Redcafe.pl - Manchester United Forum
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Manchester United (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Transfery (/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United (/showthread.php?tid=105)



Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 30-04-2011 18:34

Nie, Edwin nie zostanie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 30-04-2011 21:40

branka napisał(a):Nie, Edwin nie zostanie.

Ja licze, że jednak tak :twisted:


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - branka - 30-04-2011 23:04

No to możesz liczyć, ale naprawdę nie zostanie Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Tomasson - 30-04-2011 23:06

Mam nadzieję, że nie zostanie. Wink


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - paolo - 01-05-2011 10:40

Kolejne wypowiedzi tak/nie bez argumentów będą usuwane i nagradzane ostrzeżeniami.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kiryl11 - 02-05-2011 11:47

Jakiego transferu możemy się spodziewać? Napewno bramkarz i tu czuje, że Fergi nie będzie nas zaskakiwał jak ma to w zwyczaju tylko kupi solidnego golkipera. Typuje kogoś z trójki de Gea, Akinfeev lub Muslera.

Z środkiem pomocy to różnie u nas bywa, raz jest dobrza a raz tragicznie. By się przydał powiew świerzości. Pewnie zwolni się miejsce po ?odejściu? Hargo, ale czy SAF wyłoży monej na porządnego playmakera? Raczej sprowadzi młodego z perspektywami. Wolałbym jednak wprowadzić kogoś z rezerw, a tam pomocników mamy akurat bardzo utalentowanych.

Skrzydła... Niby wszystko w porządku jak jest LAV, Nani, Giggs, Park, ale wypada jeden przez kontuzje, drugi (Giggs) nie może grać w każdym meczu i pozostaje nam tylko dwóch. Więc czemu nie A.Young? Wiek jak na United dobry, umiejętności też ponadprzeciętne i nie wydaje się żeby żalił się do prasy gdy usiądzie na ławie.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 02-05-2011 15:02

Hiszpańskie media podają, że Sahin się już dogadał z Realem. Ma tam trafić za jedyne 10 mln euro. Szkoda, że my o niego nie powalczyliśmy. Mielibyśmy świetnego pomocnika na lata i to jeszcze za takie pieniądze...


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - samcro - 02-05-2011 15:04

Jaroldz napisał(a):Hiszpańskie media podają, że Sahin się już dogadał z Realem. Ma tam trafić za jedyne 10 mln euro. Szkoda, że my o niego nie powalczyliśmy. Mielibyśmy świetnego pomocnika na lata i to jeszcze za takie pieniądze...

Dałem to na SB ale okazuje się że ludzie mają rację i Marca nie jest na tyle wiarygodna by mówić o tym jak o fakcie jeszcze.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 02-05-2011 15:07

Ja myślę, że to niestety prawda jest. Marca ma wtyki w Realu, poza tym od dłuższego czasu mówi się o tym, że Sahin do nich trafi.

Szkoda. Kolejny świetny piłkarz, który był do wyjęcia za śmieszną w dzisiejszych czasach kwotę.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 02-05-2011 22:08

Jaroldz napisał(a):Kolejny świetny piłkarz, który był do wyjęcia za śmieszną w dzisiejszych czasach kwotę.
Wymień tych pozostałych, a daje swoją głowę iż zgaszę cię w następnym poście.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 02-05-2011 22:13

Oezil, Sneijder, VDV.

Wiem, zaraz napiszesz, że niby nie pasowaliby do naszej taktyki, ale to nie prawda. Taki Oezil mógłby u nas grać na takiej pozycji, na jakiej gra obecnie Rooney.

Teraz niby dajemy 35 mln za Wesleya, a jak odchodził z Realu, to był do zgarnięcia za bodajże 12 mln euro.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 02-05-2011 22:23

Teraz ze Sneijerem każdy mądry, ciekawe czy dwa lata temu, gdy było wiadomo iż Perez się go pozbędzie wszyscy optowali za tym transferem.
Ozil nie chciał.
Ferguson wymyślił tą pozycję Rooneyowi w trakcie sezonu, nie przed. Zresztą ciekawe gdzie wtedy zmieściłby się Anglik. A tak w ogóle to nie wydaje mi się, aby to był stały system, który będzie stosował Fergie w najbliższej przyszłości.

Holender w ostatnim spotkaniu z Chelsea zagrał na zupełnie innej pozycji, niż zazwyczaj, biegał za Modriciem i wyglądał całkiem całkiem w grze destrukcyjnej, także kto wie, może i Rafael sprawdziłby się i tam. Ale nie w taktyce Manchesteru.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 02-05-2011 22:28

Kwas napisał(a):Teraz ze Sneijerem każdy mądry, ciekawe czy dwa lata temu, gdy było wiadomo iż Perez się go pozbędzie wszyscy optowali za tym transferem.

Ze Sneijderem przespaliśmy, nie ma tu jakiejś głębszej filozofii. Jest niby gadka, że nie wiadomo jakby się sprawdził, że nie wiadomo jakby się wpasował w taktykę i tym podobne ględzenio bla bla. Prawda taka, że obok Modrica najbardziej pożądany gość do środka i jak odchodził z realu można było brać.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Jaroldz - 02-05-2011 22:31

To były tzw. okazje transferowe i my z nich nie skorzystaliśmy. Teraz wiemy, że był to błąd z naszej strony, dlatego nie możemy sobie pozwolić na kolejne takie pomyłki.

Sprowadzenie Bebe za ponad 4 mln funtów, a odpuszczenie VDV, który był do wzięcia za 8 mln, to była z naszej strony głupota najwyższych lotów.


Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - panopticum - 02-05-2011 22:39

Sneijder, ok. Nie interesowałem się za bardzo jak było.
Oezil - chciał do Realu.
VDV. Przydatny Tottkom, którzy mają najwyżej pół napastnika, a my mamy czterech, którzy z miejsca wskoczyliby do ich pierwszego składu.

Tak więc, wyłączamy Football Managera i idziemy spać.

Cytat:Teraz wiemy, że był to błąd z naszej strony, dlatego nie możemy sobie pozwolić na kolejne takie pomyłki.
Manchester - lider Premier League, praktycznie pewny finał Champions League

Real - drugi w lidze, praktycznie pewny out z Champions League, puchar króla
Tottenham - out ze wszystkich rozgrywek, walczą z Liverpoolem o utrzymanie piątego miejsca, Bale graczem roku
Inter - out ze wszystkich rozgrywek, drugi w lidze

Ależ ja tym drużynom zazdroszczę.