Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi na temat Forum - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi na temat Forum (/showthread.php?tid=237)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Pejter - 13-01-2007 14:57

Wojtek3 napisał(a):napiszecie, że narzekam itp. ale do jakiś rewolucyjnych kroków to chyba jeszcze daleko bo logo jest logiem, a najw. są sprawy graficzne forum tzn. ten caly lay i ilość użytkownikow do pisania

Narzekać masz prawo, tym bardziej, że nie jest to narzekanie nieuzasadnione. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że logo to praktycznie kropla w morzu potrzeb i nie zamierzamy na tym poprzestać. Jeśli chodzi o ilość użytkowników to mamy nadzieję, że zwiększy się wraz z pozytywnymi zmianami na forum i stronie.

Wojtek3 napisał(a):życze powodzenia

Dziękujemy.

KanT napisał(a):Temu forum potrzeba przede wszystkim checi.

My chęci mamy i to duże, ale chęci muszą mieć też przede wszystkim użytkownicy forum, a z tym nie jest najlepiej. Jednak tak jak napisałem chwilę wcześniej, poprzez zmiany chcemy zachęcić wszystkich was do pisania.


- KanT - 14-01-2007 22:56

Pejter napisał(a):Jeśli chodzi o ilość użytkowników to mamy nadzieję, że zwiększy się wraz z pozytywnymi zmianami na forum i stronie.


Tylko kiedy mozna sie spodziewac tych pozytywnych zmian? :?


- Pejter - 14-01-2007 23:04

KanT napisał(a):Tylko kiedy mozna sie spodziewac tych pozytywnych zmian? :?

Logo to pierwsza z tych zmian. Aktualizacja z wersji 2.0.19 do 2.0.22 to druga (ale ta akurat nie jest odczuwalna przez użytkowników). Pracujemy nad następnymi. Spokojnie :wink:


- KanT - 14-01-2007 23:06

Skoro tak sprawa wyglada to sie ciesze, ze ktos wreszcie sie wzial za to :wink:


- Stojkovic - 14-01-2007 23:27

Kilka uwag odemnie. Zróbcie jaśniejszy (żywsze kolory) napisu "Forum.manutd.pl bo wygląda blado i nieciekawie. Logo jak logo, obowiązkowe. Fajnym pomysłem byłoby dodanie daty załorzenia forum (roku).
Fajnie byłoby gdyby obok ilości postów i info o userze były gwiazdki odp. randze.
Tło szaro białe też jest... poprostu nieciekawe, bo wygląda, jakby było niedokończone. Takie moje narazie wstępne uwagi.


- Zashi - 15-01-2007 12:49

Stojkovic napisał(a):Fajnie byłoby gdyby obok ilości postów i info o userze były gwiazdki odp. randze.

Cos mi sie wydaje ze tutaj zamiast gwiazdek ta te kwadraciki ze strzaleczkami. Niektorzy maja range specjalna, czyli teraz Pejter jako User Miesiaca oraz ja i kris755 jako zwyciezcy Typera MS.

Wroce do ilosci userow. Tutaj nie ma duzego problemu w forum, tylko w stronie www. Bo strona ma stary wyglad i jedyne co sie zmienia to newsy i tabele (chyba). Tutaj tkwi problem. Wy tez macie takie odczucia?


- Ciampel - 15-01-2007 13:36

Te kwadraciki są nieco wypaczone, też będzie trzeba coś zmodyfikować, bo różnica pomiędzy np. MOD'em, a kibicem nie rzuca się w oczy ... Wszystko w swoim czasie. Zashi spokojnie, lada moment i strona się wyrobi. Tym razem to nie słowa rzucane na wiatr, zresztą mi możecie wierzyć. Nigdy nie obiecywałem rzeczy, które nie zostały spełnione Wink

Cóż, news o forum napisałem wczoraj, kilka osób się zarejestrowało, może Bóg nam ześle jakieś mądre istotki, co sprawi, że dyskusje staną się jeszcze bardziej urozmaicone Wink

Nie mniej jednak nie poddajemy się.
I o to prosimy wszystkich.
Bo nadejdą i dla nas lepsze czasy!


- Wojtek3 - 15-01-2007 14:52

Ja bym sie na waszym miejscu skupił na ściąganiu użytkowników na forum, bo jak narazie to jest marnie, ba, tragicznie. Jest może 10 piszących użytkowników, nawet nie regularnie. To jest chyba podstawa forum. Powiem Wam, że wszystko było by OK tutaj, gdyby była stara ekipa, a tak to zrobiła sie muka i nie ma z kim pisać. Choć ściągnęcie uzytkowniów na nowy wygląd tez jest dobrym pomysłem. Oby sie Wam udało, bo trzeba podtrzymac tradycje tego forum.


- marcelo - 15-01-2007 15:08

Hmm... nie sądziłem, że są aż tak duże problemy z userami. Ale kiedy przeczytałem news na stronie (którą odwiedzam regularnie) to postanowiłem powrócić do pisania na forum. Może nie piszę znowu aż tak wielu postów, ale myślę, że jak piszę parę postów dziennie to i tak nieźle.

Nie martwcie się, forum jeszcze osiągnie dawny blask.


- Kuba_^^ - 15-01-2007 15:25

marcelo napisał(a):Nie martwcie się, forum jeszcze osiągnie dawny blask.

Mam taką nadzieję i bardzo w to wierzę.

Ja już pisałem wcześniej, jeśli tylko jakiś fan MUFC napisze do mnie na gg, którego nie znam lub coś w tym stylu, to zawsze informuję o naszej stronie no i przede wszystkim o forum. Userzy to podstawa, nie ma tutaj wielu ludzi ze starego forum, z którymi świetnie się rozmwawiało na różne tematy, nawet nie związane z klubem. Ale wierzę, że zarejestrują się nowi ludzie, którzy będą pisać regularnie Smile

Wiem, że nie wszystko na raz, ale również wygląd forum powinien zostac zmieniony, ponieważ te białe kolory mi troszkę nie pasują, tu powinien być ten czerwony kolor co jest w herbie, podobnie jak na starym forum 8)


- marcelo - 15-01-2007 15:53

Kuba_^^ napisał(a):Wiem, że nie wszystko na raz, ale również wygląd forum powinien zostac zmieniony, ponieważ te białe kolory mi troszkę nie pasują, tu powinien być ten czerwony kolor co jest w herbie, podobnie jak na starym forum 8)

Racja, zdecydowanie zbyt wiele szarości. Więcej czerwieni, a i trochę czerni, aby nadać taki nastój grozy...
Szary zupełnie nie pasuje mi do United.


- Stojkovic - 15-01-2007 18:49

Wiadomo, że nic nie zrobimy w jeden dzień. Trzeba systematycznie poprawiać. Jeśli chodzi o mnie, to z czystym sumieniem mogę stwierdzić że pisze regularnie i staram się by forum rozwijało się (powiedziało mi się jak KononowiczowiSmile ). Grosz do grosza, a będzie kokosza. 8)

Bedzie dobrze, bo jeśli są starzy userzy i choć część nowych, to musi tak być.


- Zashi - 15-01-2007 20:14

O czerwonym tle forum pisalem kilka miechow temu a Ci sie teraz ockneli 8)

Ile userów pisze? Ja, Ciampel, Pejter, Seki, Stojkovic, Kuba, Valverde, Wojtek, Gracek, KanT, Eric cos skrobnie nieraz.Czyli nieduzo w porownaniu np. do DP.pl Jest tez grupa userow, ktorzy maja te kilkadziesiat postow, ale nagle przestaja pisac. Ciekawe dlaczego...


- Ciampel - 15-01-2007 20:25

Z DP nie ma się co porównywać, ktoś mi już raz wytłumaczył, w jaki sposób się tak wyrobili - zdecydowanie starczy Wink I nie ma co patrzeć na innych. Robimy swoje i przyjdzie czas na wyprzedzenie stawki. Ja werbuję nowych na wszystkich frontach (Hattrick, Epuls etc.) i jestem pewien, że dzięki naszej zawziętości i determinacji cel zostanie osiągnięty.

Co do wyglądu, Zashi. Wiesz mi, że od początku chcemy go przywrócić, ale jest tak, jak jest - ciągle pod górkę i może w końcu dojdzie do przełomu w tej sprawie. Na razie czekamy, obyśmy jak najszybciej mieli ten bardziej diabelski design Wink


- marcelo - 17-01-2007 14:29

Ja wierze w naszą wspaniałą redakcję, więc z niecierpliwością czekam na nowy design strony. Wiadomo, że ciężkie czasy nastały nasze forum i jestem wyrozumiały dla redakcji. Mam tylko, nadzieję, że nastaną ponownie czasy świetności naszego forum, że wejdę po raz n-ty na forum i poczuję się tak, jak wchodziłem na stare forum kiedy zaczynałem przygodę z naszym forum.

A jeśli chodzi o DP- design na forum maja gorszy od naszego. :twisted: