Redcafe.pl - Manchester United Forum
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Tomassen - 16-05-2008 21:55

mufc.pl napisał(a):Philipp Lahm pozostanie w drużynie Bayernu Monachium. Jeszcze kilka dni temu 24-latek, który od dłuższego czasu był łączony z transferem do Manchesterem United zapowiadał, że jest gotowy na opuszczenie Allianz Arena. Jednak reprezentant Niemiec zmienił zdanie i zaakceptował nowy trzyletni kontrakt.

Obecna umowa Lahma wygasała w przyszłym roku. Włodarze Bayernu obawiali się, że w letnim okienku transferowym będą zmuszeni sprzedać swojego zawodnika, by ten nie opuścił klubu korzystając z prawa Bosmana. Według mediów 24-latka do pozostania w drużynie mistrzów Niemiec przekonał nowy trener Jurgen Klinsmann.

Kilka dni temu z potencjalnej listy zawodników, którzy mieliby trafić na Old Trafford zniknęło nazwisko Jose Bosingwy. Portugalczyk podpisał kontrakt z Chelsea Londyn. Angielskie media spekulują, że teraz sir Alex Ferguson może sięgnąć po defensora Manchesteru City, Micaha Richardsa.

Tomassen, o Philippie też zapomnij... Papa ;(


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kula - 16-05-2008 23:27

Wes Brown z nowym kontraktem, Silvestre, wracający Neville i jeszcze Pique ( wypychający pozostałych obrońców na skrzydła Big Grin ). Chyba można zamknąć ten temat Wink


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - mlody_unw - 17-05-2008 10:08

Tomassen napisał(a):Tomassen, o Philippie też zapomnij... Papa ;(

Nie zgodzę się, że Lahma na pewno nie zobaczymy latem na OT.
Przypomnijcie sobie jak było rok temu z Nanim, jeżeli SAF będzie chciał go mieć u siebie, to taksię stanie.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Rudii - 17-05-2008 12:26

Cytat:Przypomnijcie sobie jak było rok temu z Nanim, jeżeli SAF będzie chciał go mieć u siebie, to taksię stanie

Ferguson chciał Bonsigwe u Nas i jakoś tak się nie stało


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - dawe237 - 27-05-2008 14:07

dla najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie Lahm'a z Bayernu chociuaż bedzie bardzo drogi, ale jest świetnym ofensywanym zawodnikiem, fruwającym na obu flankach, pasowałbym do MU

A co Richards'a to cieżko powiedzieć bo niby zawodnik rywala zza miedzy Citizens :/ a z drugiej strony bardzo dobry i naprawde on to najlepsze ''angielskie'' rozwiązanie dla MU


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Aenain - 27-05-2008 14:13

Ja tam nie chciałbym kupna żadnego prawego obrońcy gdyż widzi mi sie że nevil'e wróci do pierwszego składu w rotacji będzie grał z brownem i mamy przecież jeszcze simpsona który juz tez radzi sobie całkiem nieźle na prawej obronie wiec poco kupować za gigantyczne pieniądze jakiś Niemców Portugalczyków niech united pozostanie bardziej angielski bardziej ułatwiający możliwość grania wychowanków klubowych Smile moja skromna opinia ale co zrobi SAF to wie tylko on sam Smile


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Rudii - 27-05-2008 22:01

Zgdzam się z Aenainem. Do września do gry powróci Neville. Sam jestem ciekawy czy wróci do wysokiej dyspozycji. Wierze, że tak. W razie czego mamy jeszcze Browna, który moim zdaniem jest trochę niedoceniany. Co do Simpsona to ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Zagrał w tym sezonie w paru meczach i pokazał się z dobrej strony, ale bez jakiejś wielkiej rewelacji.. Pamiętajmy, że jest jeszcze O'Shea. A jeśli już mamy kogoś szukać na prawą strone to jestem za Richardsem.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - dawe237 - 28-05-2008 17:42

A ja myśle ci innego. Neville już do wyokiej formy nie wróci. Ma 34 lata, raczej z górki i bedzie cieżko mu coś ugrać. Co do Brown'a to ok miał dobry sezon, jestem zwolennikiem jego umiejetności (bardzo dobrze radzi sobie na środku) ale jakaś alternatywa na obrone jest konieczna, zwłaszcza teraz gdy Pique wrócił do FCB. Myśle że najlepszym bedzie kupienie jakiegoś prawego obrońce.Simpson na pierwsza jedenastke poczeka jeszcze przynajmnniej jeden sezeon, z resztą on jest następcą O'Shea, gdyż może jak grać na różnych pozycjach (tj obrońca prawy środek, def. pomocnik, oraz pomocnik prawy środek)
Alves ...może, ale własnie: ma 27 i cieżko bedzie mu sie przestawić na angielskie klimaty, wole o wiele bardziej Lahm, on jest waleczny, szybki i na obu flankach moze grać i przede wszystkim w Niemczech gra sie agresywniej niż w Hiszpanii toteż lepiej sie przystosuje a Hargreaves mu jeszcze w tym pomoże (kumple z Bayernu Smile). Tylko ze z Lahmem jest 1 minus: cena (!!!) bawarczycy nie puszcza go za mniej niż 25-30 mln Ł, ale jesli w MU jest kasa to jestem jak najbardziej za tym transferem, gość wart pieniedzy Big Grin
A co Richards'a to napewne nie 20 000 000 Ł wart 8-12 mln Ł. A poza tym gdyby przyszedł do MU to w 1 jedenstce napewno by sie nie mieścił. Prawdą jest że chciałbym miec go w MU ale nie za tak dużo jak piszą w gazetach


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - maju - 28-05-2008 20:06

Richards za trudny do wychowania... to jest facet ktory lubi sobie bardziej pochulac niz Ronaldo ;/ ludzi jesli wy myslicie ze Richards to dobry pomysl to sie zagodze jesli tylko spuscicie z ceny! 5 mln max! co do Lahma... miodzio obronca ;d chcialbym o u nas, nawet za "zaporowa" cene 30 mln ;]


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 28-05-2008 21:57

maju1309 napisał(a):ludzi jesli wy myslicie ze Richards to dobry pomysl to sie zagodze jesli tylko spuscicie z ceny! 5 mln max! co do Lahma... miodzio obronca ;d chcialbym o u nas, nawet za "zaporowa" cene 30 mln ;]
Lahm chyba nie jest 6 razy lepszy od Richardsa? Ferguson każdego potrafi ustawić pod siebie. Jeszcze by się taki nie znalazł, który by miał z tym problemy Tongue


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - michalmanu - 28-05-2008 22:48

Ja od mundialu 2006 marze aby w naszych szeregach zagrał Lahm.Zawodnik który dobrze sobie radzi na lewej i prawie obronie do tego często zapuszcza się w ofensywne akcje i ma dobre uderzenie z dystansu.Marzenie mało realne choć przez chwile było zdawało się może dołączy do United.


//uważaj na interpunkcję i błędy! - moderator


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - maju - 30-05-2008 11:48

sebos_krk napisał(a):Lahm chyba nie jest 6 razy lepszy od Richardsa? Ferguson każdego potrafi ustawić pod siebie. Jeszcze by się taki nie znalazł, który by miał z tym problemy Tongue

byli i tacy ktorzy zaszli Fergiemu za skore i nie potrafil nawet sam boss nad nimi zapanowac ;] byli to glownei (choc nie wszyscy) zawodnicy sciagani z "dolnej polki". co prawda Richards takim nie jest, ale to mimo wieku straszny dzieciak na prawde... Erikssonowi jakos tam udalo mu sie nad nim zapanowac, ale poczakajcie... jak uroi mu sie w tym lbie ze kluby az tak go pragna i zobaczy jakie ceny odstepnego i tygodniowki za niego proponuja to odechce wam sie Rochardsa...


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - misteriusz - 30-05-2008 23:18

Może moja wypowiedź część z was oburzy ale ja bym widział Mareka JANKULOVSK'ego z AC Milan. Jest to obrońca - pomocnik który by wyśmienicie pasowało na Old Trafford. Podziwiam go za wole walki oraz opanowanie podczas gry. Ale jest to tylko moja mała sugestia


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - maju - 31-05-2008 07:55

i ciekawa ;] rzeczywiscie ten obronca pasowalby do United, ale mysle ze kupowanie kogos 4 lata mlodszego od Neville'a, podczas gdy ten jesli nei ma kontuzji jest podtswowym zawodnikiem, to raczej pieniadze w bloto...
tez myslalem o nim, ale z tego powodu taki pomysl szybko ulotnil mi sie z glowy

myslalem tez rok temu ze moze United zechce kupic De Rossiego, ale czas pokazal, ze woleli Hargreavesa, no ale poki co mowimy o prawej obronie i nie bd tego zmienial ;]


Daniel Alves w FCB! - paolo - 07-06-2008 17:07

mufc.pl napisał(a):Daniel Alves od nowego sezonu będzie reprezentował barwy FC Barcelony. Wczoraj zostało osiągnięte porozumienie pomiędzy klubem z Katalonii a FC Sevillą. Brazylijczyk był przymierzany także do Manchesteru United, gdzie miał zostać następcą Gary'ego Neville'a.

Kwota transfery ma wynieść 32 miliony euro. Kolejne 3 miliony będą zależne od zdobytych pucharów. W ciągu najbliższych kilku godzin powinno nastąpić oficjalne potwierdzenie transferu przez oba kluby. Jest to już kolejny transfer Barcelony na przełomie ostatnich dni. Wczoraj kontrakt z Katalończykami podpisał defensor Villarreal, Martin Caceres.

Przejście Alvesa do Barcelony oznacza, że z potencjalnej liście zawodników, którzy mieliby zastąpić Neville'a należy skreślić kolejne nazwisko. Kilka tygodni temu zawodnikiem Chelsea Londyn został Jose Bosingwa, a Philip Lahm ostatecznie przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium.