Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 03-11-2008 18:07

Foster26 napisał(a):Przede wszystkim to będzie sie trzeba do tego o wiele szybciej zabrać...
Wtedy od stycznia, to teraz proponuje już zacząć.

Foster26 napisał(a):A mam jeszcze takie pytanie, czemu my cały czas piszemy tutaj, tzn zakładamy nowy temat (znaczy się Mata) a przecież radzio tam zrobil ten skrypt, czy jak to się tam nazywa, wbiliśmy sobie tam nasze "8" jednak w ogóle z tego nie korzystamy, why?
No właśnie.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 03-11-2008 19:56

Panowie spokojnie wszystko będzie na tak jak ma być. Teraz mam naprawdę ważniejsze projekty związane z czymś większym a piłkarzyki spokojnie mogą jeszcze przez te 4 - 5 kolejek działać łopatologicznie (czyli ktoś ręcznie podlicza ;-)).

Jeszcze skrypt nie jest gotowy gdyż musiał zarzucić prowadzone nad nim prace ponieważ jest coś ważniejszego ;-) o czym przekonacie się za parę tygodni ;-). Wtedy zrozumiecie ;-).

Wiem, że to żalowe jest, że dalej nie ma tego skryptu jednak on nie jest w tym wszystkim najważniejszy. I nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... teraz po paru kolejkach sami możecie mi powiedzieć co chcecie w skrypcie (Wasze sugestie etc.).

Tak więc do not worry ;-)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Diabełki - 03-11-2008 20:10

na czym polega ta zabawa??????


Re: Piłkarzyki - redcafe version - mucha - 03-11-2008 20:15

Użytkownik wybiera podczas draftu druzyne składającą się z 8 zawodników klubów europejskich. Chodzi o to, by wybrac jak najczęściej strzelających zawodników. Kiedy każdy user ma drużynę, zostają utworzone grupy (tak jak w lidze mistrzów) i drużyny grają między soba. Na dany mecz user wystawia 3 zawodników (2 napastników+1 pomocnik). Jeśli prykładowo wystawie skład Rooney, Tevez, Ronaldo i podczas kolejki Premier League Rooney strzeli 2 bramki, Tevez żadnej i Ronaldo jedną to zdobywam 3 bramki. Mój przeciwnik robi to samo i jeśli w ten sam sposób zdobędzie 2 bramki to wtedy wygrywam 3-2 i zdobywam 3 punkty w tabeli. Prościej się chyba nie da.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 03-11-2008 20:33

Zawodnicy wybrani przez BartiMU
Craig Bellami,Tomas Rosicky, Goran Pandev,Djibril Cisse,Rio Mavuba,Hernan Rengifo, Andres Iniesta

oraz

Zawodnicy wybrani przez ringO:
Klasnic, Zahorski, Inzaghi, Neuville, Roger, Crouch, Giuly, Łobodziński


Ci dwaj użytkownicy nie biorą udziału w grze, ringO jest w grupie ale ma to w dupie. Czy w takim razie jak się otworzy okienko 1 stycznia ( o ile robimy coś takiego) to będzie można ich kupić? Tak tylko na razie z ciekawości pytam żeby wiedzieć Smile


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 03-11-2008 20:43

Ja bym proponował ich umieścić jako zawodników należących do grupy pośredniczącej transferami. Takową grupę można założyć. Jakby działała ta w/w grupa, ano tak, że zawodnicy mieliby odpowiednią cenę odkupu lub dawałbyś swojego nieużytecznego piłkarzyka do tejże grupy menadżerskiej.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Diabełki - 03-11-2008 21:25

a kiedy bede mogl doloaczyc do tej gry??


Re: Piłkarzyki - redcafe version - mucha - 03-11-2008 21:29

Narazie nigdy, a to czy kiedykolwiek będziesz mógł zależy od ciebie. Zrób sobie przerwę od internetu na pół roku, a czas ten przeznacz na naukę, a w wolnych chwilach czytaj blogi internetowe, aktualności ze świata, a oprócz tego korzystaj z życia. Za pół roku wracasz i możesz zagrać. Umowa stoi?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Diabełki - 03-11-2008 21:32

a czemu niby nie mogę należeć do tego forum nic takiego nie zrobiłem


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 03-11-2008 21:56

Foster26 napisał(a):Zawodnicy wybrani przez BartiMU
Craig Bellami,Tomas Rosicky, Goran Pandev,Djibril Cisse,Rio Mavuba,Hernan Rengifo, Andres Iniesta

oraz

Zawodnicy wybrani przez ringO:
Klasnic, Zahorski, Inzaghi, Neuville, Roger, Crouch, Giuly, Łobodziński


Ci dwaj użytkownicy nie biorą udziału w grze, ringO jest w grupie ale ma to w dupie. Czy w takim razie jak się otworzy okienko 1 stycznia ( o ile robimy coś takiego) to będzie można ich kupić? Tak tylko na razie z ciekawości pytam żeby wiedzieć Smile

No o tym pomyślimy bliżej końca 1 fazy rozgrywek ;-), ale jest to w sumie logiczne i bardzo dobre wyjście ;-).


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 03-11-2008 22:00

Także radziu jak skończysz to c tam kombinujesz to będzie trzeba parę rzeczy dopiąć na ostatni guzik, żeby nie było żadnych problemów później Wink


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 03-11-2008 22:08

Foster26 napisał(a):Także radziu jak skończysz to c tam kombinujesz to będzie trzeba parę rzeczy dopiąć na ostatni guzik, żeby nie było żadnych problemów później Wink

Hehe ;-) luzik. Pierwszy raz organizujemy piłkarzyki więc nie ma sensu się śpieszyć czy od razu pisać mega hiper skomplikowane skrypty. Imo czasami lepiej pograć tak "po staremu" i wtedy łatwiej widać co taki skrypt może ułatwić i uatrakcyjnić ;-).


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 10-11-2008 11:28

Polska liga gra w wtorek i w środę, będzie liczona do kolejki?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 10-11-2008 11:36

jak nie grają w łikend nasi to będzie liczona


Re: Piłkarzyki - redcafe version - maju - 10-11-2008 12:48

Niestety, ale nasza liga w tym tygodniu gra "2 razy". Najpierw w środku tygodnia (jutro, środa) i w łikend (14,15,16). Czyli oznacza to mniej więcej tyle, że tylko łikondowa kolejka będzie liczona, tak?