Redcafe.pl - Manchester United Forum
Newsy transferowe - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Newsy transferowe (/showthread.php?tid=71)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


Re: Newsy transferowe - matys - 29-07-2008 20:23

dende napisał(a):z uwagą śledziłem jak radzi sobie w tak wielkim klubie, jak rywalizuje z najlepszymi piłkarzami.
Po pierwsze to on sobie nie radził w wielkim klubie, bo nawet do tej szerokiej kadry się nie przebił(nie chodzi mi tu o sparingi, tylko o tą kadrę która gra w lidze czy pucharach). Radzi to sobie Fletcher, a nie Eagles. Po drugie co z tego że rywalizuje? Każdy rywalizuje, Amos rywalizuje z Kuszczakiem, Lee Martin z Giggsem, a Possebon z Scholesem. Samo konkurowanie dla samego konkurowania jest o dupę rozbić, a tak było w jego przypadku.
sebos_krk napisał(a):więc jeszcze liczę na jego powrót do któregoś z zespołów elity.
No chyba, ze do Liverpoolu, bo tylko oni mogą sobie pozwolić na sprowadzenie takiego przeciętniaka.
sebos_krk napisał(a):W złym czasie się pojawił w pierwszym zespole
Szczerze wątpie, czy kiedykolwiek byłby wstanie załapać sie do kadry United. Chyba, że w późnych latach 80-tych. No może za czasów Djemby-Djemby i Fortune'a by sobie pograł więcej, ale graczem pierwszej jedenastki nie zostałby na bank. Na szczęście czasy gdy kadrę mieliśmy obsadzona takimi ogórkami minęły...

Nic do gościa nie mam, ale jako piłkarz jest za słaby. Nie ma umiejętności i koniec kropka.

No dobra niech będzie... Włosy chujowe ma i o to mi sie rozchodzi...


Re: Newsy transferowe - sebos_krk - 29-07-2008 20:31

mateksa napisał(a):No chyba, ze do Liverpoolu, bo tylko oni mogą sobie pozwolić na sprowadzenie takiego przeciętniaka.
Elita w moim rozumowaniu to Premierleague, a nie tylko najmocniejsze zespoły. Tutaj mnie nie zrozumiałeś. Myślę, że zespół ze środka tabeli byłby w sam raz.
mateksa napisał(a):Szczerze wątpie, czy kiedykolwiek byłby wstanie załapać sie do kadry United. Chyba, że w późnych latach 80-tych. No może za czasów Djemby-Djemby i Fortune'a by sobie pograł więcej, ale graczem pierwszej jedenastki nie zostałby na bank. Na szczęście czasy gdy kadrę mieliśmy obsadzona takimi ogórkami minęły...
Przecież nie mówię, żeby się łapał na gwiazdę, ale o zwykłych szansach na grę. Na początku sezonu musimy sobie radzić bez Ronaldo, to byłaby szansa dla Eaglesa, gdyby nie spora liczba dobrych zmienników. Nani, Park, Fletch, Hargo, każdy może zagrać za portugalczyka. A nie zawsze był taki urodzaj, wiec mi nie mów o latach 80-tych.


Re: Newsy transferowe - Lukas - 29-07-2008 21:10

bartolo1196 napisał(a):Ja go nie rozumiem. :shock: Mógł grać w wspaniałym, pierwszoligowym Manchesterze i mógł nawet przebić się do pierwszego składu albo być zmiennikiem, a on wybrał Burlney i może tam będzie grał w pierwszym składzie(niewiem bo nie interesuje się zbytnio tą drużyną, chociaż co nieco o niej wiem)ale to nie to samo co Manchester. Być może się myle (oby tak było),może on tam się rozwinie i kupi go jakiś dobry klub np. United Big Grin Nie chciał bym aby tak dobry piłkarz się zmarnował Smile
Wiesz nie każdego zadawala siedzenie na ławce lub rozegranie 5 czy 6 spotkań w lidze w sezonie, nawet jesli jest to Manchester United. A co do przebicia do pierwszego składu to nie na o czym gadać- Chris jest na chwilę obecną za słaby na takie rzeczy i do tego przy tak silnie obstawionej linii pomocy jaką dysponujemy. W jego wieku największe znaczenie ma regularna gra, którą zespół Burlney na pewno mu zapewni:-)
Tęsknić za nim nie będę, ale życzę mu jak najlepiej.


Re: Newsy transferowe - matys - 29-07-2008 21:17

sebos_krk napisał(a):Tutaj mnie nie zrozumiałeś.
Tutaj to ty użyłeś złego słowa, bo elitą nie można nazwać pół ligi.
sebos_krk napisał(a):gdyby nie spora liczba dobrych zmienników. Nani, Park, Fletch, Hargo
Fakt, że w momencie gdy kontuzjowany jest Ronaldo i Ferguson zastępuje go defensywnym pomocnikiem, bądź Fletcherem który predyspozycje do gry z boku boiska ma bardzo średnie, a nie Eagles powinien dawać do myślenia.
sebos_krk napisał(a):A nie zawsze był taki urodzaj, wiec mi nie mów o latach 80-tych.
Dobra, porównam to do Jaśka O'Shea. Chodzi mi o to, ze pomimo to, że John dostawał w cholerę tych szans, to piłkarzem nie stał sie wybitnym, ani nawet dobrym. I z Eagles'em byłoby podobnie, grałby grał do momentu, aż SAF by nie załatał dziury, kupił by kogoś na skrzydło, Eagles wędruje na ławę, bo piłkarzem na miarę pierwszego składu nie jest. Kurwa no nie wiem jak to przelać na papier...

Albo inaczej, masz rację z tym, że trafił na zły okres, bo za czasów Djemby od czasu do czasu by pograł, spełniał by role zapchajdziury, dzisiaj nie ma na to miejsca. Tylko chodzi, o to że z takiego grania nie ma nic Wink Teraz ok?

Ferguson oddaje go za grosze to raz, a dwa nie zgłasza sie po niego żaden klub z Premiership. Czy nikt nie dostrzega tego wielkiego potencjału :lol:


Re: Newsy transferowe - dende - 11-08-2008 21:58

wp.pl :

Jak podaje niemiecka strona transfermarkt, Jakub Błaszczykowski, polski piłkarz Borussii Dortmund znajduje się na celowniku Liverpoolu. Klub z Anfield Road zamierza wysłać do Dortmundu ofertę wartą 8 milionów euro.

Oficjalna propozycja zakupu prawego pomocnika ma wpłynąć do Dortmundu w sobotę. Błaszczykowski opuścił Euro 2008 w wyniku domniemanej kontuzji, ale w przedsezonowych meczach towarzyskich spisywał się znakomicie, strzelając między innymi piękną bramkę Feyenoordowi Rotterdam.


Re: Newsy transferowe - Foster - 12-08-2008 09:44

borussia.com.pl napisał(a):Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, jakoby FC Liverpool był zainteresowany kupnem zawodnika Borussii Dortmund,Kuby Błaszczykowskiego.Cała ta sytuacja spowodowała jednak szybki odzew ze strony władz BVB, które zakomunikowały, że młody Polak zostanie w Dortmundzie.

"Kuba jest nie na sprzedaż. Nie oddamy go za 8 milionów ani za 18 milionów." - wyjaśnił Hans-Joachim Watzke.

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby Kuba zdecydował się na ten transfer teraz to nie wyszło by mu to na dobre. Lepiej niech pogra jeszcze sezon w BVB. Tu ma szanse stać się gwiazdą tego zespołu, a później można pomysleć o jakimś transferze do Anglii Smile tylko nie do Liverpool'u


Re: Newsy transferowe - dende - 12-08-2008 10:29

Błaszczykowski ze swoją podatnością na kontuzję mógłby skończyć przygodę w Anglii jako inwalida. Dobrze, że zostaje w BVB.


Re: Newsy transferowe - matys - 12-08-2008 10:38

Ludzie nie było tematu Błaszczykowskiego w Anglii! Ktoś sobie jaja zrobił podesłał na wp tego newsa niby z bbc, a jakiś debil w to uwierzył i dał na stronę. Sprawdzałem, dla pewności i ni chuja nie ma o Kubie na transfermarkt więc kończcie dyskusje na ten temat, bo równie dobrze mogę zacząć o tym że Sebastian Mila ma być następcą Giggsa. Tyle to ma wspólnego z rzeczywistością co news o Błaszczu.

E: A jednak coś jest na rzeczy :shock: Super Express też o tym pisze, co jest równoznaczne z tym, że mimo wszystko miałem racje Smile


Re: Newsy transferowe - Foster - 12-08-2008 11:27

Metaksa skoro Hans-Joachim Watzke się wypowiada na ten temat (jeśli ktoś nie wie to informuję że jest on managerem BVB) to jednak jest to prawdą.
Pierwsza wiadomość o zainteresowaniu Kubą przez Liverpool, podały niemieckie media. Dopiero parę dni później ta inf pojawiła się na wp.
Mój ojciec bardzo interesuje sie Bundesliga więc jestem na bieżąco, w dodatku bardzo dobrze zna niemiecki, ja też sporo umię więc jak coś mnie zainteresuję to go proszę aby mi przetłumaczył Wink


Re: Newsy transferowe - matys - 12-08-2008 11:31

Foster26 napisał(a):Hans-Joachim Watzke się wypowiada na ten temat
Gdzie sie wypowiedział? Na łamach czego?


Re: Newsy transferowe - Foster - 12-08-2008 11:37

metaksa napisał(a):Gdzie sie wypowiedział? Na łamach czego?
"Bild"


Re: Newsy transferowe - matys - 12-08-2008 11:43

Foster26 napisał(a):"Bild"
:lol: . W związku z tym dalej w to nie wierze. Coś bardziej wiarygodnego poproszę, bo akurat ta gazeta to tylko nadaje się do podtarcia dupy.


Re: Newsy transferowe - Foster - 12-08-2008 11:48

metaksa napisał(a):W związku z tym dalej w to nie wierze. Coś bardziej wiarygodnego poproszę, bo akurat ta gazeta to tylko nadaje się do podtarcia dupy.

:| To jest jedna z najwiarygodniejszych gazet, jeśli chodzi o gazety Niemieckie, a jak w to nie wierzysz to już Twój problem.


Re: Newsy transferowe - matys - 12-08-2008 11:50

Cytat:Bild - niemiecka gazeta codzienna o charakterze sensacyjnym w formacie tabloidu. Jej wydawcą jest Axel Springer AG. Bild został założony w 1952 w Hamburgu. Dziennik ma charakter centroprawicowy. Jego nakład sięga 3,8 miliona egzemplarzy, co sprawia, że jest największą gazetą w Niemczech.

Na Bildzie wzorowali się twórcy należącego do koncernu Axel Springer Polska polskiego tabloidu Fakt.

Koniec OT.


Re: Newsy transferowe - ŁukaSsZ - 12-08-2008 11:56

Jak tak powiedzą profesorowie na TVNie to może w to uwierzę.

Błaszczykowski nie zagra w Liverpoolu. Jest po prostu na to za dobry.