Redcafe.pl - Manchester United Forum
Uwagi na temat Forum - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Uwagi na temat Forum (/showthread.php?tid=237)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Zashi - 19-01-2007 14:18

marcelo napisał(a):A jeśli chodzi o DP- design na forum maja gorszy od naszego. :twisted:

Moze i maja gorszy, ale ich strona WWW wyglada lepiej i to ona zacheca ludzi do przejzenia serwisu, do wejscia na forum i takie tam...


- besty - 19-01-2007 22:29

Zachęca chyba w większości małolatów, którzy oczarowani są bezużytecznymi bajerami. Normalni ludzie, którym zależy na wysokim poziomie newsów i normalnej "atmosferze" na stronie, raczej długo tam nie zostaną. Według mnie właśnie devilpage i manusite, to jedne z najgorszych, liczących się stron o man united. Popatrzcie chociażby na ich tytuł strony - jakieś Old Trafford, Premiership, piłka nożna; wszystko robione wyłącznie pod jak największą oglądalność, bez względu na całą resztę. Dla mnie parodia, chociaż niektórym widocznie zależy na innych wartościach.


- KanT - 19-01-2007 22:48

Besty - lepiej bym tego nie ujal. Gdybym byl twoim nauczycielem od polaka dostalbys 6 za sformulowanie Smile


- Stojkovic - 19-01-2007 22:49

Besty, mnie się wydaje, że większość ludzi myśli, że jak ma stronę z bajerami, to jest ona lepsza od strony bez tych bajerów (które często są bezużyteczne). To jest tak jak z komórkami, ludzie wybierają komórki z jak największą ilością bajerów (kamery, aparaty, radia, wapy i inne badziewie) a tak naprawdę solidne i praktyczne telefony lepiej się sprawdzają.

Znowu rozmowa sprowadza się do strony. Wiem, że strona i forum łączą się ze sobą bardzo mocno, ale starajmy się to rozgraniczać w tematach. / Pejter


- Ciampel - 20-01-2007 10:00

Jednak kogo bym nie spytał, to mówi, że na bieżąco sprawdza newsy i czyta forum właśnie na DP. Mimo wszystko są najlepsi, jadą na ilość, ale jak widać działa.

Tak to już jest, że ludzie wybierają wszystko, co jest piękne na zewnątrz, a niekoniecznie w środku. I przykład z komórkami bezwzględnie nam to ukazuje - czego teraz się nie robi dla szpanu. Dużo już miałem telefonów, ale najsolidniejsza była chyba 3310 - choć dla wielu cegła i g*wno :lol: A po co Ci w telefonie mp3, radio? Zbędne jak dla mnie ...

A ostatnio wyprodukowali jakąś Nokię Vertu z platyny - 26 000 Euro ... A dzieci w Afryce giną z głodu :shock:

Trochę zjechaliśmy z tematu, koniec offtopa.


- marcelo - 20-01-2007 15:06

Wydaje mi się, że głównym problemem naszego forum jest brak userów, którzy pisaliby chociaż tego 1 posta dziennie. Na DP mają multum użytkowników i pewnie też z tym wiążę się tak wielka popularność. Gdyby na naszej stronie było więcej userów, którzy by byli aktywni to każdy by sobie wszedł i poczytał. Niby mamy 325 zarejestrowanych użytkowników, ale z tego może z piętnastu pisze posty, a reszta skupia sie raczej na czytaniu, jeśli w ogóle zaglądają na forum. Trzeba jakoś nakłonić ludzi do wygłaszania swoich opinii i poglądów. Pytanie: tylko jak :?:


- Ciampel - 20-01-2007 15:32

Ostatni mój news zachęcający do wypowiadania się na forum wyraźnie zadziałał. Od razu niektórzy - wcześniej niezbyt aktywni - użytkownicy obudzili się, no i kilka osób dołączyło do nas. Ale to wciąż mało. Naprawdę nie mam pojęcia, co jeszcze można zrobić, ale pewnie wprowadzenie nowego deisignu na forum i stronkę by podziałało. Jeszcze zobaczymy.

I oczywiście nikt nie może nas opuścić w tak trudnych chwilach, bo to byłby gwóźdź do trumny Wink


- Valverde - 20-01-2007 22:50

A ja myślę, że aż tak źle nie jest. Lepiej być mniej popularnym, a mieć sprawdzonych ludzi. Tam na forum jest Sodoma i Gomora, połowa użytkowników nie wie, o czym pisze. Do tego strasznie zamknięte grupy - jedni z tymi, inni z tymi, a reszta to wg nich same buraki. Tutaj jest miło i przyjemnie, można pogadać z każdym i takich głupot tutaj nie ma ;] Tym niemniej jeszcze z 5-10 piszących na poziomie baardzo by się przydało.


- Wojtek3 - 21-01-2007 09:14

marcelo napisał(a):Ja wierze w naszą wspaniałą redakcję, więc z niecierpliwością czekam na nowy design strony. Wiadomo, że ciężkie czasy nastały nasze forum i jestem wyrozumiały dla redakcji. Mam tylko, nadzieję, że nastaną ponownie czasy świetności naszego forum, że wejdę po raz n-ty na forum i poczuję się tak, jak wchodziłem na stare forum kiedy zaczynałem przygodę z naszym forum.

A jeśli chodzi o DP- design na forum maja gorszy od naszego. :twisted:

Chciałbys miec taki design jaki mają na DP na forum.


- marcelo - 21-01-2007 10:03

Wojtek3 napisał(a):Chciałbys miec taki design jaki mają na DP na forum.

Co to to nie. Jeśli miałby sie pojawić podobny do tego co jest na DP to zdecydowanie wolę nasz.

Jeśli chodzi o zmiany... rangi w postaci kwadratów mogłyby być zmienione o czym już ktoś wspominał.

P.S ma ktoś może jakiegoś screena lub coś iunnego co by przedstawiało design starego forum? Bo jakoś nie moge sobie przyponieć :?


- Wojtek3 - 22-01-2007 10:06

marcelo napisał(a):Co to to nie. Jeśli miałby sie pojawić podobny do tego co jest na DP to zdecydowanie wolę nasz.

Forum powinno być od dyskusji a nie powinno sie w sumie patrzeć na design, ale jak każdy patrzy na ten design co tu jest, zapewne nic go tu nie przyciąga, bo taki design był modny w 2001 teraz jest tragiczny, i w porówaniu z deginem DP, leży i kwiczy, także nie wiem dlacvzego bys nie chciał takiego designu.


- marcelo - 22-01-2007 10:20

Wojtek3 napisał(a):Forum powinno być od dyskusji a nie powinno sie w sumie patrzeć na design

No tak, to prawda, ale tu chodzi o przyciągnięcie nowych userów, a że nie ma nas na tyle, aby zachwycić ich frekwencją postów to może z designem wypali.

Wojtek3 napisał(a):i w porówaniu z deginem DP, leży i kwiczy, także nie wiem dlacvzego bys nie chciał takiego designu.

Widocznie mamy różne gusta, co do designu. Wiadomo, że komuś podoba się to, a drugiemu zupełnie coś innego.

P.S: Ponawiam prośbe bo chyba nikt jej nie zauważył: :?
ma ktoś screena lub coś innego, żeby ukazywało wygląd dawnego forum?


- Ciampel - 22-01-2007 13:19

Na forum DP nie mogę się zupełnie połapać, co gdzie jest. Jak dla mnie jeszcze bardziej monotonnie niż u nas, aczkolwiek gusta są różne. Co do starego design'u - ciągle nad tym pracujemy - screenów niestety brak, ale może lada dzień coś się w tej kwestii zmieni.

Najlepszy wygląd z wszystkich for o UNITED mieliśmy jeszcze tak niedawno my. Przede wszystkim te czerwone barwy i właśnie taki diabelski klimat był tego przyczyną. Teraz każde tło praktycznie białe. Wyjdźmy z inicjatywą zmiany pierwsi Wink


- marcelo - 22-01-2007 13:57

A którą wersję phpbb ma nasze forum? Przynajmniej mi się tak wydaje, ale chyba my jako userzy moglibyśmy pogrzebać w necie w poszukiwaniu jakiegos fajnego styla. Może komuś udałoby sie znaleźć jakiś fajny.

EDIT: <a class="postlink" href="http://phpbb-demo.skryptoteka.pl/?template_id=87">http://phpbb-demo.skryptoteka.pl/?template_id=87</a> - czy nie tak wyglądało stare forum?


- Kuba_^^ - 22-01-2007 15:23

marcelo napisał(a):EDIT: <a class="postlink" href="http://phpbb-demo.skryptoteka.pl/?template_id=87">http://phpbb-demo.skryptoteka.pl/?template_id=87</a> - czy nie tak wyglądało stare forum?

Dokładnie tak wyglądało nasze stare forum. Jak widać przeważał kolor czerwony, wyglądało to bardzo ładnie. Ahh.. te wspomnienia.. :lol: