Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 21-09-2008 19:38

1 kolejka zostanie podliczona tradycyjnie jutro do godziny 13.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 22-09-2008 11:55

Raptem 4 bramki w pierwszej połowie ale będzie lepiej , ba MUSI być!


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 22-09-2008 12:07

Ale wszysy sa słabi. Tylko ja strzeliłem 2 bramki Big Grin Dzieki Aguero i Xavi`emu 8-) mamy mistrza Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 29-09-2008 10:45

Już pierwsze mecze za nami , czas zadecydować ostatecznie co robimy po fazie grupowej . Czekam na wszelakie propozycję ;]


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 29-09-2008 15:55

A więc chyba tak, jak ktoś proponował przed startem samych piłkarzyków:
Z każdej grupy wychodzą 3 drużyny (12 w kolejnej fazie), następnie te drużyny rozgrywają między sobą miniligę i 8 pierwszysch team'ów gra w systemie pucharowym. Ostatnie 4 zadowalają sięmiejscami 9-12. Te ekipy, które nie przebrnęły fazy grupoej grają swoją ligę do końca sezonu walcząc o miejsca 13-20. Kolejność na koniec sezonu decyduje o kolejności w drafcie na początek przyszłego sezonu.

Jest tylko jeden szkopół: Czy starczy nam czasu na rozegranie tej miniligi po wyjściu z grupy a potem jeszcze fazy pucharowej? Miniliga to 22 kolejki (system typowo ligowy z rundą rewanżową). Dalej faza pucharowa: ćwierćfinały, półfinały, 3. miejsce/finał (jeden weekend). Daje nam to razem 25 serii spotkań. Dodajmy, że w grupie zostały 2 mecze to daje nam to wynik 27 kolejki. Więc to by starczyło.

Zajmijmy się miejscami 13-20. Jest to raptem 14 kolejek! Chyba, że tutaj zrobimy tak, że każdy z każdym zagra 3 razy, a wtedy będzie 21 kolejek. To IMO byłoby najlepsze.

W razie niejasności (które mogą się pojawić czytając zwłaszcza drugi akapit) piszcie posty Tongue


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 29-09-2008 16:00

Nie starczy czasu bo w Polsce zostało aby 23 kolejki z tego kilka będzie w środku tygodnia . Ja bym dał tą mini ligę bez rewanżów i tyle . Daje to 11 meczy + faza pucharowa 5 meczy czyli jest 16. Teraz zostało jeszcze 8 kolejek ale i tak to jest złym wyjściem bo kto ma kogoś z Polski jeśli dotarły go finału i zakładając fakt że wszystkie kolejki odbywałby się w weekend nie będzie mógł skorzystać z żadnego "polaka"


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 29-09-2008 16:16

Mata napisał(a):faza pucharowa 5 meczy(...)Teraz zostało jeszcze 8 kolejek
pominąłem jakiś fakt? 2 mecze fazy grupowej (bo gramy chyba bez rewanzów), ew. miniliga (bez rwaznżów) 11, faza pucharowa i faza pucharowa 3 mecze (ćwiecfinał, półfinał, 3. miejsce/finał - jeden weekend). Razem 17 do samego końca sezonu. Wytłumacz mi to Tongue

Jak (nie)zauważyłeś sam co tydzień wystawiam Milę do 1. składu. Do tego mam (w moim przekonaniu) potrafiącego strzelać bramki Grzelaka. To oznacza, że moja kadra z 8-miu piłkarzy zmniejsza się do 6. Zostaje więc mi komfort trzech piłkarzy. Czyli problem w ilości kolejek nei jest najstraszniejszy. Nie zapominajmy też, że Polska ma długą przerwę zimową. To nam daje małe opóźnienie w termainarzu. Generalnie nasza liga kończy się około połowy maja (tak, jak większość w Europie). Czyli na końcówkę sezonu nie zabraknie "Polaków" Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 29-09-2008 16:18

A w ogóle to w drafcie lepszą pozycję masz wtedy gdy jesteś na niskiej pozycji w tabeli. Tak jest w NHL czy NBA Smile


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 29-09-2008 17:08

faza pucharowa czyli ćwierćfinał , półfinal a TU MUSI BYĆ rewanż , finał to jeden mecz wiadomo

majk a więc :
-8 kolejek zostało jeszcze w trwających rozgrywkach grupowych
- mini liga 12 zespołów daje 11 spotkań
- faza pucharowa patrz tam na górze co pisze daje 5 meczów

w sumie 8+11+5 po skomplikowanych rachunkach daje 24 mecze więc o co ci biega ?;>

Ja tam nie mam polaka w składzie więc mi to tito , jak wam pasi to niech i tak będzie ;]


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 30-09-2008 11:11

I to byłoby super, ale skąd jeszcze 8 meczów w grupie? 2 już zagraliśmy, więc nawet z rewanżami zostaje nam 6... (2 w tej rundzie+ 4 w rewanżowej).


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 30-09-2008 14:01

kutwa rusz mózgiem ten raz , zauważyłeś taki fakt że w każdej kolejce pauzuje jakaś drużyna?;> nie sposób jest mając 5 zespołów aby nie odbyło się bez przymusowej przerwy dla jednego teamu , zresztą w terminarzu jak BYK widac że jest 10 kolejek :roll: zapomniałeś o tym ?;>


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 02-11-2008 20:12

Mam parę pytań, mianowicie:

1 radzio - czy robimy tak jak ustalaliśmy (wstępnie), że za wygrany mecz tyle za remis tyle ....??

2 Mata radzio - co robimy dalej? jeszcze 4-5 kolejek i pierwsza faza się kończy co dalej?

Mata napisał(a):4 grupy po 5 zespołów =8 meczy , awansują po 3 najlepsze . Dalej zrobić system ligowi ; 11 meczów , bez rewanżów . Awans uzyskuje najlepsza "8" do ćwierćfinału . Już bez żadnych losowań tylko 1 gra z 8 , 2 z 7 , 3 z 6 , 4 z 5 . Wiadomo mecz i rewanż , dalej 1/2 i finał . Rozgrywki pucharowe dają 5 spotkań , druga faza grupowa 11, zaś pierwsza 8 . W sumie wychodzi 24 spotkania . Żeby nie było naszej polskie ligi to można byłoby zrobic więcej kolejek np. rewanże w drugiej fazie grupowej i dałoby to 35 spotkań w sezonie .

A z resztą tak?
Foster26 napisał(a):Można by utworzyć taką grupkę później (właśnie z tych 8 drużyn, które odpadną) i niech one tam grają każdy z każdym mecz i rewanż aby miały mniej wiecej tyle meczy co Ci co wyjdą. No i w zależności na jakim miejscu skończą to takie będa mieli miejsce, mniej wiecej tak:
Pierwszy w tej grupie "ośmiu" ma miejsce 13, drugi 14 itd.
A jeśli by jeszcze mieli duzo meczy mnie niz Ci co bedą walczyć o majstra to po meczu i rewanżu w tej grupie zrobić jeszcze ćwierćfinał półfinał i finał ( pary ćwierćfinałowe tworzymy tak: 1 z 8 2 z 7 3 z 6 i 4 z 5)



Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 03-11-2008 12:51

Foster26 napisał(a):1 radzio - czy robimy tak jak ustalaliśmy (wstępnie), że za wygrany mecz tyle za remis tyle ....??

Wtajemnicz mnie w to , chyba że chodzi kasę 8-)

Foster26 napisał(a):Mata radzio - co robimy dalej? jeszcze 4-5 kolejek i pierwsza faza się kończy co dalej?

Tak jak było mówione czyli po tej fazie grupowej tj. 4 grupy po 5 zespołów awansują po 3 najlepsze teamy. Daje to 12 zespołów . Pozostałe 8 również tworzy jedną grupę .
Z grupy mistrzowskiej jak wiemy pierwszy zagra z 8 itp w ćwierćfinałach , odbędzie się tylko jeden mecz bez rewanżu! Druga grupa rozegra najprawdopodobniej mecz i rewanż .Będzie to decydowało o końcowej kolejności czyli tak jak napisałem drogi Fosterki , pierwszy zespół zajmie w końcowej kwalifikacji 13ste miejsce , 2 zajmie 14 itp.
Czyli tak jak na razie 8 zespołów z fazy mistrzowskiej będzie grało w ćwierćfinałach , zespoły które nie awansowały z pierwszej fazy grupowej (tej obecnie trwającej ) będą grał mecz i rewanż każdy z każdy które zadecydują o końcowym rozrachunku. Więc zostają jeszcze 4 zespoły które z fazy mistrzowskiej nie awansują do 1/4 . Myślę że również mecz i rewanż rozegrają i zadecyduje to o miejscach 9-12 .

Trochę skomplikowanie napisane ale myślę ,że można się połapać <niesforny>


edit; w następnym sezonie nie ma chuja , 20 zespołów i każda kolejka rusza gdy gra angielska , nie będzie takiego burdelu jaki jest teraz


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 03-11-2008 16:19

Mata napisał(a):Wtajemnicz mnie w to , chyba że chodzi kasę 8-)
Tak chodzi o kasę

Mata napisał(a):edit; w następnym sezonie nie ma chuja , 20 zespołów i każda kolejka rusza gdy gra angielska , nie będzie takiego burdelu jaki jest teraz
Przede wszystkim to będzie sie trzeba do tego o wiele szybciej zabrać...

A mam jeszcze takie pytanie, czemu my cały czas piszemy tutaj, tzn zakładamy nowy temat (znaczy się Mata) a przecież radzio tam zrobil ten skrypt, czy jak to się tam nazywa, wbiliśmy sobie tam nasze "8" jednak w ogóle z tego nie korzystamy, why?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 03-11-2008 17:05

Foster26 napisał(a):A mam jeszcze takie pytanie, czemu my cały czas piszemy tutaj, tzn zakładamy nowy temat (znaczy się Mata) a przecież radzio tam zrobil ten skrypt, czy jak to się tam nazywa, wbiliśmy sobie tam nasze "8" jednak w ogóle z tego nie korzystamy, why?

Dobrze jest jak jest. Radzio ma i tak wiele spraw na głowie 8-)

Nie narzekaj Tongue