Redcafe.pl - Manchester United Forum
CM & FM, managery piłkarskie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: CM & FM, managery piłkarskie (/showthread.php?tid=31)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


Re: CM & FM - Foster - 10-12-2010 18:30

Już kupiłem kogo innego. Mapou Yanga Mbiwa za 10 mln. W sparingach spisywał się dobrze. W lidze raz wszedł i zagrał dobrze, w meczu z Poolem dałem go od początku bo Gallas ma kontuzje to zawalił mecz. Zobaczymy jak będzie dalej.
Do tego kupiłem jeszcze Suareza. Zawodnik popadł w konflikt z trenerem i kupiłem go za marne grosze, 5 mln. Jak na razie spisuje się fantastycznie, w 5 meczach 2 bramki i 5 asyst. Do tego udało mi się jeszcze za darmo sprowadzić Adam Johnsona z City.

W drugim sezonie po 6 meczach jestem liderem. 4 zwycięstwa i dwa remisy (z Poolem i United). W LM mam ciężką grupę, Bayern, Sampdoria i Rubin.


Re: CM & FM - daniel - 10-12-2010 18:58

Ja mam problem z FM 2006, jak miałem Win XP wszystko trybiło teraz jest Win 7 i ni cholery nie chce iść, wszystko jest tak jak powinno (teoretycznie) odpalam gierke i wyświetla mi jedynie czarny ekran. Nie wiem wciąż ocb...?


Re: CM & FM - Lisu - 10-12-2010 20:21

Na środek obrony proponuję Wam Rodwella. Może grać zarówno na środku pomocy, ale bardzo dobrze radzi sobie też na środku obrony. Jest młody, noty są bardzo wyrównane i szybko wzrastają. Cena to ok. 12-14 mln


Re: CM & FM - Jaroldz - 13-12-2010 17:06

Foster, ile w Tottenhamie dali Ci kasy w zimę podczas pierwszego sezonu oraz w lecie po jego zakończeniu :?:

P.S. Jeden z piłkarzy jest niezadowolony z obciążeń treningowych i chce ich zwiększenia. Jak przydzielić intensywniejszy trening tylko jemu :?:


Re: CM & FM - RedLucas - 13-12-2010 17:15

A ja sobie zacząłem karierę Southampton :mrgreen: Myślałem, że znalazłem naprawdę duże wyzwanie, lecz chyba nic z tego nie będzie. Zawiodłem się, bo wręcz banalnie udało mi się skompletować naprawdę silny skład. Już przed pierwszym sezonie z wolnego przyszli do mnie Ball (miał do wyboru Blackpool), Geary, Fortune, Mendy (miał ofertę z PSG), De Merit, Le crom, Kantelberg, Tristan, Davenport oraz wypożyczyłem Vuckicia. Efekt? Drugie miejsce i awans. Okienko przed 2 sezonem i kompletny brak realizmu. Z wolnego przychodzą do mnie Jimenez, Emanuelson, Vonlanten, Marveaux oraz Tavano! Ponadto trafili jeszcze Pinto, Coeff, Tainio oraz Kovermars. Teraz oczywiście będzie potrzeba trochę czasu na zgranie Wink

Cóż, zobaczymy, jak to się dalej rozwinie.


Re: CM & FM - Foster - 18-12-2010 12:09

Pany ratujcie kurwa!

Zaczęły mi wyskakiwać crush dumpy, gdy ruszę cokolwiek związanego z treningiem. Wyrzuciłem już wszystkie dodatkowe pliki, które wgrałem bo wiem, że czasem one powodują crush dumpy, jednak nic to nie dało. Wiecie jak rozwiązać ten problem? Boje się odinstalować grę i zainstalować na nowo, gdyż w tamtym roku jak tak zrobiłem to mi się savy poszły jebać.

Za dobrą pomoc stawiam piwo Big Grin


Re: CM & FM - matys - 18-12-2010 12:16

Znaczy w jakim sensie się poszły jebać? Skasowały się czy się nie chciały załadować?


Re: CM & FM - Foster - 18-12-2010 12:18

Nie chciały się wczytać. Pisałem wtedy o tym tutaj.

Wie ktoś jak rozwiązac ten problem z tymi crash dumpami?


Re: CM & FM - Jaroldz - 18-12-2010 13:30

A instalowałeś jakieś łatki :?:


Re: CM & FM - Foster - 18-12-2010 13:39

Tylko dodatki z koszulkami, herbami i nowe skórki. Ale jak już mówiłem usunąłem je, mimo to nic nie dało.


Re: CM & FM - RedLucas - 18-12-2010 13:41

Odinstalowanie herbów, koszulek etc. nic nie da, na razie jedyny sposób jaki na to znaleziono, to odinstalowanie i zainstalowanie na nowo. A savy powinny się wczytać. Po prostu tego gówna najlepiej nie instalować (ja mam tylko herby Wink).


Re: CM & FM - Jaroldz - 18-12-2010 14:59

Dokładnie, jeśli nie ma się oryginału, to lepiej nie ryzykować i nie instalować dodatków. One jednym chodzą, a innym nie. Kiedyś zainstalowałem patch bodajże w FM 08 to później nie mogłem gry odpalić. Co więcej, nawet jej odinstalować nie mogłem.


Re: CM & FM - Foster - 19-12-2010 14:21

Odinstalowałem i zainstalowałem na nowo, jednak to i tak nic nie dało. Na szczęście udało mi się uporać z tym problemem inaczej. Musiało mi się co z tym zapisem stać, bo jak wczytałem inny save gdzieś mnie więcej miesiąc miesiąc wcześniej to udało mi się przejść bez problemów dalej.

Durgi sezon Tottenhamem zakończyłem na 3 miejscu, miałem tyle pkt co Liverpool i 7 straty do Arsenalu. W Lidze Mistrzów dotarłem do półfinału, w którym odpadłem z Lyonem. W połowie sezonu trafił do mnie Srna, za free.

W okolicach listopada i grudnia miałem masę kontuzji, takie coś mi się jeszcze w FM'ie nie trafiło. Przez ponad miesiąc miałem ledwo 15 zdrowych zawodników. Jak jeden się wyleczył to drugi wypadał z gry... W paru meczach musiałem grać bez napastnika, bo cała trójka (Defoe, Destro i Suarez) mieli kontuzje.


Re: CM & FM - Lisu - 19-12-2010 15:16

30 grudnia 2012 roku dostępni no wolny są m.in. Robben, Dzeko, Lampard, M. Diarra, Gago, Granero i jeszcze wielu, wielu innych światowej klasy gości. Smile Grzechem było nie skorzystać, więc ściągnałem sobie do Manchester United Robbena Smile Gra dobrze ale myślę, że jeszcze się rozkręci Wink


Re: CM & FM - Foster - 20-12-2010 15:30

Mam problem.
Zainstalowałem na nowo FM'a, ale wkurwia mnie ta ich skórka i chce sobie dać nową. Problem w tym, że żadnej z nich FM nie widzi w opcjach gdy chcę ją wybrać. Czemu?
Moje ustawienia wyglądają tak:
<a class="postlink" href="http://i54.tinypic.com/1o0zyd.jpg">http://i54.tinypic.com/1o0zyd.jpg</a>