Redcafe.pl - Manchester United Forum
Hip-Hop, Rap, Reggae - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Muzyka (/forumdisplay.php?fid=29)
+---- Wątek: Hip-Hop, Rap, Reggae (/showthread.php?tid=644)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - samcro - 09-11-2011 15:57

mucha napisał(a):Ja staję w obronie Chady, bo śmieszy mnie powszechna opinia, że Doniu go ośmieszył itp. Proszę bardzo, jeśli chcesz argumentować, to zrób to. Chętnie poczytam co takie zajebistego jest w tym dissie Donia.

To poczytaj te argumenty, są na poprzednich stronach. A dwa jedyne co dowiedzieliśmy się co jest fajnego w dissie chady to to że Donia trzeba wyzywać od jebania matek.

mucha napisał(a):To jest moje zdanie, Z którym nikt nie musi się zgadzać.

Ty nie musisz się zgadzać z naszym zdaniem ale nie próbuj zmieniać nam zdania.

I Ważniejsza wiadomość to : Heavy D nie żyje. miał 44 lata, ponoć morderstwo

<a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=FdPYZhAyyGs&feature=player_embedded">http://www.youtube.com/watch?v=FdPYZhAy ... r_embedded</a>


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - Hubson - 09-11-2011 16:18

mucha napisał(a):Chada w "A pamiętasz jak?" nawinął prawdę na temat Donia
Ale po chuj w ogóle się wypowiadał na ten temat?? Nawinął tam dobrą zwrotkę pasującą do koncepcji całego kawałka i wyjebał z takim tekstem. Po co?? Prawda nie prawda, ale po co w ogóle się odzywał na jego temat?? No proste, ze po to, żeby wywołać burzę, czekać na reakcję Donia i tyle. Ten zareagował głośno, więc popularność się zwiększyła na parę tygodni.

mucha napisał(a):a mój może i agresywny ton przesłania ci moją treść
Ale Ty też zacznijże czytać co ludzie piszą. Chodzi o to, że stawiasz bronienie chady tak jak by to była sprawa honoru i nawet brak wypowiedzi powoduje to, że się spinasz na gościa. Fakt faktem, kojot wpadł trochę w złym momencie z tym bo temat był już stronę temu no i w sumie nie dziwie się, że tak wyjechałeś na niego. Ja napisałem tylko, że dla mnie nie są na tyle warci zachodu goście, żeby aż tak za nimi stawać murem.

Jedyna "głupota" to niedoinformowanie odnośnie konfilktu płomienia z tedem i zamienie przez pomyłkę Gib Gibona na Baku Baku. Jest to jednak poza tematem głównym, w których rzadnych głupot nie widzę.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - mucha - 09-11-2011 16:19

samcro napisał(a):To poczytaj te argumenty, są na poprzednich stronach. A dwa jedyne co dowiedzieliśmy się co jest fajnego w dissie chady to to że Donia trzeba wyzywać od jebania matek.

Nie ujrzałem argumentów, świadczących o tym, że diss Donia jest dobry. Różnica jest taka, że ja nie piszę o tym, że Chada zjadł Donia, bo tak nie jest. Podobnie jak nie jest faktem, że Doniu zjadł Chadę. A jeśli ktoś tak uważa to właśnie chcę ujrzeć te argumenty, a nie puste: Doniu zjadł ich :shock:


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - mucha - 09-11-2011 16:26

Hubercik napisał(a):Ale po chuj w ogóle się wypowiadał na ten temat?? Nawinął tam dobrą zwrotkę pasującą do koncepcji całego kawałka i wyjebał z takim tekstem. Po co?? Prawda nie prawda, ale po co w ogóle się odzywał na jego temat?? No proste, ze po to, żeby wywołać burzę, czekać na reakcję Donia i tyle. Ten zareagował głośno, więc popularność się zwiększyła na parę tygodni.

Doniu jest taką cipą, że nawet Chada nie spodziewał się odpowiedzi z jego strony ;]

Hubercik napisał(a):Ale Ty też zacznijże czytać co ludzie piszą. Chodzi o to, że stawiasz bronienie chady tak jak by to była sprawa honoru i nawet brak wypowiedzi powoduje to, że się spinasz na gościa. Fakt faktem, kojot wpadł trochę w złym momencie z tym bo temat był już stronę temu no i w sumie nie dziwie się, że tak wyjechałeś na niego. Ja napisałem tylko, że dla mnie nie są na tyle warci zachodu goście, żeby aż tak za nimi stawać murem.

Jedyna "głupota" to niedoinformowanie odnośnie konfilktu płomienia z tedem i zamienie przez pomyłkę Gib Gibona na Baku Baku. Jest to jednak poza tematem głównym, w których rzadnych głupot nie widzę.

Dla mnie bronienie Chady jest sprawą honoru, bo w swoich utworach prezentuje wartości, które są mi znane. Powtarzam, tu nie chodzi o to, żeby udowodnić, że to Chada nagrał zajebistszy diss od Donia. Ja jedynie nie zgadzam się z oceną, ze Doniu zjadł Chadę. Taka opinia tutaj dominuje, więc jestem ciekawy, co jest takiego zajebistego w tych dissach Donia. Bo ja niczego takiego nie dostrzegam, a dostrzegam żałosne ujęcia z chałwą w klipie + plucie się do wydarzeń z życia Chady opartych na domysłach.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - Hubson - 09-11-2011 16:32

Ostatnimi dwoma postami powiedziałeś więcej niż wszystkimi na poprzedniej stronie. Teraz zupełnie inaczej to przedstawiłeś i przynajmniej idzie ogarnąć o co Ci chodzi. I teraz mogę się zgodzić, że ani jeden nie zjadł drugiego ani drugi nie zjadł pierwszego.

Co do chłopaków "za doniem" to wg mnie chodzi po prostu o to, że Doniu zrobił beefa w lepszym, bardziej przystępnym stylu i nie wyskakiwał z tekstem typu "opierdol pałę starej".


Nie zmienia to faktu, że cały ten beef jest niepotrzebny i wg mnie to Chada po cichu liczył na odpowiedź Donia, bo innego powodu umieszczania tych słów nie widzę.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - samcro - 09-11-2011 16:40

mucha napisał(a):Dla mnie bronienie Chady jest sprawą honoru, bo w swoich utworach prezentuje wartości, które są mi znane.

Tylko nie mów że chodzi o te wartosci z dissu:>

mucha napisał(a):Bo ja niczego takiego nie dostrzegam, a dostrzegam żałosne ujęcia z chałwą w klipie + plucie się do wydarzeń z życia Chady opartych na domysłach.

Akurat to żałosne nie jest lecz właśnie dobre bo wyśmiał Chada =chałwa, czy hihi banda = kungfu panda. Sparodiował i to jest na lepszym poziomie niz te kurwa po raz setny powtarzam mele w kanapkach i inne. Owszem, to mi się podobało.
Wydarzenia z życia też dostarczył bo chyba nie zaprzeczysz że to że Gabi chadę ojebała na równo to jest nie prawda.
Nie wiem moze chodzi o definicję zjedzenia kogoś bo ja to rozumiem w ten sposób: A zjadł B to znaczy że A nagrał lepszego dissa i tyle.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - Hubson - 09-11-2011 16:56

nagrać lepszego dissa to jest:
diss a > diss b
zjeść kogoś to jest:
diss a >>>>>>> diss b

Chyba na takiej zasadzie to działa.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - mucha - 09-11-2011 17:02

samcro napisał(a):Akurat to żałosne nie jest lecz właśnie dobre bo wyśmiał Chada =chałwa, czy hihi banda = kungfu panda. Sparodiował i to jest na lepszym poziomie niz te kurwa po raz setny powtarzam mele w kanapkach i inne. Owszem, to mi się podobało.
Wydarzenia z życia też dostarczył bo chyba nie zaprzeczysz że to że Gabi chadę ojebała na równo to jest nie prawda.
Nie wiem moze chodzi o definicję zjedzenia kogoś bo ja to rozumiem w ten sposób: A zjadł B to znaczy że A nagrał lepszego dissa i tyle.

No dla mnie to jest strasznie dziecinne. Przezywanie się? Przecież takie rzeczy robiło się w podstawówce. Jeśli chodzi o dissy z Gabi, szczerze mówiąc nie słyszałem ich, więc nie oceniam, być może go zjechała. Natomiast jeśli chodzi o definicję wyrażenia "zjeść kogoś" to tu zgadzam się z Hubercikiem. Zjeść interpretuję jako zmiażdżyć/zmasakrować kogoś, co w tym przypadku jest olbrzymim nadużyciem.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - Szymcio - 09-11-2011 17:04

Mnie się marzy kolejny beef taki jak ten Meza z Mesem, wygrany IMO przez Poznaniaka. Inteligentny, bez tanich pojazdów o obciąganiu pały starej. No bo kurwa co to jest za poziom? To już Żurom nagrał lepszy diss na Peję, chociaż jest noskillem.


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - samcro - 14-11-2011 12:13

[Obrazek: chadagame_rpxqwrr.jpg]

<rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl> Za jednymi kolegami se nie poradził to następnego woła Big Grin BEKA <rotfl>


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - Hubson - 14-11-2011 13:53

Trochę to przykre. Jakby nie bylo innej piosenki, ktora nadawalby sie do umieszczenia tam ;/


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - ZasadKG - 14-11-2011 14:54

HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - mucha - 14-11-2011 18:59

Ale o co chodzi? To jest w ogóle dodane przez Chadę? Przecież on ma inne zdjęcie profilowe. Szukam tego wpisu na tablicy Game'a, szukam na tablicy Chady i nie mogę znaleźć. Jakiś link może? Smile


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - samcro - 14-11-2011 19:40

może i fake ale i tak beka ;> znalazłem na <a class="postlink" href="http://glamrap.pl/nn/1926-chada-the-game-check-this-out">http://glamrap.pl/nn/1926-chada-the-game-check-this-out</a> może i fake nie wiem ale posmiać się można;>

A tak z innej beczki polecicie jakieś dobry hip hop, jakaś klasyka mało znana czy coś?


Re: Hip-Hop, Rap, Reggae - paolo - 14-11-2011 19:53

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/FWByKzBWVCk[/flash]