Redcafe.pl - Manchester United Forum
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? (/showthread.php?tid=39)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kowal12 - 26-01-2008 15:04

Ja naprawej stronie obrony w manchester chciałbym żeby został kupiony Bosingwa 8-) z FC Porto to świetny obronca bardzo szybki a brown :evil: który teraz gra jest wolny i bardzo słabo gra :?:


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Munky - 26-01-2008 15:09

z jednej strony trzeba by dać czas Simpsonowi żeby mógł sie rozwinac (a wierze ze rozwinie sie w klasowego zawodnika) z drugiej jednak tego czasu nie ma, bo trudno przez cały sezon (myślę tu o przyszłym) grać z kontuzjogennym Garym i nieogranym Simpsonem (pozostaje Brown, ale prawdopodobne jest że odejdzie).


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - MU_fan - 26-01-2008 15:42

Ach najbardziej to bym chciał Daniela Alvesa, ale wiem, że to niemożliwe, a więc nie chce, aby United kupowałó jakiegokolwiek obrońcę.

Do gry powróci niedługo kapitan drużyn - Gary Neville - więc to on powinien zająć miejsce na prawej flance obrony. Za to o pierwszego rezerwowego może rywalizować kilku zawodników. Wes Brown, który jeszcze co prawda nie przedłużył kontraktu, ale wszystko na to wskazuje, iż dojdzie do podpisania umowy. John O'Shea - owszem jest to wszechstronny piłkarz, ale swoją karierę rozpoczynał właśnie na tej pozycji i radził sobie całkiem nieźle i właśnie w tej roli widzę go na boisku. No i pozostał jeszcze uzdolniony Danny Simpson, który z biegiem czasu będzie otrzymywał co raz więcej szans na grę w składzie i myślę, że nie zawiedzie oczekiwań kibiców i za 3-4 lata będzie podstawowym graczem United.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Arek96 - 26-01-2008 23:13

Powinniśmy starać się o Richardsa. Zawsze mamy O'Shea, ale jak każdy wie on jest raczej rezerwowym. Może Bosingwa... Trzymałby się z Nanim I CR7 no i by się szybko zaaklimatyzował. W odwodzie jest jeszcze Sagnol (on by się trzymał z Evrą), ale ja stawiam albo na Richardsa (raczej go nie wyciągną z MC :cry: ) albo na Bosingwe. Daniel Alves (on by się trzymał tylko z Andersonem i by miał najtrudniej) jest nieosiongalny.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - dsw_MUszyna - 26-01-2008 23:21

wspieram akcję POŁUDNIOWCOM STOP, więc moje typy to:
Hutton
Richards
Lahm
Shorey

w takiej dokładnie kolejności Smile


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - pajak-manu - 26-01-2008 23:23

zdecydowanie Alan Hutton . Ten defensor niesamowicie szarpie prawą stroną ,jest ograny na wyspach. Po za tym ma charakter ,który pasuje do bycia Czerwonym Diabłem Wink


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Kula - 27-01-2008 00:36

Cytat:Manchester City are to adopt a hard-line approach with England defender Micah Richards that could spark a £20million transfer war between Chelsea, Arsenal and Manchester United.

Richards, 19, is due to meet City for contract talks once the transfer window closes on Thursday, when he will be told the club are not prepared to break their pay structure to give him £70,000 a week.

A ja widziałem kilka występów tego gości, gra na środku a jest trochę niski za to ma siłę i błyskawiczny start do piłki, na bok obrony - idealny


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 27-01-2008 08:51

Co do Richardsa to wystarczy przypomnieć ostatnie derby na stadionie City, jak nasi napastnicy nie mogli sobie przy nim pograć. Świetna opcja, ale ponieważ jest po niego kolejka to i cena będzie wygórowana. No i jest z city :evil:


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - bartez - 27-01-2008 11:51

Richards ma prawie wszystko co jest potrzebne obrońcy.Jest bardzo szybki,zwinny,silny i świetnie potrafi czytać grę.Może grać zarówno w środku jak i na boku obrony,więc obrońca bardzo dobry.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - relax - 27-01-2008 13:09

darekmp3 napisał(a):Na tej pozycji widzę Daniela Alvesa. Jest bardzo zwinny, szybki i co najważniejsze potrafi dobrze grać w piłkę.

Popieram darka Daniel Alves byłby bardzo dobrą opcją jednak Sevilla nie odda go tak łatwo, przecież to filar drużyny.

\\ Tak na przyszłość, domykaj tagi Wink /Tmssn



Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Luki - 27-01-2008 14:05

Alvesa nie chcę oglądać w MU. Jakoś mi nie pasuje do Czerwonych Diabłów. Myślę, że mimo wszytko warto powalczyć o Richardsa, który pewno niedługo będzie chciał się przenieść do lepszego klubu (chyba, że MC zamierza wydać więcej kasy i zaatakować wielką czwórkę, wtedy może zostanie). Co z tego, że jest od rywala zza miedzy, jak nie znajdziemy drugiego tak świetnego defensora. Ponadto może grać w środku obrony oraz od biedy jako DMF.
Chyba, że rozwinie się Simpson to będzie git. Ale jak na razie młody Anglik często się spala i jeśli już gra to jego występ jest jedną wielką niewiadomą. Wiadomo, brak doświadczenia, jednak nie jestem pewny, czy dorasta on do poziomu MU. Czas pokaże :mrgreen:

edit:
Podobno Wes ma podpisać kontrakt więc problem na razie rozwiązany;] Jest Neville, jak co Brown i szykujemy Simpsona na grajka pierwszego składu. Może by go tak na wypożyczenie dać, żeby grał, a nie siedział. Zwłaszcza jak Gary wróci do dyspozycji.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - sebos_krk - 27-01-2008 14:09

Luki napisał(a):Chyba, że rozwinie się Simpson to będzie git. Ale jak na razie młody Anglik często się spala i jeśli już gra to jego występ jest jedną wielką niewiadomą. Wiadomo, brak doświadczenia, jednak nie jestem pewny, czy dorasta on do poziomu MU. Czas pokaże :mrgreen:
W jednym meczu z Evertonem mu nie wyszło, a nie żeby się często spalał. Młodemu piłkarzowi bardzo trudno jest wejść do pierwszego składu, na to potrzeba czasu. Wg mnie to może być naprawdę wartościowy piłkarz, tylko potrzeba mu ogrania. Poczekajmy, jeszcze pare razy do końca sezonu powinien mieć możliwość się zaprezentować.
Co do Alvesa to się zgadzam- nie pasuje do United.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - TRSWS - 27-01-2008 19:04

Jakoś nie podoba mi się wizja Alvesa w ManUtd. Mam nadzieję, że rozwijać się będą O'Shea, Evra, Simpson. Chciałbym wielkiego powrotu Garry'ego Nevilla. Sprowadziłbym może Lahma. Trochę tęsknię za Heinzem. Lubiłem go. Jest jeszcze Silvestre, ale na niego bym nie liczył.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - McLaren - 27-01-2008 19:52

Lahm to nierealny cel transferowy, aczkolwiek zdecydowanie wolałbym jego od Alvesa. Możliwe zaś jest za 6-10 mln funtów ściągnięcie Alexa Huttona z Rangers, a to na pewno byłoby duże wzmocnienie. Na pewno odbiega umiejętnościami od Niemca, ale nie da pozyskać się kogoś lepszego od niego. Tymczasem, były już pogłoski łączące go z klubem, więc kto wie, może w przyszłym sezonie zagra na Old Trafford. Oczywiście przy odejściu Browna.


Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji? - Luki - 28-01-2008 10:15

Tymczasem mówi się, że Hutton ma iść do Spurs za 9 milionów funtów. Jeżeli tak, to znika nam jedyny prawy obrońca, który jest aktualnie do wyciągnięcia za rozsądną cenę. United podobno zabiega o Joleon'a Lescott'a z Evertonu. Zawodnik ostatnio zaliczył 4 występy w rep. Jednak z tego co wiem to jest to środkowy obrońca, któy może również występować na lewej stronie. Czyżby zabezpieczenie lewej flanki (w razie gdyby nie mógł grać Evra)? Bo chyba nie za Gary'ego 8-)