Redcafe.pl - Manchester United Forum
Carlos Tevez - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Carlos Tevez (/showthread.php?tid=47)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Carlos Tevez - MatiGol - 26-04-2009 14:57

Był taki mecz że raz graliśmy na wyjeździe i Tevez strzelił z pięciu metrów. Ale był też mecz że potrafił strzelić z 25 metrów... a to było przeciw WHU.
A tak wogóle to poco Fergie kupował całego Manucho, bo rozumiem że to interes taki jak z Dongiem.


Re: Carlos Tevez - Intel - 26-04-2009 15:01

Tevez zostanie. Jest sprawdzony, jest świetnym piłkarzem. To wystarczające argumenty. Jeśli w kasie klubu jest 30 mln, to czemu by go nie kupić?
A propos dawania szans młodym? Mamy trzech, a nie czterech klasowych napastników, i tym czwartym będzie Macheda, Welbeck czy Campbell. Na Manucho nie liczę. Rok starszy od Teveza, dwa od Rooneya, a co dopiero od takiego Welbecka czy od Machedy. A poziom porównywalny.

E:
MatiGol, myślę, że za dużo w Angoli to kasy nie pójdzie. A inne kraje afrykańskie? Raczej są inni napastnicy na poziomie Manucho lub lepsi, za niewielką cenę z tamtych krajów. Może Ferguson faktycznie coś w nim widział, przynajmniej czwartego napastnika.


Re: Carlos Tevez - Czary - 26-04-2009 16:10

Manucho miał dobry Puchar Narodów Afryki i dlatego do nas przyszedł, lecz kilka bramek w takim turnieju nie robi z niego gwiazdy i na United jest za słaby. Po sezonie powinien odejść. Co do Teveza, to jest to zawodnikiem który lubi ciągnąć nasz zespół gdy przegrywamy i za to go cenie.


Re: Carlos Tevez - M.T. - 26-04-2009 17:44

Nie ma już dyskusji bo przecież Ferguson powiedział że Apacz zostaje Big Grin teraz tylko ciekawy jestem za ile Big Grin


Re: Carlos Tevez - MatiGol - 26-04-2009 17:48

ja też mogę powiedzieć że zostaje i co z tego. Fergie musi dostać kasę od Gilla a ten może się nad tym poważnie zastanowić, szczególnie jak Glazerowie zaczną na niego naciskać.


Re: Carlos Tevez - Chudy - 26-04-2009 19:58

Glazerowie mówili że na transfery kasy nie braknie. Z tego co pamiętam. Na Teveza też starczy o to nie ma co się bać. Wszystko w rękach Fergusona.


Re: Carlos Tevez - michal85 - 26-04-2009 20:39

Cytat:Manucho miał dobry Puchar Narodów Afryki i dlatego do nas przyszedł, lecz kilka bramek w takim turnieju nie robi z niego gwiazdy i na United jest za słaby. Po sezonie powinien odejść.
No nie do końca. Jeśli nie pamięć nie myli to najpierw kupiliśmy Manucho, a później zachwycił na Pucharze Afryki.

Cytat:Tevez zaliczył świetną zmianę i przez 45 minut zrobił o wiele więcej niż przez cały mecz Berba
:shock:
Tevez był wczoraj bardzo dobry, ale nie przesadzajmy.

@Mati - z całym szacunkiem, ale zabawny komentarz. Najpierw mówisz, że dasz przykłady, że pomimo słabszej formy Tevez jest niezwykle ważny, a później wymieniasz praktycznie wszystkie mecze z zeszłego sezonu. I jaki gol z LFC z 25 metrów ? :o


Re: Carlos Tevez - Chudy - 26-04-2009 21:00

co do gola to napisał że był on z WHU.


Re: Carlos Tevez - truered - 27-04-2009 00:43

michal85 napisał(a):Tevez był wczoraj bardzo dobry, ale nie przesadzajmy.
Chyba oglądaliśmy różne mecze,a to,ze i Ronaldo i Rooney i Ferguson podkreślają,ze wejscie Teveza kompletnie odmieniło grę United zdaje się potwierdzać,iż Apacz zagrał wczoraj genialny mecz. Był wszędzie, każdą piłkę atakował, brał udział w większości bramkowych akcji dla United, szkoda,ze nie strzelił bramki,ale i tak jak schodził do szatni to całe OT śpiewało "Argentina".


Re: Carlos Tevez - michal85 - 27-04-2009 07:03

To chyba faktycznie oglądaliśmy inne mecze. Ja widziałem bowiem również Berbatova, który nie dość, że strzelił bramkę to popisał się kilkom świetnymi zagraniami, a w pierwszej połowie był pewnie naszym najlepszym graczem. Jest wg mnie bzdurą twierdzenie, że Tevez w 45 min. zrobił dużo więcej niż Bułgar przez cały mecz.


Re: Carlos Tevez - sebos_krk - 27-04-2009 08:28

MatiGol napisał(a):ja też mogę powiedzieć że zostaje i co z tego. Fergie musi dostać kasę od Gilla a ten może się nad tym poważnie zastanowić, szczególnie jak Glazerowie zaczną na niego naciskać.
To Ferguson decyduje kto ma grać na Old Trafford, a nie Gill czy glazery.


Re: Carlos Tevez - Kwas - 27-04-2009 09:54

sebos_krk napisał(a):
MatiGol napisał(a):ja też mogę powiedzieć że zostaje i co z tego. Fergie musi dostać kasę od Gilla a ten może się nad tym poważnie zastanowić, szczególnie jak Glazerowie zaczną na niego naciskać.
To Ferguson decyduje kto ma grać na Old Trafford, a nie Gill czy glazery.
Tylko, że nawet sam Ferguson powiedział: "Mam nadzieję, że tutaj zostanie. Powinien tu zostać. Ale wobec niektórych sytuacji jesteśmy bezsilni."

No właśnie, bezsilni... :/


Re: Carlos Tevez - truered - 27-04-2009 16:12

Berbatov grał tyle,że stracił kilka piłek i chyba z 3 razy usiłował zbiec do linii i dośrodkować. Oprócz tego nic nie zrobił w pierwszej połowie. Zaczął grać dopiero w drugiej jak wynik stał się sprawą otwartą, wtedy owszem kilka świetnych zagrań m.in. asysta asysty w drugiej bramce Roo,ale to Tevez ich napędzał do tego. Ponadto Berba oddał jeden strzal w całym meczu,a Tevez strzelił raz w Gomesa i raz minął się z piłką. Według mnie lepszy był Tevez, według Ciebie Berba i na tym pozostańmy Smile


Re: Carlos Tevez - Lasq - 27-04-2009 17:44

Przecież nikt nie napisał, że Bułgar był lepszy ani, że Tevez był lepszy. Michal85 jedynie nie zgodził się z tezą, że Tevez zrobił przez 45 minut tyle co Bułgar przez cały mecz. I ja go popieram.

Dla mnie byli mniej więcej równi i obaj świetni. Tevez jak zwykle bardziej widoczny, biegał, podrywał partnerów do ataku, to w dużej mierze jemy zawdzięczamy ten ofensywny zryw. Z drugiej strony Berba jak zwykle w cieniu ale kilka piłek zagrał genialnych do tego zrobił co do niego należało czyli wepchnął futbolówkę do bramki. Naprawdę trudno stwierdzić, który był lepszy ale zdecydowanie nie zgadzam się z w/w tezą.


Re: Carlos Tevez - dsw_MUszyna - 27-04-2009 21:16

Nie oglądałem niestety spotkania, ale kiedy tylko złapię trochę wolnego czasu to pokuszę się o obejrzenie jakiejś powtórki.
Przeglądałem za to dość wnikliwie statystyki z Guardiana i zrobiłem zestawienie dla Teveza i Berbatova:
[Obrazek: dimvstev.jpg]
Nie da się ukryć że obaj panowie zagrali dobre spotkanie, ale gloryfikowanie Argentyńczyka i umniejszanie roli Bułgara jest moim zdanie nie na miejscu.
Dla osób które mają problemy z dostrzeżeniem waleczności pana z dziewiątką polecam trzecią tabelkę. Niby tylko skuteczność 50% ale 8 prób to jak na napastnika wynik bardzo przyzwoity. Aha no i duża skuteczność podań (29/30) - szkoda że żadne nie było kluczowe (3 razy do przodu i raz odegranie do tyłu w okolicach pola karnego)
Moją uwagę zwróciła spora liczba podań Teveza do Johna na prawej stronie gdzieś pomiędzy 25 a 35 metrem długości boiska (połowa przeciwnika). Niech mi powie ktoś kto oglądał mecz - miało to może związek z zachowawczą postawą Argentyńczyka w stosunku do wdawania się w dryblingi 1 na 1?

edit: przenieście sobie obrazek do nowego okna, bo się nie zmieścił Wink