Redcafe.pl - Manchester United Forum
Propozycje zmian... - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=37)
+---- Wątek: Propozycje zmian... (/showthread.php?tid=156)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 22-12-2008 20:41

Bezsens totalny. Gramy normalnie albo w ogole :| Na przyklad ja nie mam nikogo z Premiership.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - radzio - 22-12-2008 20:51

Kolejki powinny być tak ustawiony, aby grały w tym czasie wszystkie a przynajmniej większość lig. W Święta gra (chyba) tylko jedna = Premier League co dyskryminuje osoby nie mające nikogo z tejże ligi co imo wypacza zabawę :>


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 22-12-2008 20:57

To robimy przerwę do lutego i czekamy do inauguracji szwabolandu.

Proponujcie coś cały czas/ Naprawdę nie jest łatwo decydować samemu czy też w dwie osoby.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 22-12-2008 21:04

No sorry ale na początku było mówione żeby wybierać tak by mieć kim na świeta grać.... tą kolejkę w środku tygodnia można odpuścić ale tą na weekend nie!


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 22-12-2008 21:05

A było do cholery na poczatku powiedziane, ze bedą kolejki, kiedy gra TYLKO Premiership? Nie. Było mowione, ze bedziemy grali, kiedy niektore ligi beda miały przerwe, jak Orange czy Bundesliga. To rozumiem, ale kolejek z Premier League NIE.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 22-12-2008 21:19

Tak, najlepiej pozbawcie tej zabawy jakichkolwiek utrudnień i sprowadźcie ją tylko do cotygodniowych wyznaczeń piłkarzy na mecze.

Był dopiero co draft, trwa okienko, można było pomyśleć i dobrać piłkarzy z odpowiednich lig.

Tak w ogóle. Takie rzeczy powinny być już dawno ustalone, nawet jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. I mimo widocznych starań Maty by jakoś ta gra dotrwała do końca, to jest w niej wiele braków, nie domówień i ustaleń. Ogólna organizacja słaba. (to nie do Ciebie, Mata, żeby było jasne)


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Miko - 22-12-2008 21:19

Była ankieta, była. Szkoda, że tak zdecydowaliście ale cóż. Ja byłem za wprowadzeniem podwójnej kolejki... ale to raczej od przyszłego sezonu.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 22-12-2008 21:27

Widzisz Wróg nie wszyscy są tacy inteligentni Tongue

To jest pierwszy raz organizowane, wiesz jak 2 czy 3 osoby się w to angażują a reszta czeka na gotowe, to trudno żeby były one doskonałe....

Robimy tak:
:arrow: 4 kolejkę rozgrywamy normalnie, a 5 odpuszczamy i czekamy do 10 stycznia :!:


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Mata - 22-12-2008 21:36

Wróg Arsenalu napisał(a):Był dopiero co draft, trwa okienko, można było pomyśleć i dobrać piłkarzy z odpowiednich lig.

Cały czas jeśli ktoś tylko chce może wymienić zawodnika na tego który gra w Anglii . Dziś maju zrobił to . Wymienił dwóch i ma już skład. Nie ma w nim żadnych wymiataczy bo wiadomo , co lepsze kąski padły łupek na początku ale ma spore szanse odnieść sukces.

Wróg Arsenalu napisał(a):Tak w ogóle. Takie rzeczy powinny być już dawno ustalone, nawet jeszcze przed rozpoczęciem zabawy. I mimo widocznych starań Maty by jakoś ta gra dotrwała do końca, to jest w niej wiele braków, nie domówień i ustaleń. Ogólna organizacja słaba. (to nie do Ciebie, Mata, żeby było jasne)

Ja to wszystko wiem. Wiele spraw , ważnych spraw wyszło na jaw właśnie teraz podczas gry. W następnym sezonie będziemy mądrzejsi o te doświadczenia.

Miko napisał(a):Była ankieta, była. Szkoda, że tak zdecydowaliście ale cóż. Ja byłem za wprowadzeniem podwójnej kolejki... ale to raczej od przyszłego sezonu.

No była. Ja głosowałem na 'NIE' ale nie tylko ja . Rozszerzenie o ew. ligi nastąpi tylko i wyłącznie z rozpoczęciem nowego sezonu. To już ustaliliśmy . Podwójna kolejka przyda się naturalnie w sprawie wprowadzenia dodatkowej atrakcji czyli pucharu piłkarzyków ale to oczywiście za rok.

Zashi napisał(a):A było do cholery na poczatku powiedziane, ze bedą kolejki, kiedy gra TYLKO Premiership? Nie. Było mowione, ze bedziemy grali, kiedy niektore ligi beda miały przerwe, jak Orange czy Bundesliga. To rozumiem, ale kolejek z Premier League NIE.

Spokojnie . Jeśli już tak bardzo zależy Ci na tym aby nie odbyła się kolejka w środku tygodnia to niech tak będzie. Powiem szczerze mi samemu termin jej się nie podoba. Lecz najbliższa zdecydowanie musi się odbyć . Po prostu może nam zbraknąć 2-3 cennych meczy do wyłonienia zwycięzcy.

Tak w ogóle ze mnie jest taki organizator jak z Grzesia Laty mediator więc sam z własnej nie przymuszonej woli podjąłem się poprowadzenia tego przedsięwzięcia do końca i tak zrobię. Naprawdę tym więcej osób się wypowie odnośnie regulaminu/zasad tym łatwiej podjąć jest tą najsensowniejszą decyzję i przede wszystkim taką która będzie nam odpowiadała Tongue


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 22-12-2008 21:38

Wróg Arsenalu napisał(a):Tak, najlepiej pozbawcie tej zabawy jakichkolwiek utrudnień i sprowadźcie ją tylko do cotygodniowych wyznaczeń piłkarzy na mecze.

Był dopiero co draft, trwa okienko, można było pomyśleć i dobrać piłkarzy z odpowiednich lig.

Powiedz mi, gdzie ktos napisał (przed rozpoczeciem draftu), ze bedą kolejki jakie chcecie zrobic.


~EDIT

Ja widze jedno rozwiazanie: gramy tak jak gralismy do konca. Ile kolejek wyjdzie, to tyle wyjdzie. Albo cos w stylu dwoch kolejek na raz. Tzn. kazdy z nas w jeden weeekend gra dwa mecze. Mamy przeciez 8 zawodników.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 22-12-2008 21:56

Zashi napisał(a):
Wróg Arsenalu napisał(a):Tak, najlepiej pozbawcie tej zabawy jakichkolwiek utrudnień i sprowadźcie ją tylko do cotygodniowych wyznaczeń piłkarzy na mecze.

Był dopiero co draft, trwa okienko, można było pomyśleć i dobrać piłkarzy z odpowiednich lig.

Powiedz mi, gdzie ktos napisał (przed rozpoczeciem draftu), ze bedą kolejki jakie chcecie zrobic.
Po pierwsze, nie wiem czy ktoś pisał, nie będę przeszukiwał teraz kilku tematów by Ci na to odpowiedzieć. Po drugie, przecież mówię że to wszystko tyczy się organizacji.

Mata napisał(a):Lecz najbliższa zdecydowanie musi się odbyć . Po prostu może nam zbraknąć 2-3 cennych meczy do wyłonienia zwycięzcy.
IMO, to powinno być teraz kluczowe. Jeśli nie odbędą się te 2 czy tam 3 kolejki, to będzie to kolejna plama i kolejny wielki minus dla organizacji.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 22-12-2008 21:58

Wróg a może Ty byś się też czymś zajął? W czymś pomógł? A nie tylko błędy wytykasz.... Tak najłatwiej


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Wróg Arsenalu - 22-12-2008 22:02

Foster26 napisał(a):Wróg a może Ty byś się też czymś zajął? W czymś pomógł? A nie tylko błędy wytykasz.... Tak najłatwiej
1.Przed rozpoczęciem gry próbowałem jakoś to wszystko złączyć do kupy.
2.Stworzyłem regulamin.

Niech każdy siebie rozliczy, drogi kolego.

Poza tym, do takiej zabawy potrzebny jest organizator, jeden. (góra 2, jak sobie nie radzi) A nie żeby uczestnicy się głowili i wymyślali wszystko. I to jeszcze nie które rzeczy w trakcie zabawy. Forumowicze którzy biorą udział powinni tak naprawdę przyjść na gotowe, mieć wszystko jasno podane na tacy, żeby oni nawet nie musieli kiwnąć palcem w stronę organizacji i zasad.

Ale dobra, jakoś mogę zrozumieć że pierwszy raz jest to organizowane tutaj, więc nie wiecie co i jak. Choć jak chce się coś robić, to powinno mieć się o tym jakąś - większą - wiedzę, mimo wszystko.


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Foster - 22-12-2008 22:06

Wróg Arsenalu napisał(a):Niech każdy siebie rozliczy, drogi kolego.

A może lepiej się zająć czymś innym, czymś ważniejszym, a nie duperelami drogi kolego? Smile

No to co, jak w końcu robimy?

4 kolejka normalnie, przerwa ... 5 kolejka dopiero 10 stycznia, tak?


Re: Piłkarzyki - redcafe version - Zashi - 22-12-2008 22:08

Ponawiam:

Albo cos w stylu dwoch kolejek na raz. Tzn. kazdy z nas w jeden weeekend gra dwa mecze. Mamy przeciez 8 zawodników.