Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Euro 2008 (/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie (/showthread.php?tid=173)

Strony: 1 2


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Miko - 14-06-2008 20:37

Warto rozmawiać Smile O krok od blamażu są Włosi, jak i Francuzi. Póki co Holandia miażdży w każdym spotkaniu. Jest Hiszpania i Portugalia, widać, że na Euro 08 przeważa futbol ofensywny i radosny. Uwaga na nieobliczalnych Chorwatów.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Carlito - 14-06-2008 20:47

Miko napisał(a):O krok od blamażu są Włosi, jak i Francuzi.


Chyba obie drużyny są zbyt pewne siebie. Wcale mnie nie zdziwi jak obok Holandii, awans wywalczy Rumunia Wink .


Miko napisał(a):widać, że na Euro 08 przeważa futbol ofensywny i radosny.

I to może cieszyć. Zupełnie przeciwną piłkę grają Francuzi z Włochami, bardzo defensywnie, mało jest jakichś nieprzewidzianych zagrań, co powinno w tych czasach dominować w futbolu.


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Miko - 14-06-2008 20:52

Carlitoss napisał(a):I to może cieszyć. Zupełnie przeciwną piłkę grają Francuzi z Włochami, bardzo defensywnie, mało jest jakichś nieprzewidzianych zagrań, co powinno w tych czasach dominować w futbolu.

Francuzi wczoraj ładnie grali Wink Brakowało tylko wykończenia. Co do Włochów, tej drużyny w takiej formie dawno nie widziałem :|

Carlitoss napisał(a):Chyba obie drużyny są zbyt pewne siebie. Wcale mnie nie zdziwi jak obok Holandii, awans wywalczy Rumunia Wink .

Zobaczymy czy Holandia "odda" mecz Rumunom 8-)


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - Carlito - 14-06-2008 20:58

Miko napisał(a):Zobaczymy czy Holandia "odda" mecz Rumunom 8-)


Wcale nie musi tak być Smile . Rumuni zremisowali z pierwszą i drugą drużyną ostatnich Mistrzostw Świata. Wystarczą remisy w obu spotkaniach i Rumunia przechodzi dalej Wink


Re: Pewny faworyt, czarny koń czy kolejne rozczarowanie - NiLok - 15-06-2008 14:31

mi się wydaje, że Rumuni stworzą bardzo ciężkie warunki do gry Holendrom. mimo że "mandarynki" :mrgreen: mają pewny awans i są zajebiści, mogą się trochę pomęczyć z Mutu i spółką. poza tym, grali bardzo dobrze z Włochami, a Francuzi sobie nie pograli.

co do tej drugiej pary, to może być jeden z ciekawszych meczów tej kolejki. wielcy faworyci walczący o życie - no nie może być inaczej. jeżeli Ribery będzie miał formę, a reszta kolegów zagra skoncentrowana, to myślę, że Włosi mogą być w poważnych tarapatach Smile czego im życzę Big Grin