty. IMO wszystko powinno być już dawno ustalone, tzn. zasady gry. I to nie tak, że pytasz się innych jak ma być, tylko sam je wymyślasz. Żeby gracze przyszli na gotowe. Ewentualnie potem jakieś korekty. I nie mów że to jakiś wielki problem jest, bo ja sam kiedyś organizowałem tego typu grę. Z resztą, dla redcafe też wymyśliłem regulamin.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 13-09-2008 10:29

Mata napisał(a):Można jeszcze zagrać w coś takiego ala rozgrywki w hokeju czyli :
4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobic więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

Dobrze pomyślane... Mi by takie coś odpowiadało, a co reszta na to? Ludzie wykażcie troszkę zainteresowania tą zabawą! Tu tylko zaledwie kilka osób cokolwiek stara się zrobić a reszta tylko czeka na gotowe.

Wróg Arsenalu muszę Ci przyznać rację... ale teraz nie ma czasu na takie pierdoły, trzeba się wziąć do roboty by już w przyszły weekend ruszyć na 100%!


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Duras - 13-09-2008 12:17

Mata napisał(a):Można jeszcze zagrać w coś takiego ala rozgrywki w hokeju czyli :
4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobić więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

Dobrze pomyślane popieram to i chciałbym, żeby już gra się zaczęła i by skończyły się kłótnie czy wytykanie komuś błędów bo jeśli nie to nigdy nie zaczniemy. Już dziś 4 kolejka Premier League jak tak dalej pójdzie to faktycznie nie zdążymy rozegrać zaplanowanych kolejek.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - sebos_krk - 13-09-2008 12:23

Wróg Arsenalu napisał(a):I nie mów że to jakiś wielki problem jest, bo ja sam kiedyś organizowałem tego typu grę. Z resztą, dla redcafe też wymyśliłem regulamin.
A Radzio ma na głowie tylko piłkarzyki. Na forum są jednak ważniejsze sprawy... Nie bądźmy niepoważni tylko wystarczy wziąć się do roboty i zacząć się bawić. Radzio to robi dla was, nawet chyba się sam w to nie bawi, a wy jeszcze potraficie narzekać.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 13-09-2008 13:45

Wróg Arsenalu napisał(a):No sory, ale winę za opóźnienia i jakiekolwiek nieścisłości w grze ponosi organizator. A jeśli myślałeś że gra sie uda jak tylko zarzucisz tematem, a użytkownicy mają sobie całą resztę wymyślić, to sie mylisz, bo już widać tego efekty. IMO wszystko powinno być już dawno ustalone, tzn. zasady gry. I to nie tak, że pytasz się innych jak ma być, tylko sam je wymyślasz. Żeby gracze przyszli na gotowe. Ewentualnie potem jakieś korekty. I nie mów że to jakiś wielki problem jest, bo ja sam kiedyś organizowałem tego typu grę. Z resztą, dla redcafe też wymyśliłem regulamin.
Słuchaj w tę grę nie zamierzam grać bo nie mam czasu i nie będę wymyślać regulaminu czegoś w co grać nie będę bo to idiotyzm. Druga sprawa - ile było osób na drafcie :>? I sorry, ale od początku liczyłem na pomoc użytkowników o czym pisałem. Bo ja tut jestem tylko od pilnowania itd i udostępniania platformy technicznej. I to nie moja wina, że wszyscy myślą, że ktoś inny za nich pomyśli etc.

Ja czekam na konkrety od Was bo to gra dla Was, a nie dla mnie. Oczekuję więc Waszych pomysłów, bo to tutaj o to chodzi :>